Завантажити календар в форматах:
УВАГА!
E-mail адресу секретаря, що приймає попередні заявки, Ви можете знайти в Положенні до відповідного змагання.
№
п/п
|
Вид
|
Назва
|
Ранг
|
Місце проведення
|
Період проведення
|
Положення | Розклад | Регламент | Результати | |||||||
країна
|
нас.пункт
|
з
|
по
|
днів
|
||||||||||||
1 | Всеукраїнські змагання |
“Різдвяні старти”
|
III |
Україна
|
м. Київ | 11.01 | 12.01 | 3 | ||||||||
2 | Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів |
“Меморіал Дем’янюка”
|
III | Україна | м. Львів | 18.01 | 19.01 | 2 |
|
|||||||
3 | Кубок |
Кубок ДШВСМ, І етап
|
IV | Україна | м. Київ | 19.01 | 20.01 | 2 | ||||||||
4 | Чемпіонат України |
Командний ЧУ у приміщенні
|
III | Україна | м. Запоріжжя | 28.01 | 30.01 | 3 | ||||||||
5 | Кубок України |
КУ з багатоборств
|
III | Україна | м. Запоріжжя | 28.01 | 30.01 | 3 | ||||||||
6 | Чемпіонат України |
ЧУ серед юнаків (1996 р.н. та молодші)
|
ІV | Україна | м. Запоріжжя | 31.01 | 02.02 | 3 | ||||||||
7 | Чемпіонат України |
ЧУ серед юніорів
|
ІV | Україна | м. Суми | 05.02 | 07.02 | 3 | WEB | |||||||
8 | Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів |
На честь Василя та Сергія Бубки
|
ІV | Україна | м.Донецьк | 07.02 | 08.02 | 2 | WEB | |||||||
9 | Чемпіонат України |
ЧУ серед юніорів зі стрибків з жердиною
|
II | Україна | м.Донецьк | 07.02 | 08.02 | 2 | WEB | |||||||
10
|
Міжнародні змагання
|
“Самсунг – Зірки жердини”
|
II
|
Україна
|
м.Донецьк
|
8.2
|
9.2
|
2
|
|
|
|
|||||
11
|
Чемпіонат України
|
ЧУ. ЧУ серед молоді.
|
III
|
Україна
|
м.Суми
|
12.2
|
16.2
|
5
|
||||||||
12
|
Чемпіонат України
|
ЧУ з багатоборств
|
III
|
Україна
|
м.Суми
|
12.2
|
16.2
|
5
|
||||||||
13
|
Міжнародні змагання
|
МЗ з багатоборств
|
II
|
Україна
|
м.Суми
|
12.2
|
16.2
|
5
|
|
|||||||
14
|
Всеукраїнські змагання
|
Відкритий чемпіонат НУФВСУ у приміщенні
|
III
|
Україна
|
м.Київ
|
18.2
|
19.2
|
2
|
||||||||
15
|
Чемпіонат України
|
ЧУ з метань
|
III
|
Україна
|
м.Ялта
|
18.2
|
22.2
|
5
|
||||||||
16
|
Міжнародні змагання
|
Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна серед юніорів
|
II
|
Білорусь
|
м.Могільов
|
20.2
|
24.2
|
3
|
|
|
|
|||||
17
|
Чемпіонат України
|
ЧУ з легкої атлетики серед школярів (юнаки та дівчата 1996 р.н. та мол.)
|
III
|
Україна
|
м.Київ
|
26.2
|
28.2
|
3
|
|
|
|
|||||
18
|
Всеукраїнські змагання
|
Кубок ДШВСМ, ІІ етап
|
ІV
|
Україна
|
м.Київ
|
22.2
|
23.2
|
2
|
|
|
|
|||||
19
|
Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів
|
ВЗ на честь ЗМС В.Подлужного
|
III
|
Україна
|
м.Донецьк
|
22.2
|
24.2
|
3
|
|
|
||||||
20
|
Всеукраїнські змагання
|
“Таврійські висоти”
|
III
|
Україна
|
м.Херсон
|
22.2
|
23.2
|
2
|
|
|||||||
21
|
Чемпіонат Європи
|
Чемпіонат Європи
|
II
|
Швеція
|
м.Гетеборг
|
27.2
|
4.3
|
6
|
|
|
|
|||||
22
|
Чемпіонат України
|
ЧУ серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків зі спортивної ходьби
|
III – IV
|
Україна
|
м.Євпаторія
|
28.2
|
2.3
|
3
|
|
|
||||||
23
|
Всеукраїнські змагання
|
“Козацька хортиця” на честь олімп. чемпіонів Т.Самоленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка.
