|
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна 23-25 квітня 2010 року м. Ялта, стадіон «Авангард» |
|||||
– стартові протоколи | ||||||
– фінальні протоколи | ||||||
Пʼятниця, 23 квітня | ||||||
Бігові види | Технічні види | |||||
10:00 | Стрибки з жердиною | Дівчата 17 | Фінал | |||
Біг на 100 м з/б (0.762) | Дівчата 17 | Семиборство | 10:00 | Метання молота 5 кг | Юнаки 17 | Фінал |
Біг на 100 м з/б (0.762) | Дівчата 17 | Забіги | 10:10 | |||
Біг на 100 м | Юнаки 17 | Восьмиборство | 10:25 | |||
Спортивна ходьба 5000 м | Дівчата 17 | Фінал | 10:35 | |||
10:40 | Стрибки у висоту | Дівчата 17 | Семиборство | |||
11:05 | Стрибки у довжину | Юнаки 17 | Восьмиборство | |||
Біг на 100 м | Дівчата 17 | Забіги | 11:15 | |||
11:30 | Метання молота 4 кг | Дівчата 17 | Фінал | |||
Біг на 100 м | Юнаки 17 | Забіги | 11:40 | |||
12:00 | Стрибки з жердиною | Юнаки 17 | Фінал | |||
Біг на 400 м | Дівчата 17 | Забіги | 12:10 | Штовхання ядра 4 кг | Дівчата 17 | Семиборство |
12:25 | Стрибки у довжину | Дівчата 17 | Кваліфікація | |||
Біг на 400 м | Юнаки 17 | Забіги | 12:40 | |||
13:15 | Штовхання ядра 5 кг | Юнаки 17 | Восьмиборство | |||
Біг на 100 м з/б (0.762) | Дівчата 17 | Фінал | 13:25 | |||
Біг на 200 м | Дівчата 17 | Семиборство | 13:40 | |||
Біг на 400 м | Юнаки 17 | Восьмиборство | 14:45 | |||
Біг на 400 м з/б (0.762) | Дівчата 17 | Забіги | 16:00 | |||
16:05 | Стрибки у висоту | Дівчата 17 | Кваліфікація | |||
Біг на 400 м з/б (0.840) | Юнаки 17 | Забіги | 16:15 | Метання списа 600 гр | Дівчата 17 | Фінал |
Біг на 100 м | Дівчата 17 | Фінал | 16:35 | |||
16:40 | Стрибки у довжину | Юнаки 17 | Кваліфікація | |||
Біг на 100 м | Юнаки 17 | Фінал | 16:45 | Метання диска 1,5 кг | Юнаки 17 | Кваліфікація |
Біг на 1000 м | Дівчата 17 | Забіги | 16:55 | |||
Біг на 1000 м | Юнаки 17 | Забіги | 17:15 | |||
Біг на 400 м | Дівчата 17 | Фінал | 17:35 | |||
Біг на 400 м | Юнаки 17 | Фінал | 17:45 | |||
18:05 | Метання списа 700 гр | Юнаки 17 | Фінал | |||
18:10 | Стрибки у висоту | Юнаки 17 | Кваліфікація | |||
Субота, 24 квітня | ||||||
Бігові види | Технічні види | |||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | Юнаки 17 | Восьмиборство | 10:00 | Стрибки у довжину | Дівчата 17 | Семиборство |
Біг на 110 м з/б (0.914) | Юнаки 17 | Забіги | 10:30 | |||
10:45 | Стрибки у висоту | Юнаки 17 | Восьмиборство | |||
Спортивна ходьба 10000 м | Юнаки 17 | Фінал | 10:50 | Штовхання ядра 5 кг | Юнаки 17 | Кваліфікація |
11:30 | Метання списа 600 гр | Дівчата 17 | Семиборство | |||
Біг на 110 м з/б (0.914) | Юнаки 17 | Фінал | 12:25 | Стрибки у довжину | Дівчата 17 | Фінал |
12:45 | Метання списа 700 гр | Юнаки 17 | Восьмиборство | |||
Біг на 800 м | Дівчата 17 | Семиборство | 13:00 | |||
Біг на 1000 м | Юнаки 17 | Восьмиборство | 14:15 | |||
Біг на 200 м | Дівчата 17 | Забіги | 15:05 | Метання диска 1 кг | Дівчата 17 | Фінал |
15:10 | Стрибки у висоту | Дівчата 17 | Фінал | |||
Біг на 200 м | Юнаки 17 | Забіги | 15:25 | |||
16:00 | Стрибки у довжину | Юнаки 17 | Фінал | |||
Біг на 400 м з/б (0.762) | Дівчата 17 | Фінал | 16:05 | |||
Біг на 400 м з/б (0.840) | Юнаки 17 | Фінал | 16:15 | |||
Біг на 200 м | Дівчата 17 | Фінал | 16:30 | |||
Біг на 200 м | Юнаки 17 | Фінал | 16:35 | |||
Біг на 3000 м | Дівчата 17 | Фінал | 16:40 | Стрибки у висоту | Юнаки 17 | Фінал |
16:45 | Метання диска 1,5 кг | Юнаки 17 | Фінал | |||
Біг на 3000 м | Юнаки 17 | Фінал | 16:55 | |||
Восьмиборство підсумок | ||||||
Семиборство підсумок | ||||||
Неділя, 25 квітня | ||||||
Бігові види | Технічні види | |||||
10:00 | Потрійний стрибок | Дівчата 17 | Фінал | |||
Біг на 2000 м з/п | Дівчата 17 | Фінал | 10:00 | Штовхання ядра 4 кг | Дівчата 17 | Фінал |
Біг на 2000 м з/п | Юнаки 17 | Фінал | 10:20 | |||
Біг на 1000 м | Дівчата 17 | Фінал | 10:40 | |||
Біг на 1000 м | Юнаки 17 | Фінал | 10:50 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | Дівчата 17 | Фінал | 11:10 | |||
11:20 | Штовхання ядра 5 кг | Юнаки 17 | Фінал | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | Юнаки 17 | Фінал | 11:30 | |||
11:40 | Потрійний стрибок | Юнаки 17 | Фінал | |||
Командні результати | ||||||
Кандидати на участь у Юнацьких Олімпійських іграх |