Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 27 січня 2011 р. 15:15  
   
Стрибки у довжину Чоловіки  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 287 КАСЬЯНОВ Олексій Запорiзька, С-У 26.08.1985 7.60 50 МС Льопа Д.І., Філоненко О
    X 7.59 X X 7.60  
                     
2 158 ЛІХАЧОВ Іван Донецька, Д , ШВСМ 27.04.1989 7.53 40 КМС Солдаткіни  
    7.35 7.40 7.51 7.28 7.53 X  
                     
3 1122 МОСКАЛЕНКО Максим Дніпропетровська, ЗСУ-МОН, СДЮШОР №3 Дніпропетровськ 20.10.1987 7.47 35 КМС Бондаренко В.Г.
    7.37 X X 7.47 7.43 X  
                     
4 318 БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ Дмитро м. Київ, С 25.03.1985 7.38 30 КМС Федорець В.А.
    7.33 7.38 7.33  
                     
5 675 ПЕРСАНЬ Роман Полтавська, К, ПОШВСМ Полтава 21.12.1987 7.29 25 КМС Кравченко С.М., Кравченко О.Г.
    X 7.29 X 7.23 7.29 7.28  
                     
6 1154 РИЖИКОВ Олександр Дніпропетровська, ЗСУ, СДЮШОР №3 Дніпропетровськ 21.06.1989 7.20 20 I Кравченко В.І., Піддубцева В.М.
    6.95 7.09 7.20 X 7.11 X  
                     
7 664 ЄМЕЦЬ Віктор Полтавська, ДЮСШ №2 Кременчук 24.06.1986 7.04 15 I Шипова О.Л.
    6.92 6.86 7.04 X 6.88 X  
                     
8 696 НІЩИК Василь Рівненська, У, ШВСМ 13.03.1983 7.04 10 I Нечипорець Я.Й. , Голубцов А.В.
    X 6.67 7.04 6.83 6.60 X  
                     
9 787 СЕРДЮЧЕНКО Олексій Харкiвська, Д , ДЕНЦ м. Харків 20.03.1985 6.99 8 I Довгаль А.
    6.90 6.99 6.96        
                     
10 759 ЧОРНОТА Дмитро Тернопiльська, К, ТОК ШВСМ 28.09.1987 6.94 5 I Кармелюк Є.Т.
    6.67 6.38 6.94        
                     
11 14 РЯБЦЕВ Олександр АР Крим, Д 29.04.1983 6.90 3 I Агутін О.Ф.
    6.84 6.90 6.89        
                     
12 912 КОБЕЦЬ Руслан Черкаська, Д , ШВСМ 23.01.1984 6.88 2 I Багаліка Т.Ю., Полінков С.М.
    6.88 6.72 X        
                     
13 272 ГОРСТКА Тимофій Запорiзька, У, СДЮШОР 11.05.1993 6.88   I Ульянченко В.І. 
    6.88 X 6.22        
                     
14 482 ГИБАЛО Олександр м. Київ, СДЮШОР ГУ КМДА 01.04.1991 6.81   I Маслаков А.М.
    6.74 6.81 6.65        
                     
15 345 ВОЗНЯК Вадим Київська, У, КОІСП 19.10.1988 6.80   I Колісниченко О.П.
    6.80 6.69 6.62        
                     
16 903 ОНОПРІЄНКО Станіслав Черкаська, Д , ШВСМ 19.06.1991 6.74   II Вавринкевич В.В. 
    6.73 6.74 5.62        
                     
17 748 БУЛАК Орест Тернопiльська, К, ТОК ШВСМ 15.08.1984 6.69   II Кармелюк Є.Т.
    6.43 6.69 6.56        
                     
18 1130 ПРУДНІКОВ Дмитро Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Дніпропетровськ 02.12.1989 6.64   II Бондаренко В.Г.
    X 6.64 X        
                     
19 503 ВОЙТЕНКО Вячеслав Луганська, С, ДЮСШ Луганськ 08.03.1984 6.48   II Войтенко І.Ф.
    6.48 6.35 6.27        
                     
749 КУЛЬЧИЦЬКИЙ Павло Тернопiльська, К, ТОК ШВСМ 21.09.1991 DNS     Васірук М.С.
                 
                     
882 ТИДЕНЬ Дмитро Хмельницька, ЗСУ-С, ДЮСШ Хмельницький 17.01.1985 DNS     Горбаченко Ю.С., Новіков А.Є.
                 
                     
891 МАКАРЧЕВ Андрій Харкiвська, ЗСУ-Д, Хмельницька 15.11.1985 DNS     Горбаченко Ю.С., Новіков А.Є.