|
III
|
Україна
|
м.Запоріжжя
|
1.3
|
3.3
|
3
|
|
|||||||
24
|
Чемпіонат України
|
ЧУ серед ветеранів
|
III
|
Україна
|
м.Київ
|
8.3
|
10.3
|
3
|
|
|||||||
25
|
Кубок Європи
|
Кубок Європи з метань
|
II
|
Іспания
|
м.Кастелон
|
14.3
|
18.3
|
5
|
|
|
|
|||||
26
|
ЧемпіонатЄвропи
|
Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед ветеранів у приміщені
|
|
Іспания
|
м. Сан-Себастьян
|
19.3
|
24.3
|
6
|
|
|
|
|||||
27
|
Чемпіонат України
|
України серед ДЮСШ, СДЮШОР
з легкоатлетичного п’ятиборства. України серед ДЮСШ, СДЮШОР з легкоатлетичних двоборств |
ІV
|
Україна
|
м. Київ
|
23.3
|
24.3
|
2
|
|
|
||||||
28
|
Чемпіонат України
|
ЧУ з метань серед молоді, юніорів та юнаків
|
ІV
|
Україна
|
м.Ялта
|
26.3
|
29.3
|
4
|
||||||||
29
|
Чемпіонат України
|
ЧУ з кросу
|
III
|
Україна
|
м.Цюрупинськ
|
29.3
|
31.3
|
3
|
|
|||||||
30
|
Чемпіонат України
|
ЧУ з гірського бігу
|
III
|
Україна
|
м.Київ
|
5.4
|
6.4
|
2
|
|
|
||||||
31
|
Міжнародні змагання
|
МЗ зі спортивної ходьби
|
II
|
Чехія
|
м.Подебради
|
12.4
|
13.4
|
2
|
|
|
|
|||||
32
|
Всеукраїнські змагання
|
Пробіг пам’яті С.Самойленка
|
|
Україна
|
м. Київ
|
20.4
|
21.4
|
2
|
|
|
|
|||||
33
|
Чемпіонат України
|
Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР(1996 та мол)
|
IV
|
Україна
|
м. Ялта
|
24.4
|
26.4
|
3
|
||||||||
34
|
Чемпіонат України
|
ЧУ з метань, метального п’ятиборства, стрибків серед ветеранів
|
|
Україна
|
м.Київ
|
26.4
|
28.4
|
3
|
|
|
|
|||||
35
|
Чемпіонат Європи
|
Чемпіонат Європи з бігу на 100км
|
II
|
Франція
|
м. Бельвес
|
27.4
|
27.4
|
1
|
|
|
|
|
||||
36
|
Всеукраїнські змагання
|
Київський міжнародний марафон, присвячений Дню Перемоги
|
III
|
Україна
|
м.Київ
|
27.4
|
28.4
|
2
|
|
|
|
|||||
37
|
Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів
|
“Кубок Дружби”
|
III
|
Україна
|
м.Ужгород
|
7.5
|
11.5
|
5
|
|
|
||||||
38
|
Чемпіонат України
|
Чемпіонат України з 4 борства серед юнаків 2000-2001
|
III
|
Україна
|
м.Іллічівськ
|
8.5
|
10.5
|
3
|
||||||||
39
|
Чемпіонат України
|
ЧУ з напівмарафону
|
III
|
Україна
|
м.Дніпро-петровськ
|
8.5
|
9.5
|
2
|
|
|||||||
40
|
Міжнародні змагання
|
Чемпіонат світу, чемпіонат Європи, добовий біг
|
ІІ
|
Нідерланди
|
м.
