Всеукраїнські змагання "Козацька Хортиця" на призи Т. Самоленко, Т. Пророченко. Меморіал В. Ященка. | |||
Запоріжжя 3 березня 2013 р. 10:25 | |||
Біг на 200 м Дівчата 17 Фінал | ||||||||||
Забіг 4 (5) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 48 | БОГАТИР Діана | Запорiзька, У | 25.11.1996 | 26.3h | I | Нечта С.о., Місірук Г.О. () | |||
2 | 618 | СТУПІНА Вікторія | Дніпропетровська, У | 26.08.1997 | 27.2h | II | Пацеля А.А., Пацеля Н.П. | |||
3 | 523 | СОКОЛОВА Юлія | Дніпропетровська, МОН | 06.11.1996 | 28.9h | III | Позігун Л | |||
Забіг 5 (5) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 321 | МИРОНОВА Анастасія | АР Крим, Д | 11.11.1997 | 26.0h | I | Бр. Дерюгіна | |||
2 | 258 | НЕХОРОШКОВА Аліна | Запорiзька, У | 30.11.1997 | 27.1h | II | Апанович В.І.,Л.Д. () | |||
3 | 601 | ОСТЕМЧУК Вікторія | Запорiзька, У | 28.11.1997 | 27.3h | II | Боднар В.Я. | |||
4 | 117 | СОРОКІНА Катерина | АР Крим, Д | 31.01.1997 | 28.2h | III | Селицька С.С., Леонов О.М., Копитіч Д. | |||
Забіг 6 (5) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 585 | СМІРНОВА Христина | 14.12.1997 | 28.8h | III | |||||
2 | 806 | ДОРОГОКУПЛЯ Катерина | Запорiзька, У | 03.04.1997 | 28.9h | III | Апанович В.І.,Л.Д. () | |||
3 | 14 | ТЕЛЬБУХ Ксенія | Запорiзька, МОН | 30.06.1997 | 31.2h | I юн | Криль Ф.М. | |||
73 | ДЕМЕНТІЙ Катерина | Запорiзька, У | 01.05.1996 | DNS | Боднар В.Я. | |||||
Забіг 7 (5) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 25 | ЦАРУК Тетяна | Дніпропетровська, У | 25.01.1997 | 29.3h | III | Пацеля А.А., Пацеля Н.П. | |||
2 | 601 | РОТКО Оксана | Запорiзька, У | 16.04.1997 | 29.4h | III | Савченко Л, Апанович В.І. | |||
34 | ПЕТИК Таїсія | Запорiзька, У | 17.07.1997 | DNS | Борисенко В.В. | |||||
Забіг 8 (5) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 581 | ФОКІНА Єлізавета | Запорiзька, К | 20.07.1997 | 28.9h | III | бр. Мальцева М.П. | |||
2 | 4 | ВЯТКИНА Вікторія | Дніпропетровська, У | 13.01.1997 | 31.6h | I юн | Пацеля А.А., Пацеля Н.П. | |||
699 | УКОЛОВА Аліна | Запорiзька, У | 23.07.1997 | DNS | Апанович В.І.,Л.Д. () |