Календар ФЛАУ на 2008 рік

ФЛАУ


Календар ФЛАУ на 2008 рік
 
Календар основних та регіональних спортивних заходів Федерації легкої атлетики України
на 2008 рік (формат ЄАА)
Назва заходу Дата
початку
Дата
закінчення
Місце
проведення
Організації -
учасники
Організації, відповідальні
за проведення та участь
Кількість
учасників
Вид
змагань
1 Змагання з легкоатлетичних стрибків "Меморіал О.Дем’янюка" 16.01 16.01 Львів За запрошенням ОСУ ФЛА 250 О
2 Кубок України у приміщенні 26.01 27.01 Запоріжжя Області ОСУ ФЛА 650 О/К
3 Кубок Європи з кросу серед клубів 03.02 03.02 Португалія Клуби     О/К
4 Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР у приміщенні (1991 р.н. та мол.) 05.02 07.02 Запоріжжя Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ОСУ КФВС МОНУ ФЛА
750 О/К
5 Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні (Скасовано) 12.02 14.02 Суми Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ОСУ ФЛА
490 О/К
6 Відкриті змагання на призи ЗМС В.Подлужного 09.02 10.02 Донецьк За запрошенням ОСУ ФЛА 350 О
7 Міжнародні змагання зі стрибків з жердиною серед юнаків та юніорів на призи Василя та Сергія Бубки 15.02 15.02 Донецьк За запрошенням Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ОСУ ФЛА КФВС МОНУ
135 О
8 Кубок Європи в приміщенні 16.02 16.02 Москва Збірна України Укрспортзабезпечення 45 О/К
9 Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (двоборство, 93 р.н. та мол.) 16.02 17.02 Харків Області КФВС МОНУ ФЛА 480 О/К
10 Zepter – Зірки жердини 16.02 16.02 Донецьк За запрошенням Клуб С.Бубки ОСУ ФЛА 125 О
11 Чемпіонат України з метань 22.02 24.02 Ялта Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ Крим РСК ФЛА
250 О/К
12 Чемпіонат України у приміщенні 22.02 24.02 Суми Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ОСУ ФЛА
580 О/К
13 Міжнародна матчева зустріч з легкоатлетичного багатоборства команд України-Білорусі-Росії 22.02 24.02 Суми Збірна України Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ОСУ ФЛА
84 О/К
14 Чемпіонат України з багатоборства 22.02 24.02 Суми Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ОСУ
80 О/К
15 Чемпіонат України серед учнів УФК, УОР 1989 р.н. та мол. 19.02 20.02 Київ УФК, УОР КФВС МОНУ ФЛА 350 О/К
16 Матчева зустріч юніорських команд Білорусі-України-Росіїї-Латвії-Туреччини 29.02 01.03 Могильов
(Білорусь)
Збірна України Укрспортзабезпечення 65 О/К
17 Міжнародні змагання серед учнів ДЮСШ на призи олімпійського чемпіона Ю.Білонога 01.03 02.03 Суми За запрошенням КФВС МОНУ ФЛА 250 О
18 Відкриті всеукраїнські змагання "Козацька хортиця" на призи Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященко 01.03 02.03 Запоріжжя За запрошенням ОСУ ФЛА 450 О
19 Чемпіонат України серед спортклубів ВНЗ 04.03 05.03 Суми ВНЗ КФВС МОНУ ФЛА 380 О/К
20 Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби 06.03 07.03 Євпаторія Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ Крим РСК ФЛА
215 О/К
21 Чемпіонат світу у приміщенні 07.03 09.03 Валенсія
(Іспанія)
Збірна України Укрспортзабезпечення 45 О/К
22 Кубок Європи з зимових метань 15.03 16.03 Сплит
(Хорватія)
Збірна України Укрспортзабезпечення   О/К
23 Зимовий чемпіонат України з кросу 15.03 16.03 Цюрупинськ Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ОСУ ФЛА
215 О/К
24 Зимовий чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з метань 24.03 26.03 Ялта Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ СК АР Крим ФЛА
180 О/К
25 Міжнародний матч юнаків Україна-Білорусь-Туреччина-Латвія 29.03 30.03 Анталія
(Туреччина)
Збірна України Укрспортзабезпечення    
26 Чемпіонат Світу з кросу 30.03 30.03 Едінбург
(Шотландія)
Збірна України Укрспортзабезпечення   О/К
27 Чемпіонат світу з кросу серед студентів 04.04 05.04 Франція Збірна України (студенти) КФВС МОНУ   О/К
28 Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" серед юнаків та дівчат 91 р.н. та мол. 10.04 11.04 Ялта ДЮСШ СДЮШОР КФВС МОНУ ФЛА 550 О/К