Стеенберген
|
11.5
|
12.5
|
2
|
|
|
|
|
||||
41
|
Міжнародні змагання
|
«ІІ Розточанський міжнародний марафон місто Яворів(Україна)-місто Любасів (Польща)
|
ІІ
|
Україна-Польша
|
м.Львів
|
12.5
|
12.5
|
1
|
|
|
|
|||||
42
|
Всеукраїнські змагання
|
Універсіада України
|
III
|
Україна
|
м.Ялта
|
16.5
|
19.5
|
4
|
||||||||
43
|
Кубок Європи
|
Кубок Європи зі спортивної ходьби
|
II
|
Словаччина
|
м.Дудинци
|
17.5
|
20.5
|
4
|
|
|
|
|||||
44
|
Всеукраїнські змагання
|
“Меморіал І.Ковпака”
|
III
|
Україна
|
м.Миколаїв
|
17.5
|
18.5
|
2
|
|
|||||||
45
|
Всеукраїнські змагання
|
ВЗ з метань
|
III
|
Україна
|
м.Київ
|
20.5
|
22.5
|
3
|
|
|||||||
46
|
|
|
|
Чехія
|
м.Упіце
|
24.5
|
26.5
|
3
|
|
|
|
|
||||
47
|
Міжнародні змагання
|
Міжнародна матчева зустріч команд Білорусі, Турції, України
|
ІІ
|
Україна
|
м.Донецьк
|
24.5
|
27.5
|
|
|
|
||||||
48
|
Чемпіонат України
|
Командний ЧУ серед юнаків
|
IV
|
Україна
|
м.Донецьк
|
24.5
|
27.5
|
6
|
||||||||
49
|
Всеукраїнські змагання
|
Кубок ДШВСМ, І етап
|
ІV
|
Україна
|
м.Київ
|
24.5
|
25.5
|
2
|
|
|
|
|
||||
50
|
Чемпіонат України
|
Командний ЧУ ( III ранг), командний ЧУ серед молоді (IV ранг), ЧУ серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000 м. Командний ЧУ з багатоборств
|
III – IV
|
Україна
|
м.Ялта
|
4.6
|
7.6
|
4
|
|
|||||||
51
|
Всеукраїнські змагання
|
Відкритий чемпіонат НУФВСУ
|
|
Україна
|
м.Київ
|
5.6
|
6.6
|
2
|
|
|
|
|
||||
52
|
Кубок Європи
|
Кубок Європи з бігу на 10000 м
|
II
|
Болгарія
|
м. Правец
|
7.6
|
9.6
|
3
|
|
|
|
|||||
53
|
Чемпіонат України
|
ЧУ серед дорослих та молоді зі спортивної ходьби на 20 км
|
III –ІV
|
Україна
|
м.Суми
|
14.6
|
15.6
|
2
|
|
|
||||||
54
|
Всеукраїнські змагання
|
Відкриті змагання “День спринтера”
|
IV
|
Україна
|
м.Донецьк
|
14.6
|
15.6
|
2
|
|
|
|
|||||
55
|
Чемпіонат України
|
ЧУ серед ветеранів з бігу на 10км та спортивної ходьби
|
IV
|
Україна
|
м.Київ
|
15.6
|
16.6
|
2
|
|
|
|
|||||
56
|
Чемпіонат України
|
ЧУ серед юніорів
|
ІV
|
Україна
|
м.Харків
|
15.6
|
18.6
|
4
|
||||||||
57
|
Чемпіонат України
|
ЧУ серед юнаків та юніорів з метань
|
ІV
|
Україна
|
м.Київ
|
20.6
|
23.6
|
4
|
|
|
|
|
||||
58
|
Чемпіонат Європи
|
Командний чемпіонат Європи, суперліга
|
II
|
Англія
|
м.Гейтсхед
|
20.6
|
24.6
|
5
|
|
|
|
|||||
59
|
Чемпіонат України
|
ЧУ серед юнаків 1996 р.н. та молодше
|
ІV
|
Україна
|
м.Харків
|
21.6
|
23.6
|
3
|
||||||||
60
|
Кубок Європи
|
Кубок Європи з багатоборства, суперліга
|
II
|
Естонія
|
м.Таллінн
|
27.6
|
1.7
|
5
|
|
|
|
|||||
61
|
Чемпіонат України
|
ЧУ з 48,24,12 годинного бігу
|
|
Україна
|
м.Вінниця
|
28.6
|
30.6
|
3
|
|
|
|
|
||||
62
|
Всеукраїнські змагання
|
Кубок ДШВСМ, ІІ етап
|
ІV
|
Україна
|
м.Київ
|
28.6
|
29.6
|
2
|
|
|
|
|
||||
63
|
Всеукраїнські змагання
|
ВЗ зі спортивної ходьби
“Луцька десятка” |
III
|
Україна
|
м.Луцьк
|
29.6
|
30.6
|
2
|
|
|
||||||
64
|
Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів
|
На честь ол.чемпіонів Н.Олізаренко, М.Авілова, Ю.Білонога (1996 р.н. і молодші)
|
V
|
Україна
|
м.Іллічівськ
|
3.7
|
5.7
|
3
|
|
|
||||||
65
|
Міжнародні змагання
|
Всесвітня Універсіада
|
II
|
Росія
|
м.Казань
|
6.7
|
17.7
|
17
|
|
|
|
|||||
66
|
Чемпіонат світу
|
Чемпіонат світу серед юнаків
|
II
|
Україна
|
м.Донецьк
|
7.7
|
14.7
|
8
|
|
|
|
|
||||
67
|
Чемпіонат Європи
|
Чемпіонат Європи з гірського бігу
|
II
|
Болгарія
|
м. Боровец
|
9.7
|
11.7
|
3
|
|
|
|
|
||||
68
|
Чемпіонат Європи
|
Чемпіонат Європи серед молоді
|
II
|
Фінляндія
|
м.Тампере
|
10.7
|
15.7
|
6
|
|
|
|
|||||
69
|
Міжнародні змагання
|
Європейський олімпійський юнацький фестиваль
|
II
|
Нідерланди
|
м. Утрехт
|
13.7
|
20.7
|
8
|
|
|
|
|||||
70
|
Чемпіонат Європи
|
Чемпіонат Європи серед юніорів
|
II
|
Італія
|
м.Рієті
|
17.7
|
22.7
|
6
|
|
|
|
|||||
71
|
Всеукраїнські змагання
|
Кубок ДШВСМ, ІІІ етап
|
ІV
|
Україна
|
м.Київ
|
20.7
|
21.7
|
2
|
|
|
|
|||||
72
|
Чемпіонат України
|
ЧУ, ЧУ серед молоді
|
III – IV
|
Україна
|
м.Донецьк
|
23.7
|
27.7
|
5
|
|
змінено
|
||||||
73.a
|
Всеукраїнські змагання
|
Кубок ДШВСМ (метання молоту), фінал
|
ІV
|
Україна
|
м.Київ
|
29.7
|
29.7
|
1
|
|
|
|
|
||||
74
|
Всесвітні змагання
|
Всесвітні ігри ветеранів з легкої атлетики
|
|
Італія
|
м.Турин
|
2.8
|
11.8
|
10
|
|
|
|
|||||
75
|
Чемпіонат світу
|
Чемпіонат світу з гірського бігу на довгих дистанціях
|
II
|
Польща
|
м. Шклярска-Поремба
|
3.8
|
5.8
|
3
|
|
|
|
|
||||
76
|
Чемпіонат світу
|
Чемпіонат світу
|
II
|
Росія
|
м.Москва
|
8.8
|
20.8
|
13
|
|
|
|
|
||||
77
|
Чемпіонат України
Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів |
ЧУ з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів III – IV ранг). ВЗ з бігу по шоссе “Зустріч друзів”
|
III – IV
|
Україна
|
м.Слав”янськ
|
30.8
|
31.8
|
2
|
|
|||||||
78
|
Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів
|
“Меморіал В.Лонського”
|
III
|
Україна
|
м.Бердичів
|
5.9
|
6.9
|
2
|
|
|
||||||
79
|
Всеукраїнські змагання
|
Олімпійський урок
|
III
|
Україна
|
м.Київ
|
7.9
|
7.9
|
1
|
|
|
|
|
||||
80
|
Чемпіонат світу
|
Чемпіонат світу з гірського бігу
|
II
|
Польща
|
м. Криніца-Здруй |
7.9
|
9.9
|
3
|
|
|
|
|
||||
81
|
Всеукраїнські змагання
|
ВЗ зі стрибків із жердиною “Меморіал С.А. Адашкевича”
|
|
Україна
|
м.Миколаїв
|
7.9
|
8.9
|
2
|
|
|
|
|
||||
82
|
Всеукраїнські змагання
|
ВЗ “Золота осінь” (1996 р.н. і молодше)
|
ІV
|
Україна
|
м.Ялта
|
12.9
|
15.9
|
4
|
|
|
|
|
||||
73.b
|
Всеукраїнські змагання
|
Кубок ДШВСМ, фінал
|
ІV
|
Україна
|
м.Київ
|
13.9
|
13.9
|
1
|
|
|
|
|
||||
83
|
Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів
|
ВЗ зі стрибків з жердиною “Стрибки на Майдані”
|
II
|
Україна
|
м.Київ
|
14.9
|
14.9
|
1
|
|
|
|
|||||
84
|
Всеукраїнські змагання
|
Київський міжнародний напівмарафон, присвячений Дню фізичної культури.
