|
Змагання за участю
зарубіжних спортсменів |
|||||||
– стартові протоколи | ||||||||
– фінальні протоколи | ||||||||
Неділя, 12 лютого | ||||||||
Бігові види | Технічні
види |
|||||||
09:00 | Штовхання ядра | Дівчата 15 | Фінал | |||||
10:00 | Штовхання ядра | Дівчата 17 | Фінал | |||||
Спортивна ходьба 2000 м | Дівчата 15 | Фінал | 10:00 | |||||
Спортивна ходьба 3000 м | Дівчата 17 | Фінал | 10:20 | |||||
11:00 | Штовхання ядра | Юнаки 15 | Фінал | |||||
12:00 | Штовхання ядра | Юнаки 17 | Фінал | |||||
Біг на 60 м | Дівчата 15 | 1 коло | 13:45 | |||||
14:00 | Стрибки у довжину | Дівчата 15 | Фінал | |||||
Біг на 60 м | Дівчата 17 | 1 коло | 14:05 | |||||
Біг на 60 м | Юнаки 15 | 1 коло | 14:35 | |||||
Біг на 60 м | Юнаки 17 | 1 коло | 14:55 | |||||
15:00 | Стрибки у довжину | Дівчата 17 | Фінал | |||||
Біг на 1500 м | Дівчата 15 | Фінал | 15:20 | |||||
Біг на 1500 м | Дівчата 17 | Фінал | 15:30 | |||||
Біг на 1500 м | Юнаки 15 | Фінал | 15:40 | |||||
Біг на 1500 м | Юнаки 17 | Фінал | 15:55 | |||||
16:00 | Стрибки у довжину | Юнаки 15 | Фінал | |||||
Біг на 2000 м з/п | Юнаки 17 | Фінал | 16:20 | |||||
Біг на 60 м | Дівчата 15 | Фінал | 16:40 | |||||
Біг на 60 м | Дівчата 17 | Фінал | 16:45 | |||||
Біг на 60 м | Юнаки 15 | Фінал | 16:50 | |||||
Біг на 60 м | Юнаки 17 | Фінал | 16:55 | |||||
17:00 | Стрибки у довжину | Юнаки 17 | Фінал | |||||
Біг на 400 м | Дівчата 15 | Фінал | 17:15 | |||||
Біг на 400 м | Дівчата 17 | Фінал | 17:30 | |||||
Біг на 400 м | Юнаки 15 | Фінал | 17:50 | |||||
Біг на 400 м | Юнаки 17 | Фінал | 18:10 | |||||
Понеділок, 13 лютого | ||||||||
Бігові види | Технічні види | |||||||
Біг на 200 м | Дівчата 15 | 1 коло | 09:00 | |||||
Біг на 200 м | Дівчата 17 | 1 коло | 09:20 | |||||
Біг на 200 м | Юнаки 15 | 1 коло | 09:40 | |||||
Біг на 200 м | Юнаки 17 | 1 коло | 10:00 | Потрійний стрибок | Дівчата 15 | Фінал | ||
10:00 | Стрибки у висоту | Дівчата 15 | Фінал | |||||
10:00 | Стрибки у висоту | Дівчата 17 | Фінал | |||||
Спортивна ходьба 3000 м | Юнаки 15 | Фінал | 10:30 | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | Юнаки 17 | Фінал | 10:30 | |||||
Біг на 60 м з/б | Дівчата 15 | 1 коло | 11:00 | Потрійний стрибок | Дівчата 17 | Фінал | ||
Біг на 60 м з/б | Дівчата 17 | 1 коло | 11:10 | |||||
Біг на 60 м з/б | Юнаки 15 | 1 коло | 11:20 | |||||
Біг на 60 м з/б | Юнаки 17 | 1 коло | 11:30 | |||||
Біг на 3000 м | Дівчата 17 | Фінал | 11:50 | |||||
12:00 | Стрибки у висоту | Юнаки 15 | Фінал | |||||
12:00 | Стрибки у висоту | Юнаки 17 | Фінал | |||||
12:00 | Потрійний стрибок | Юнаки 15 | Фінал | |||||
Біг на 3000 м | Юнаки 17 | Фінал | 12:10 | |||||
Біг на 200 м | Дівчата 15 | Фінал | 12:25 | |||||
Біг на 200 м | Дівчата 17 | Фінал | 12:40 | |||||
Біг на 200 м | Юнаки 15 | Фінал | 12:55 | |||||
13:00 | Потрійний стрибок | Юнаки 17 | Фінал | |||||
Біг на 200 м | Юнаки 17 | Фінал | 13:10 | |||||
Біг на 60 м з/б | Дівчата 15 | Фінал | 13:30 | |||||
Біг на 60 м з/б | Дівчата 17 | Фінал | 13:35 | |||||
Біг на 60 м з/б | Юнаки 15 | Фінал | 13:40 | |||||
Біг на 60 м з/б | Юнаки 17 | Фінал | 13:45 | |||||
Біг на 800 м | Дівчата 15 | Фінал | 14:00 | |||||
Біг на 800 м | Дівчата 17 | Фінал | 14:10 | |||||
Біг на 800 м | Юнаки 15 | Фінал | 14:20 | |||||
Біг на 800 м | Юнаки 17 | Фінал | 14:30 | |||||