29 Кубок Європи з бігу на 10км 12.04 12.04 Стамбул Збірна України Укрспортзабезпечення   О/К
30 Чемпіонат України з бігу по шосе на 20 км 27.04 27.04 Дніпропетровськ Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ОСУ ФЛА
650 О/К
31 Всеукраїнські змагання меморіал ЗМС М.Виставкіна, О.Канакі, З.Синицкого з метань 28.04 30.04 Конча-Заспа За запрошенням ДОНСЦ ФЛА 180 О
32 Змагання з кросу, присвячені пам’яті ЗМС В.Кудинського, В.Куца та ЗТУ І.Токаря 30.04 30.04 Київ За запрошенням КФВС МОНУ ФЛА 600 О
33 І спортивні студентські ігри України серед ВНЗ ІІІ, IV рівнів акредитації. Чемпіонат України серед студентів 07.05 08.05 Ялта ВНЗ КФВС МОНУ ФЛА 350 О/К
34 Всеукраїнські юнацькі змагання на призи олімпійців Донбасу 91 р.н. та мол. (Скасовано) 07.05 08.05 Донецьк За запрошенням КФВС МОНУ ФЛА 250 О
35 Кубок "Дружба" 08.05 09.05 Ужгород За запрошенням ФЛА   О/К
36 Кубок Світу зі спортивної ходьби 09.05 11.05 Чебоксари Збірна України     О/К
37 Чемпіонат України з  4-борства серед ЗНЗ  (юнаки та дівчата 93 р.н. та мол.). Всеукраїнські юнацькі змагання, присвячені Всесвітньому дню легкої атлетики ІААФ 13.05 14.05 Їльїчівськ ЗОШ КФВС МОНУ ФЛА 450 О/К
38 Матчева зустріч юнацьких команд
Україна-Білорусь-Росія-Латвія-Туреччина
16.05 17.05 Ялта Збірна України ФЛАУ РСК Крим ФЛА   О/К
39 Всеукраїнські змагання з метань, І етап 19.05 21.05 Конча-Заспа За запрошенням ЦОП ІААФ ФЛА 150 О
40 Кубок Європи серед клубних команд (чол.) 24.05 25.05 Португалія Клуби   30 О/К
41 Чемпіонат України серед учнів УФК, УОР (89 р.н. та мол.) (Скасовано) 27.05 28.05 Миколаїв УФК, УОР КФВС МОНУ ФЛА 280 О/К
42 Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 93-94, 95-96 р.н.) 29.05 01.06 Вінниця Спортшколи КФВС МОНУ ФЛА 980 О/К
43 Всеукраїнські змагання з метань, ІІ етап 29.05 31.05 Конча-Заспа Області ДОНСЦ ФЛА 250 О/К
44 Чемпіонат України з гірського бігу 01.06 01.06 Сколе
(Львівська)
Області ОСУ ФЛА 85 О/К
45 Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді зі спортивної ходьби на 20 км 07.06 07.06 Суми Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ОСУ ФЛА
65 О/К
46 Міжнародні змагання зі стрибків з жердиною 07.06 07.06 Київ За запрошенням НОК ФЛА    
47 Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства 06.06 08.06 Ялта Крим РСК Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ФЛА
450 О/К
48 III Спартакіада школярів України
(Перенесено на 06-08.07)
10.06 12.06 Біла Церква Області КФВС МОНУ ФЛАУ ФЛА
Мінсім’ямолодьспорт
750 О/К
49 Чемпіонат України серед юніорів 15.06 17.06 Ялта Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ОСУ ФЛА
610 О/К
  Чемпіонат м. Києва 16.06 17.06 Київ СДЮШОР, ШВСМ ОСУ ФЛА 350 О
50 Кубок України, II етап. Кубок Ялти 20.06 21.06 Ялта За запрошенням Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ СК АРК ФЛА
350 О
Міжнародні змагання зі стрибків з жердиною 21.06 21.06 Київ За запрошенням НОК ФЛА
51 SPAR – Кубок Європи 21.06 22.06 Франція, Португалія Збірна України Укрспортзабезпечення 70 О/К
52 Всеукраїнські юнацькі змагання "Діти – олімпійська надія України" 1995  р.н. та мол. 21.06 22.06 Київ Спортшколи Мінсім’ямолодьспорт
КФВС МОНУ
   
53 Кубок Європи з багатоборства (вища ліга) 28.06 29.06 Нідерланди Збірна України
(жінки)
Укрспортзабезпечення 8 О/К
54 Кубок Європи з багатоборства (перша ліга) 28.06 29.06 Фінляндія Збірна України (чоловіки) Укрспортзабезпечення 7 О/К
55 Всеукраїнські юнацькі змагання серед СДЮШОР, ДЮСШ, УОР на призи олімпійських чемпіонів Н.Олізаренко, М.Авілова, Ю.Білонога, Г.Авдєєнко 28.06 29.06 Ільїчівськ СДЮШОР,
ДЮСШ, УОР
МОН ФЛА   О\К
56 Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді 01.07 04.07 Київ Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ОСУ ФЛА
780 О/К
  III Спартакіада школярів України 06.07 08.07 Київ Області КФВС МОНУ ФЛАУ ФЛА
Мінсім’ямолодьспорт
750 О/К
57 Чемпіонат Європи з гірського бігу 12.07 12.07 Німеччина Збірна України Укрспортзабезпечення 8 О/К
58 Чемпіонат світу серед юніорів 08.07 13.07 Бидгощ