|
ІV
|
Україна
|
м.Київ
|
14.9
|
15.9
|
2
|
|
|
|
|
||||
85
|
Чемпіонат України
|
ЧУ з 24,12,6 годинного бігу.
|
ІV
|
Україна
|
м.Київ
|
21.9
|
22.9
|
2
|
|
|
|
|||||
86
|
Чемпіонат України
|
ЧУ серед ДЮСШ та СДЮШОР (1996 р.н. та молодші)
|
ІV
|
Україна
|
м.Ялта
|
27.9
|
30.9
|
4
|
||||||||
87
|
Чемпіонат України
|
ЧУ з бігу на 1 милю, МЗ “Буковинська миля”
|
III
|
Україна
|
м.Чернівці
|
28.9
|
29.9
|
2
|
|
|
|
|
||||
88
|
Всеукраїнські змагання
|
V Всеукраїнські літні спортивні
ігри серед ветеранів з легкої атлетики імені М.М. Баки
|
III – IV
|
Україна
|
м.Ялта
|
30.9
|
2.10
|
3
|
|
|
||||||
89
|
Чемпіонат України
|
ЧУ серед дорослих, молоді з марафонського бігу
|
III – IV
|
Україна
|
м.Б Церква
|
5.10
|
6.10
|
2
|
|
|
|
|||||
90
|
Всесвітні змагання
|
Всесвітні ігри сеньйорів (50 років і старші) з легкої атлетики |
|
США
|
м.Сент-Джордж
|
7.10
|
10.10
|
4
|
|
|
|
|
||||
91
|
Всеукраїнські змагання
|
“Діти Олімпійська надія”
|
|
Україна
|
м.Біла Церква
|
10.10
|
12.10
|
3
|
|
|
|
|
||||
92
|
Чемпіонат світу
|
Чемпіонат світу з бігу на 100км.
|
II
|
|
|
13.10
|
13.10
|
1
|
|
|
|
|
||||
93
|
Чемпіонат світу
|
|
|
|
|
15.10
|
27.10
|
13
|
|
|
|
|
||||
94
|
Чемпіонат України
|
ЧУ . ЧУ серед дорослих, молоді зі спортивної ходьби на 50 км. ЧУ серед команд ДЮСШ, СДЮШОР зі спортивної ходьби
|
III – IV
|
Україна
|
м.Івано-Франківськ
|
18.10
|
20.10
|
3
|
|
|
||||||
95
|
Міжнародні змагання
|
Кубок “Вечірній Ів.-Франківськ”
|
II
|
Україна
|
м.Івано-Франківськ
|
18.10
|
20.10
|
3
|
|
|
|
|||||
96
|
Чемпіонат України
|
ЧУ з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків
|
III – IV
|
Україна
|
м.Б Церква
|
24.10
|
26.10
|
3
|
|
|
||||||
97
|
Кубок України
|
“Кубок Карпат” зі спортивної ходьби на 10 км
|
III
|
Україна
|
м.Мукачево
|
31.10
|
2.11
|
3
|
|
|
|
|||||
98
|
Всеукраїнські змагання
|
ВЗ з метань, присвячені 70-річчю визволення м. Києва
|
III
|
Україна
|
м.Київ
|
12.11
|
13.11
|
2
|
|
|||||||
99
|
Всеукраїнські змагання
|
ВЗ пам’яті ЗТУ С.Операйло.
|
IV
|
Україна
|
м. Київ
|
27.11
|
30.11
|
4
|
|
|||||||
100
|
Чемпіонат Європи
|
Чемпіонат Європи з кросу
|
ІІ
|
Сербія
|
м.Белград
|
6.12
|
9.12
|
4
|
|
|
|
|||||
101
|
Кубок України
|
Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні |
ІV
|
Україна
|
м.Київ
|
Скасовано
|
||||||||||
102
|
Всеукраїнські змагання
|
ВЗ з 5-борства на призи олімп. чемпіона М.Авілова серед юніорів та юнаків
|
ІV
|
Україна
|
м.Одеса
|
20.12
|
21.12
|
2
|
|
|
||||||
103
|
Всеукраїнські змагання
|
ВЗ зі спортивної ходьби на честь олімп. чемпіону В.Голубничого
|
III
|
Україна
|
м.Суми
|
21.12
|
22.12
|
2
|
|