|
Чемпіонат України серед ДЮСШ,
СДЮШОР (1995 р.н. та молодші) 26-28 вересня 2012 року м. Ялта, стадіон «Авангард» |
||||||
– стартові протоколи | |||||||
– фінальні протоколи | |||||||
Середа, 26 вересня | |||||||
Бігові види | Технічні види | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | Дівчата 17 | Семиборство | 13:00 | Стрибки з жердиною | Дівчата 17 | Фінал | |
13:00 | Метання молота 5 кг | Юнаки 17 | Фінал | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | Дівчата 17 | Забіги | 13:10 | ||||
13:20 |
Метання списа 700 гр,
1 пот., 2 пот. |
Юнаки 17 | Кваліфікація | ||||
Біг на 100 м | Юнаки 17 | Восьмиборство | 13:25 | ||||
Біг на 100 м | Дівчата 17 | Забіги | 13:40 | ||||
Біг на 100 м | Юнаки 17 | Забіги | 14:00 | Стрибки у висоту | Дівчата 17 | Семиборство | |
14:00 | Стрибки у довжину | Юнаки 17 | Восьмиборство | ||||
14:30 | Метання молота 4 кг | Дівчата 17 | Фінал | ||||
Біг на 400 м | Дівчата 17 | Забіги | 14:40 | ||||
Біг на 400 м | Юнаки 17 | Забіги | 15:00 | Стрибки з жердиною | Юнаки 17 | Фінал | |
15:10 | Штовхання ядра 4 кг | Дівчата 17 | Семиборство | ||||
15:10 | Стрибки у висоту | Дівчата 17 | Кваліфікація | ||||
15:20 |
Стрибки у довжину, гр. А, гр. В. |
Дівчата 17 | Кваліфікація | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | Дівчата 17 | Фінал | 15:30 | ||||
Біг на 100 м | Дівчата 17 | ½ фіналу | 15:45 | ||||
Біг на 100 м | Юнаки 17 | ½ фіналу | 15:55 | ||||
16:05 |
Метання диска 1,5 кг,
1 пот., 2 пот. |
Юнаки 17 | Кваліфікація | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | Дівчата 17 | Забіги | 16:15 | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | Юнаки 17 | Забіги | 16:35 | Штовхання ядра 5 кг | Юнаки 17 | Восьмиборство | |
16:50 |
Стрибки у довжину, гр. А, гр. В. |
Юнаки 17 | Кваліфікація | ||||
Біг на 1500 м | Дівчата 17 | Фінал | 16:55 | ||||
17:00 | Стрибки у висоту | Юнаки 17 | Кваліфікація | ||||
Біг на 1500 м | Юнаки 17 | Фінал | 17:05 | ||||
Біг на 200 м | Дівчата 17 | Семиборство | 17:20 | ||||
Біг на 100 м | Дівчата 17 | Фінал | 17:35 | ||||
Біг на 100 м | Юнаки 17 | Фінал | 17:45 | ||||
Біг на 400 м | Дівчата 17 | Фінал | 18:00 | ||||
Біг на 400 м | Юнаки 17 | Фінал | 18:15 | ||||
Біг на 400 м | Юнаки 17 | Восьмиборство | 18:30 | ||||
Четвер, 27 вересня | |||||||
Бігові види | Технічні види | ||||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | Юнаки 17 | Восьмиборство | 10:00 | Стрибки у довжину | Дівчата 17 | Семиборство | |
Біг на 110 м з/б (0.914) | Юнаки 17 | Забіги | 10:20 | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | Дівчата 17 | Фінал | 10:45 | Стрибки у висоту | Юнаки 17 | Восьмиборство | |
10:50 | Штовхання ядра 5 кг, гр. А | Юнаки 17 | Кваліфікація | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | Юнаки 17 | Фінал | 11:30 | Метання списа 600 гр | Дівчата 17 | Семиборство | |
12:30 | Стрибки у довжину | Дівчата 17 | Фінал | ||||
12:45 | Метання списа 700 гр | Юнаки 17 | Восьмиборство | ||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | Юнаки 17 | Фінал | 14:30 | ||||
Біг на 200 м | Дівчата 17 | Забіги | 14:40 | ||||
15:00 | Метання диска 1 кг | Дівчата 17 | Фінал | ||||
15:10 | Метання списа 500 гр | Дівчата 17 | Фінал | ||||
15:15 | Стрибки у висоту | Дівчата 17 | Фінал | ||||
Біг на 200 м | Юнаки 17 | Забіги | 15:25 | ||||
15:40 | Стрибки у довжину | Юнаки 17 | Фінал | ||||
Біг на 1000 м | Юнаки 17 | Восьмиборство | 16:15 | ||||
Біг на 800 м | Дівчата 17 | Семиборство | 16:20 | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | Юнаки 17 | Фінал | 16:30 | Метання диска 1,5 кг | Юнаки 17 | Фінал | |
Біг на 400 м з/б (0.762) | Дівчата 17 | Фінал | 16:45 | Стрибки у висоту | Юнаки 17 | Фінал | |
Біг на 3000 м | Дівчата 17 | Фінал | 17:00 | Штовхання ядра 4 кг | Дівчата 17 | Кваліфікація | |
17:05 | Метання списа 700 гр | Юнаки 17 | Фінал | ||||
Біг на 3000 м | Юнаки 17 | Фінал | 17:15 | ||||
Біг на 800 м | Дівчата 17 | Забіги | 17:35 | ||||
Біг на 800 м | Юнаки 17 | Забіги | 17:55 | ||||
Семиборство підсумок | |||||||
Восьмиборство підсумок | |||||||
П’ятниця, 28 вересня | |||||||
Бігові види | Технічні види | ||||||
Біг на 200 м | Дівчата 17 | ½ фіналу | 10:00 | Потрійний стрибок | Дівчата 17 | Фінал | |
10:05 | Штовхання ядра 4 кг | Дівчата 17 | Фінал | ||||
Біг на 200 м | Юнаки 17 | ½ фіналу | 10:15 | ||||
Біг на 2000 м з/п | Дівчата 17 | Фінал | 10:30 | ||||
Біг на 2000 м з/п | Юнаки 17 | Фінал | 10:50 | ||||
Біг на 800 м | Дівчата 17 | Фінал | 11:05 | ||||
Біг на 800 м | Юнаки 17 | Фінал | 11:15 | Штовхання ядра 5 кг | Юнаки 17 | Фінал | |
11:35 | Потрійний стрибок | Юнаки 17 | Фінал | ||||
Біг на 200 м | Дівчата 17 | Фінал | 11:40 | ||||
Біг на 200 м | Юнаки 17 | Фінал | 11:50 | ||||
Командні результати | |||||||