Біг на 400 м Юнаки 17 | ||||||||||
Men Youth U18 400 m | ||||||||||
Всеукраїнські змагання "Козацька Хортиця". Меморіал В. Ященка. | 02.03.2013 | Час початку / Events start: 14:00 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
Фінал Final |
Формула виходу Event draw |
||||||
м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь" | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Час | Вітер | Місце | |||
Line | Bib | Name | Bithday | Teame | Time | Wind | Place | |||
Heat : 1(9) | Забіг: 1(9) | |||||||||
2 | 18 | БОРОВСЬКИЙ Олександр Oleksandr Borovskyy |
18.02.1997 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
3 | 375 | ЛИСОВ Єгор Yehor Lysov |
13.03.1997 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
4 | 706 | ВЕРТЕГЕЛ Руслан Ruslan Vertehel |
03.04.1996 | Запорiзька, МОН , MON |
||||||
Heat : 2(9) | Забіг: 2(9) | |||||||||
2 | 15 | ПУРИК Олександр Oleksandr Puryk |
23.06.1997 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
3 | 252 | БОРИСЕНКО Богдан Bohdan Borysenko |
10.01.1996 | Запорiзька, МОН , MON |
||||||
4 | ПРУДНІКОВ Владислав Vladyslav Prudnikov |
19.09.1996 | Дніпропетровська, МОН , MON |
|||||||
Heat : 3(9) | Забіг: 3(9) | |||||||||
1 | 197 | РУДКОВСЬКИЙ Володимир Volodymyr Rudkovskyy |
19.07.1997 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
2 | 14 | ДАВИДЕНКО Дмитро дмитро Davydenko |
03.09.1996 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
3 | 115 | ЯКУБОВ Олексій Oleksiy Yakubov |
04.07.1996 | АР Крим, Д , Dynamo |
||||||
4 | 306 | САМОЙЛЕНКО Михайло Mykhaylo Samoylenko |
09.02.1997 | АР Крим, Д , Dynamo |
||||||
Heat : 4(9) | Забіг: 4(9) | |||||||||
1 | 618 | ПЕТРИКОВСЬКИЙ Микола Mykola Petrykovskyy |
14.10.1997 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
2 | 336 | САЗОНОВ Микита Mykyta Sazonov |
31.05.1996 | Запорiзька, Лок | ||||||
3 | 116 | КУРАНДА Владислав Vladyslav Kuranda |
22.07.1997 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
4 | 589 | СИСАК Дмитро Dmytro Sysak |
28.03.1996 | Дніпропетровська, МОН , MON |
||||||
Heat : 5(9) | Забіг: 5(9) | |||||||||
2 | 620 | САГАН Сергій Serhiy Sahan |
14.04.1996 | Запорiзька, К , Kolos |
||||||
3 | 261 | ГУБІН Роман Roman Hubin |
03.04.1996 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
4 | 129 | ПОЛІВАНОВ Дмитро Dmytro Polivanov |
05.05.1996 | АР Крим, Д , Dynamo |
||||||
Heat : 6(9) | Забіг: 6(9) | |||||||||
2 | 8 | КОРСУНСЬКИЙ Давид Davyd Korsunskyy |
08.02.2000 | Дніпропетровська, У , Ukraine |
||||||
3 | 615 | ГОЛОВІН Олександр Oleksandr Holovin |
23.11.1999 | Херсонська | ||||||
4 | 3 | ГОРОБЕЦЬ Максим Maksym Horobets |
29.07.1998 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
Heat : 7(9) | Забіг: 7(9) | |||||||||
2 | 1 884 | ОТОРВІН Євген Yevhen Otorvin |
07.04.2000 | Херсонська | ||||||
3 | 605 | КАЧКАРОВ Петро Petro Kachkarov |
14.01.1999 | Херсонська | ||||||
4 | 5 | СЕГЕДА Олександр Oleksandr Seheda |
23.08.1999 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
Heat : 8(9) | Забіг: 8(9) | |||||||||
2 | 9 | СТОЛЬНИКОВ Юрій Yuriy Stolnykov |
09.08.1999 | Дніпропетровська, У , Ukraine |
||||||
3 | 607 | ІЛЬЄНКО Максим Maksym Ilyenko |
03.05.2000 | Херсонська | ||||||
4 | 8 | БУДКО Олександр Oleksandr Budko |
21.04.1999 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
Heat : 9(9) | Забіг: 9(9) | |||||||||
1 | 593 | БАРАБАНОВ Микита Mykyta Barabanov |
25.05.2001 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
2 | 611 | КАРПЕНКО Олексанндр Oleksanndr Karpenko |
10.06.2000 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
3 | ТИМЧЕНКО Ярослав Yaroslav Tymchenko |
05.06.1999 | Запорiзька, Лок | |||||||
4 | 12 | ІВАНЧЕНКО Ігор Ihor Ivanchenko |
01.05.1998 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||