Стрибки у довжину Дівчата 17 | |||||||||||||||||||
Women Youth U18 Long Jump | |||||||||||||||||||
Всеукраїнські змагання "Козацька Хортиця". Меморіал В. Ященка. | 02.03.2013 | Час початку/ Start time: 12:00 | |||||
Час закінчення/ End time: | |||||||
Фінал Final |
|||||||
м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь" | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
Start order | Bib | Name | Bithday | Team | 1 | 2 | 3 | Best | Place | 4 | 5 | Best | Place | 6 | Result | Place | |||
14 | 297 | СІНЕЙ Марія Mariya Siney |
29.03.1997 | Дніпропетровська, МОН , MON |
|||||||||||||||
9 | 253 | ЛАВРУША Валерія Valeriya Lavrusha |
30.09.1996 | Запорiзька, У , Ukraine |
|||||||||||||||
22 | 102 | ВОЛКОВА Христина Khrystyna Volkova |
25.03.1997 | АР Крим, Д , Dynamo |
|||||||||||||||
17 | 251 | ГАВРІК Олеся Olesya Havrik |
31.07.1997 | Дніпропетровська | |||||||||||||||
11 | 96 | БІЛЯЄВА Катерина Kateryna Bilyayeva |
27.05.1996 | Дніпропетровська, МОН , MON |
|||||||||||||||
10 | 48 | КОЗИРЯЦЬКА Анастасія АНАСТАСІЯ Kozyryatska |
30.03.1996 | Дніпропетровська, У , Ukraine |
|||||||||||||||
7 | 273 | УЛЬЯНЧЕНКО Катерина Kateryna Ulyanchenko |
23.03.1996 | Запорiзька, У , Ukraine |
|||||||||||||||
21 | 150 | ГОРОВА Олександра Oleksandra Horova |
21.05.1997 | Запорiзька, У , Ukraine |
|||||||||||||||
15 | 282 | ЧЕРНИШ Юлія Yuliya Chernysh |
20.10.1997 | Запорiзька, С , Spartak |
|||||||||||||||
19 | 4 | ВЯТКИНА Вікторія Viktoriya Vyatkyna |
13.01.1997 | Дніпропетровська, У , Ukraine |
|||||||||||||||
5 | 1 288 | ПОВАРНІНА Ксенія Kseniya Povarnina |
17.03.1999 | Дніпропетровська, МОН , MON |
|||||||||||||||
8 | 26 | ГАВРИЛЮК Катерина Kateryna Havrylyuk |
01.01.2000 | Дніпропетровська, У , Ukraine |
|||||||||||||||
23 | 90 | ОЛІЙНИК Анастасія Anastasiya Oliynyk |
14.04.2001 | Дніпропетровська, У , Ukraine |
|||||||||||||||
3 | 273 | МАКАРЕНКО Катерина Kateryna Makarenko |
28.09.2000 | Запорiзька, У , Ukraine |
|||||||||||||||
12 | 115 | ЖУК Анастасія Anastasiya Zhuk |
09.04.1998 | Дніпропетровська, У , Ukraine |
|||||||||||||||
4 | 1 912 | КИРИЛЮК Катерина Kateryna Kyrylyuk |
19.02.1998 | Херсонська | |||||||||||||||
16 | 21 | ЛАВРЕНТІЙ Анастасія Anastasiya Lavrentiy |
26.02.2001 | Запорiзька, У , Ukraine |
|||||||||||||||
1 | 17 | СЕРЕДІЧ Вікторія Viktoriya Seredich |
24.02.2000 | Запорiзька, У , Ukraine |
|||||||||||||||
18 | 299 | АНТОНОВА Єлизавета Yelyzaveta Antonova |
14.05.1997 | Запорiзька, С , Spartak |
|||||||||||||||
24 | 21 | ШАСТУН Катерина Kateryna Shastun |
21.12.1997 | Дніпропетровська, МОН , MON |
|||||||||||||||
20 | 603 | НАВИЦЬКА Єлизавета Yelyzaveta Navytska |
24.09.2002 | Запорiзька, МОН , MON |
|||||||||||||||
13 | ГУЗЬ Діана Diana Huz |
12.02.2002 | Дніпропетровська, У , Ukraine |
||||||||||||||||
6 | МАРЧЕНКО Валентина Valentyna Marchenko |
04.04.1998 | Дніпропетровська, У , Ukraine |
||||||||||||||||
2 | 340 | ХОХУЛІНА Ніколета Nikoleta Khokhulina |
22.06.2000 | АР Крим, Д , Dynamo |
|||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||