Двоборство 60м+200м. Біг на 200 м Дівчата 15 | ||||||||||
Duothlon. Women Youth U16 200 m | ||||||||||
Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні | 23.03.2013 | Час початку / Events start: 19:15 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
Фінал Final |
Формула виходу Event draw |
||||||
м.Київ, манеж РВУФК, м.Бровари, л/а манеж КОШВСМ | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Час | Вітер | Місце | |||
Line | Bib | Name | Bithday | Teame | Time | Wind | Place | |||
Heat : 1(8) | Забіг: 1(8) | |||||||||
1 | 1 832 | АНТОНЯК Юлія Yuliya Antonyak |
04.11.1998 | Житомирська, МОН, Д-б № 1, ДЮСШ м.Коростень Жтм , MON |
||||||
2 | 56 | КОБА Джойс Dzhoys Koba |
26.02.1998 | Вінницька, К, Д-б № 1, СДЮШОР Вінницька , Kolos |
||||||
3 | 35 | ГУДКОВА Катерина Kateryna Hudkova |
18.02.1998 | Дніпропетровська, МОН, Д-б № 1, ДЮСШ Кривий Ріг , MON |
||||||
Heat : 2(8) | Забіг: 2(8) | |||||||||
1 | 52 | БАК Діана Diana Bak |
11.01.1999 | Вінницька, МОН, Д-б № 1, ДЮСШ Жмеринська , MON |
||||||
2 | 1 855 | РАФАЛЬСЬКА Дарина Daryna Rafalska |
28.09.1999 | Житомирська, МОН, Д-б № 1, ДЮСШ м.Коростень Жтм , MON |
||||||
3 | 320 | МАРЧАК Ірина Iryna Marchak |
23.04.1999 | Львiвська, , Д-б № 1, КДЮСШ ім.Кутенка | ||||||
Heat : 3(8) | Забіг: 3(8) | |||||||||
1 | ХОДАКІВСЬКА Ольга Olha Khodakivska |
10.10.2001 | Житомирська, К, Д-б № 1, КДЮСШ "Колос" ЖТМ , Kolos |
|||||||
2 | 979 | РАТНИКОВА Вікторія Viktoriya Ratnykova |
15.05.1999 | Одеська, , Д-б № 1, ОблСДЮСШОР Одеса | ||||||
3 | 68 | АРХИПЕНКО Яна Yana Arkhypenko |
09.12.1999 | Одеська, , Д-б № 1, ОблСДЮСШОР Одеса | ||||||
Heat : 4(8) | Забіг: 4(8) | |||||||||
1 | 55 | ГОЛОВАТЮК Анастасія Anastasiya Holovatyuk |
28.11.2002 | Вінницька, МОН, Д-б № 1, ДЮСШ Жмеринська , MON |
||||||
2 | 537 | СТЕПАНЕНКОВА Аліна Alina Stepanenkova |
19.04.1998 | Львiвська, МОН, Д-б № 1, ДЮСШ №10 Львів , MON |
||||||
3 | 10 | ГУДКОВА Дар'я Darya Hudkova |
18.02.1998 | Дніпропетровська, МОН, Д-б № 1, ДЮСШ Кривий Ріг , MON |
||||||
Heat : 5(8) | Забіг: 5(8) | |||||||||
1 | 554 | ХОМИН Ольга Olha Khomyn |
28.02.2000 | Львiвська, МОН, Д-б № 1, ДЮСШ №10 Львів , MON |
||||||
2 | 79 | МУЧАРОВА Євгенія Yevheniya Mucharova |
28.08.1999 | Сумська, , Д-б № 1, ДЮСШ м.Охтирка | ||||||
3 | 77 | МАСЛЮК Дарина Daryna Maslyuk |
16.08.2000 | Сумська, , Д-б № 1, ДЮСШ м.Охтирка | ||||||
Heat : 6(8) | Забіг: 6(8) | |||||||||
1 | КОВАЛЬЧУК Світлана Svitlana Kovalchuk |
29.01.1998 | Житомирська, К, Д-б № 1, КДЮСШ "Колос" ЖТМ , Kolos |
|||||||
2 | 404 | ВАКУЛЕНКО Олена Olena Vakulenko |
29.01.1998 | Львiвська, , Д-б № 1, ДЮСШ № 2 Червоноград | ||||||
3 | 545 | ПИСКО Олена Olena Pysko |
11.12.1999 | Львiвська, , Д-б № 1, ДЮСШ Самбірська | ||||||
Heat : 7(8) | Забіг: 7(8) | |||||||||
1 | 921 | ШПИРКА Наталія Nataliya Shpyrka |
23.10.1999 | Черкаська, МОН, Д-б № 1, ДЮСШ м.Ватутін , MON |
||||||
2 | 99 | ЖДАНОВА Наталія Nataliya Zhdanova |
06.01.2000 | м. Київ, МОН, Д-б № 1, СДЮШОР №6 Київ , MON |
||||||
3 | 233 | ГАРБАР Катерина Kateryna Harbar |
06.09.2001 | м. Київ, , Д-б № 1, ДЮСШ "Старт" Київ | ||||||
Heat : 8(8) | Забіг: 8(8) | |||||||||
1 | 1 405 | КИНДРАСЬ Юлія Yuliya Kyndras |
06.05.1999 | м. Київ, МОН, Д-б № 1, СДЮШОР №6 Київ , MON |
||||||
2 | 8 | ІЛЬЇНА Олена Olena Ilyina |
10.07.1998 | м. Київ, У, Д-б № 1, СДЮШОР м.Києва "У" , Ukraine |
||||||
3 | 2 054 | МИНДРУЛ Ольга Olha Myndrul |
10.04.1999 | Миколаївська, МОН, Д-б № 1, РДЮСШ Новоодеська , MON |
||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||