(Польща)
Збірна України Укрспортзабезпечення 40 О/К
59 Кубок України з багатоборства (Скасовано) 24.07 25.07 Київ Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ Укрспортзабезпечення
90 О/К
60 Чемпіонат України серед молоді
(Перенесено на 01-04.07 в м. Київ)
31.07 02.08 Біла Церква Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ФЛА
520 О/К
61 Матчева зустріч юніорських команд Латвія-Білорусь-Росія-Україна-Туреччина 02.08 03.08 Латвія Збірна України Укрспортзабезпечення 76  
62 ХХІХ Олімпійські ігри 15.08 24.08 Пекін Збірна України Укрспортзабезпечення    
63 Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів, міжнародні змагання з бігу по шосе "Зустріч друзів" з бігу по шосе на 10 км 30.08 30.08 Слов’янськ (Донецька) Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ФЛА ОСУ КФВС МОНУ
650  
64 Міжнародний матч Франція-Іспанія-Німеччина-Італія-Польща-Росія-Україна-США 06.09 06.09 Париж
(Франція)
Збірна України Укрспортзабезпечення 28  
65 Чемпіонат України з 24-годинного бігу 13.09 14.09 Київ Області ФЛА 80  
66 Всесвітній легкоатлетичний фінал 13.09 14.09 Штутгарт
(Німеччина)
За запрошенням      
67 Меморіал В.Лонського. Стрибки у висоту 14.09 14.09 Бердичів За запрошенням ФЛАУ ФЛА ОСУ 80  
68 Кубок Європи серед клубів (юніори) 20.09 20.09 Нівель
(Бельгія)
Клуби      
69 Всеукраїнські змагання "Золота осінь" пам’яті ЗМС О.Твердохліба серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та мол. 20.09 21.09 Ялта ДЮСШ СДЮШОР КФВС МОНУ ФЛА 450  
70 Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР 1991 р.н. та молодше 23.09 25.09 Ялта ДЮСШ СДЮШОР РСК Крим КФВС МОНУ ФЛА 700  
71 Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді з марафонського бігу 27.09 27.09 Біла Церква Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ОСУ ФЛА
150 О/К
72 "Планка Дружби". Міжнародні змагання зі стрибків у висоту 27.09 27.09 Севастополь За запрошенням Клуб 2.40 Рудольфа Поварніцина 25 О
73 Кубок України серед клубів ВНЗ 29.09 30.09 Ялта ВНЗ КФВС МОНУ ФЛА 450 О/К
74 ІІ всеукраїнська спартакіада серед ВНЗ І, ІІ  рівнів акредитації 02.10 03.10 Ялта   КФВС МОНУ ФЛА    
75 Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Вечірній Івано-Франківськ" 04.10 04.10 Івано-Франківськ За запрошенням ОСУ ФЛА 150 О
76 Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді  зі спортивної ходьби на 50 км 05.10 05.10 Івано-Франківськ Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ОСУ ФЛА
50 О/К
77 Чемпіонат світу з бігу по шосе на 20 км 12.10 12.10 Ріо де Жанейро
(Бразилія)
Збірна України Укрспортзабезпечення    
78 Всеукраїнські змагання з кросу на призи МОНУ 12.10 12.10 Славута (Хмельницька) ДЮСШ СДЮШОР КФВС МОНУ ФЛА    
79 Чемпіонат Світу з гірського бігу 14.10 14.10 Сиере
(Швейцарія)
Збірна України      
80 Кубок України зі спортивної ходьби на 10 км, Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок Карпат" 18.10 18.10 Мукачево За запрошенням Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ОСУ ФЛА
150 О
81 Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи КФВС МОНУ 18.10 18.10 Мукачево Області ОСУ КФВС МОНУ ФЛА 80 О/К
82 Чемпіонат України з кросу 25.10 26.10 Кіровоград Області Мінсім’ямолодьспорт
ФЛАУ ОСУ ФЛА
630 О/К
83 ІІ всеукраїнська спартакіада серед учнів ПТНЗ 15.11 16.11 Харків ПТНЗ КФВС МОНУ ФЛА   О\К
84 Міжнародні змагання з багатоборства пам’яті ЗТУ А.Коваленка 09.12 10.12 Київ За запрошенням КФВС МОНУ ФЛА 200 О
85 SPAR Чемпіонат Європи з легкоатлетичного кросу 14.12 14.12 Брюссель
(Бельгія)
Збірна України Укрспортзабезпечення 18 О/К
86 Всеукраїнські змагання присвячені пам’яті С.Операйла,1989 р.н. та молодше 16.12 17.12 Київ За запрошенням КФВС МОНУ ФЛА 450 О/К
87 Всеукраїнські юнацькі  змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова 19.12 20.12 Одеса За запрошенням КФВС МОНУ ФЛА 120 О
88 Відкриті всеукраїнські змагання на призи В.Голубничого 25.12 26.12 Суми За запрошенням ОСУ ФЛА 125 О