Естафетний біг 4х200 м Дівчата 17 | ||||||||||
Women Youth U18 Relay 4х200 m | ||||||||||
Всеукраїнські змагання "Козацька Хортиця". Меморіал В. Ященка. | 03.03.2013 | Час початку / Events start: 12:50 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
Фінал Final |
Формула виходу Event draw |
||||||
м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь" | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Час | Вітер | Місце | |||
Line | Bib | Name | Bithday | Teame | Time | Wind | Place | |||
Heat : 1(2) | Забіг: 1(2) | |||||||||
1 | 14 | ТЕЛЬБУХ Ксенія Kseniya Telbukh |
30.06.1997 | Запорiзька, МОН , MON |
||||||
1 | 97 | ХАЛЯВКО Катерина Kateryna Khalyavko |
02.03.1998 | Запорiзька, МОН , MON |
||||||
1 | 507 | ТИХОВСЬКА Уляна Ulyana Tykhovska |
13.06.1999 | Запорiзька, МОН , MON |
||||||
1 | 507 | МАХМУДОВА Катерина Kateryna Makhmudova |
06.07.1997 | Запорiзька, МОН , MON |
||||||
2 | 258 | НЕХОРОШКОВА Аліна Alina Nekhoroshkova |
30.11.1997 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
2 | 592 | ВОЙТЕНКО Яна Yana Voytenko |
10.06.1999 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
2 | 601 | ОСТЕМЧУК Вікторія Viktoriya Ostemchuk |
28.11.1997 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
2 | 632 | ВІНІЧЕНКО Анастасія анастасія Vinichenko |
24.11.1998 | Запорiзька, У , Ukraine |
||||||
3 | 21 | ШАСТУН Катерина Kateryna Shastun |
21.12.1997 | Дніпропетровська, МОН , MON |
||||||
3 | 29 | БАНДУРЧЕНКО Владислава Vladyslava Bandurchenko |
29.06.1997 | Дніпропетровська, МОН , MON |
||||||
3 | 98 | ХАРЛАН Оксана Oksana Kharlan |
16.04.1999 | Дніпропетровська, МОН , MON |
||||||
3 | 662 | КОСИГІНА Анастасія Anastasiya Kosyhina |
06.05.1999 | Дніпропетровська, МОН , MON |
||||||
4 | 102 | ВОЛКОВА Христина Khrystyna Volkova |
25.03.1997 | АР Крим, Д , Dynamo |
||||||
4 | 117 | СОРОКІНА Катерина Kateryna Sorokina |
31.01.1997 | АР Крим, Д , Dynamo |
||||||
4 | 321 | МИРОНОВА Анастасія Anastasiya Myronova |
11.11.1997 | АР Крим, Д , Dynamo |
||||||
4 | 347 | ЯНОВСЬКА Юлія юлія Yanovska |
12.10.1998 | АР Крим, Д , Dynamo |
||||||
Heat : 2(2) | Забіг: 2(2) | |||||||||
2 | 581 | ФОКІНА Єлізавета Yelizaveta Fokina |
20.07.1997 | Запорiзька, К , Kolos |
||||||
2 | 585 | СМІРНОВА Христина Khrystyna Smirnova |
14.12.1997 | Запорiзька, К , Kolos |
||||||
2 | 589 | РАДОЛОВА Вікторія Viktoriya Radolova |
29.10.1997 | Запорiзька, К , Kolos |
||||||
2 | 616 | ХУПОВКА Марія Mariya Khupovka |
20.08.1998 | Запорiзька, К , Kolos |
||||||
3 | ГРИЦУЛЯ Вікторія Viktoriya Hrytsulya |
16.10.1998 | Дніпропетровська, У , Ukraine |
|||||||
3 | ГАВРИЛЮК Катерина Kateryna Havrylyuk |
01.01.2000 | Дніпропетровська, У , Ukraine |
|||||||
3 | ІВАНЧЕНКО Анастасія Anastasiya Ivanchenko |
16.12.1998 | Дніпропетровська, У , Ukraine |
|||||||
3 | ЖУК Анастасія Anastasiya Zhuk |
09.04.1998 | Дніпропетровська, У , Ukraine |
|||||||
4 | 317 | ЛУЦЬОВИЧ Ірина Iryna Lutsyovych |
17.12.1999 | АР Крим, Д , Dynamo |
||||||
4 | 322 | ТАРІНА Катерина Kateryna Tarina |
22.07.1999 | АР Крим, Д , Dynamo |
||||||
4 | 333 | ЛАНОВСЬКА Оксана Oksana Lanovska |
21.06.1999 | АР Крим, Д , Dynamo |
||||||
4 | 340 | ХОХУЛІНА Ніколета Nikoleta Khokhulina |
22.06.2000 | АР Крим, Д , Dynamo |
||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||