|
Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ 23-25 вересня 2008 року м. Ялта, стадіон "Авангард" |
|||||||
– стартові протоколи | ||||||||
– фінальні протоколи | ||||||||
Вівторок, 23 вересня | ||||||||
Бігові види | Технічні види | |||||||
Спортивна ходьба 5000 м | Дівчата 17 | Фінал | 09:20 | |||||
Біг на 100 м | Юнаки 17 | Восьмиборство | 10:00 | Метання молота 5 кг | Юнаки 17 | Фінал | ||
Біг на 100 м з/б (0.762) | Дівчата 17 | Семиборство | 10:25 | |||||
10:40 | Стрибки у довжину | Юнаки 17 | Восьмиборство | |||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | Дівчата 17 | Забіги | 10:50 | |||||
Біг на 100 м | Дівчата 17 | Забіги | 11:00 | Стрибки у висоту | Дівчата 17 | Семиборство | ||
Біг на 100 м | Юнаки 17 | Забіги | 11:30 | Метання молота 4 кг | Дівчата 17 | Фінал | ||
Біг на 400 м | Дівчата 17 | Забіги | 12:00 | |||||
12:10 | Штовхання ядра 5 кг | Юнаки 17 | Восьмиборство | |||||
Біг на 400 м | Юнаки 17 | Забіги | 12:30 | |||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | Дівчата 17 | Фінал | 13:15 | Штовхання ядра 4 кг | Дівчата 17 | Семиборство | ||
Біг на 400 м | Юнаки 17 | Восьмиборство | 13:40 | |||||
Біг на 200 м | Дівчата 17 | Семиборство | 14:45 | |||||
16:05 | Штовхання ядра 5 кг | Юнаки 17 | Фінал | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | Дівчата 17 | Забіги | 16:15 | |||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | Юнаки 17 | Забіги | 16:30 | Стрибки у висоту | Дівчата 17 | Фінал | ||
16:45 | Метання списа 600 гр | Дівчата 17 | Фінал | |||||
Біг на 100 м | Дівчата 17 | Фінал | 16:50 | |||||
Біг на 100 м | Юнаки 17 | Фінал | 17:00 | |||||
Біг на 1500 м | Дівчата 17 | Фінал | 17:15 | |||||
Біг на 1500 м | Юнаки 17 | Фінал | 17:35 | Стрибки з жердиною | Дівчата 17 | Фінал | ||
Біг на 400 м | Дівчата 17 | Фінал | 18:00 | |||||
18:05 | Штовхання ядра 4 кг | Дівчата 17 | Фінал | |||||
Біг на 400 м | Юнаки 17 | Фінал | 18:10 | |||||
18:15 | Метання списа 700 гр | Юнаки 17 | Фінал | |||||
18:30 | Стрибки у висоту | Юнаки 17 | Фінал | |||||
Середа, 24 вересня | ||||||||
Бігові види | Технічні види | |||||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | Юнаки 17 | Восьмиборство | 10:00 | Стрибки у довжину | Дівчата 17 | Семиборство | ||
Біг на 110 м з/б (0.914) | Юнаки 17 | Забіги | 10:30 | Метання диска 1 кг | Дівчата 17 | Фінал | ||
Біг на 200 м | Дівчата 17 | Забіги | 10:45 | Стрибки у висоту | Юнаки 17 | Восьмиборство | ||
Біг на 200 м | Юнаки 17 | Забіги | 11:30 | Метання списа 600 гр | Дівчата 17 | Семиборство | ||
Біг на 110 м з/б (0.914) | Юнаки 17 | Фінал | 12:25 | |||||
12:45 | Метання списа 700 гр | Юнаки 17 | Восьмиборство | |||||
Біг на 800 м | Дівчата 17 | Семиборство | 13:00 | |||||
Біг на 1000 м | Юнаки 17 | Восьмиборство | 14:15 | |||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | Юнаки 17 | Фінал | 15:40 | Стрибки у довжину | Юнаки 17 | Фінал | ||
Біг на 400 м з/б (0.762) | Дівчата 17 | Фінал | 16:00 | Метання диска 1,5 кг | Юнаки 17 | Фінал | ||
Біг на 200 м | Дівчата 17 | Фінал | 16:15 | |||||
Біг на 200 м | Юнаки 17 | Фінал | 16:25 | Стрибки з жердиною | Юнаки 17 | Фінал | ||
Біг на 800 м | Дівчата 17 | Фінал | 16:40 | |||||
Біг на 800 м | Юнаки 17 | Фінал | 17:05 | |||||
Біг на 3000 м | Дівчата 17 | Фінал | 17:30 | Стрибки у довжину | Дівчата 17 | Фінал | ||
Біг на 3000 м | Юнаки 17 | Фінал | 17:45 | |||||
Четвер, 25 вересня | ||||||||
Бігові види | Технічні види | |||||||
Спортивна ходьба 10000 м | Юнаки 17 | Фінал | 09:00 | |||||
09:30 | Потрійний стрибок | Дівчата 17 | Фінал | |||||
Біг на 2000 м з/п | Дівчата 17 | Фінал | 10:00 | |||||
Біг на 2000 м з/п | Юнаки 17 | Фінал | 10:20 | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | Дівчата 17 | Фінал | 11:00 | Потрійний стрибок | Юнаки 17 | Фінал | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | Юнаки 17 | Фінал | 11:20 | |||||
Командні результати | ||||||||
Багатоборство підсумковий | ||||||||
@ info@flau.org.ua |