Двоборство 60м + Довжина. Стрибки у довжину Юнаки 15 | |||||||||||||||||||
Duothlon. Men Youth U16 Long Jump | |||||||||||||||||||
Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні | 23.03.2013 | Час початку/ Start time: 15:30 | |||||
Час закінчення/ End time: | |||||||
Фінал Final |
|||||||
м.Київ, манеж РВУФК, м.Бровари, л/а манеж КОШВСМ | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
Start order | Bib | Name | Bithday | Team | 1 | 2 | 3 | Best | Place | 4 | 5 | Best | Place | 6 | Result | Place | |||
14 | 714 | ОВЧАРЕНКО Олексій Oleksiy Ovcharenko |
22.01.1998 | Полтавська, МОН, Д-б № 8, ДЮСШ Лубенська , MON |
|||||||||||||||
17 | 54 | МАЛАХОВ Ігор Ihor Malakhov |
28.09.1998 | Вінницька, К, Д-б № 8, СДЮШОР Вінницька , Kolos |
|||||||||||||||
12 | 244 | СТАХІВ Андрій Andriy Stakhiv |
01.03.1998 | Тернопiльська, , Д-б № 8, ОДЮСШ "Колос" Тернопіль | |||||||||||||||
6 | 801 | РЕЗАНОВ Олександр Oleksandr Rezanov |
03.01.1998 | м. Київ, , Д-б № 8, ДЮСШ "Старт" Київ | |||||||||||||||
8 | 347 | МОРДЯК Богдан Bohdan Mordyak |
09.01.1998 | Рівненська, МОН, Д-б № 8, КОЛІФКС Костопіль , MON |
|||||||||||||||
19 | 50 | ДАВИДОВИЧ Артем Artem Davydovych |
07.02.1998 | Львiвська, , Д-б № 8, ДЮСШ № 2 Червоноград | |||||||||||||||
7 | 417 | САНІВСЬКИЙ Олександр Oleksandr Sanivskyy |
24.02.1998 | м. Київ, МОН, Д-б № 8, СДЮШОР №16 Київ , MON |
|||||||||||||||
20 | 238 | ЖУРАВСЬКИЙ Віталій Vitaliy Zhuravskyy |
21.03.1999 | Київська, У, Д-б № 8, ОСДЮШОР КООФСТ "Україна" , Ukraine |
|||||||||||||||
5 | 159 | ІЩУК Олег Oleh Ishchuk |
10.02.1998 | Львiвська, , Д-б № 8, ДЮСШ № 2 Червоноград | |||||||||||||||
13 | 55 | ІСТОМІН Святослав Svyatoslav Istomin |
15.03.1999 | Чернігiвська, МОН, Д-б № 8, КДЮСШ м.Ніжин , MON |
|||||||||||||||
2 | 723 | СИМОНЕНКО Владислав Vladyslav Symonenko |
20.10.1998 | Черкаська, , Д-б № 8, ДЮСШ Корсунь-Шевченківська | |||||||||||||||
18 | 235 | ЩЕРБИНА Владислав Vladyslav Shcherbyna |
02.09.1999 | Київська, У, Д-б № 8, ОСДЮШОР КООФСТ "Україна" , Ukraine |
|||||||||||||||
1 | 2 063 | ЧЕБОТАР Валерій Valeriy Chebotar |
12.06.1999 | Миколаївська, МОН, Д-б № 8, РДЮСШ Новоодеська , MON |
|||||||||||||||
21 | 405 | ВОЙНОЛОВИЧ Андрій Andriy Voynolovych |
15.05.1998 | м. Київ, МОН, Д-б № 8, СДЮШОР №16 Київ , MON |
|||||||||||||||
15 | 16 | ПОРФУНОВ Владислав Vladyslav Porfunov |
12.02.1999 | Київська, МОН, Д-б № 8, ОКДЮСШ "Гарт" БЦ , MON |
|||||||||||||||
16 | 15 | СУХОВІЙ Євген Yevhen Sukhoviy |
13.04.1998 | Сумська, МОН, Д-б № 8, ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, Конотоп , MON |
|||||||||||||||
11 | 321 | КРИЖАНОВСЬКИЙ Андрій Andriy Kryzhanovskyy |
21.06.1998 | м. Київ, МОН, Д-б № 8, СДЮШОР №6 Київ , MON |
|||||||||||||||
10 | 413 | КУЦЕНКО Владислав Vladyslav Kutsenko |
12.02.1998 | м. Київ, МОН, Д-б № 8, СДЮШОР №16 Київ , MON |
|||||||||||||||
9 | 12 | ДОДІН Олександр Oleksandr Dodin |
06.07.1998 | Сумська, МОН, Д-б № 8, ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, Конотоп , MON |
|||||||||||||||
4 | 9 | КОНОНЕЦЬ Максим Maksym Kononets |
09.01.1998 | Чернігiвська, , Д-б № 8, ДЮСШ "К" Ніжинського р-ону | |||||||||||||||
3 | 587 | ДОРОШЕНКО Денис Denys Doroshenko |
03.10.2000 | Київська, МОН, Д-б № 8, ОКДЮСШ "Гарт" БЦ , MON |
|||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||