Двоборство 60м + Висота. Стрибки у висоту Юнаки 15 | ||||||||||||||||||||||||
Duothlon. Men Youth U16 High Jump | ||||||||||||||||||||||||
Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п’ятиборства в приміщенні | 24.03.2013 | Час початку / Events start: 09:30 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
Фінал Final |
Квалиф. норматив Qualification norm |
||||||
м.Київ, манеж РВУФК, м.Бровари, л/а манеж КОШВСМ | |||||||
Старт. поз. |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Висоти | Результат | Місце | |||||||||||||||||
Heights | ||||||||||||||||||||||||
Start order | Bib | Name | Date of birth | Team | Results | Place | ||||||||||||||||||
2 | 320 | БУРЯК Олексій Oleksiy Buryak |
27.12.1999 | м. Київ, МОН, Д-б № 9, СДЮШОР №6 Київ , MON |
||||||||||||||||||||
4 | ОЛІФЕРОВСЬКИЙ Ілля Illya Oliferovskyy |
05.08.1998 | Донецька, МОН, Д-б № 9, ДЮСШ м.Дзержинськ , MON |
|||||||||||||||||||||
1 | 424 | КРУПА Микита Mykyta Krupa |
19.01.1998 | м. Київ, МОН, Д-б № 9, СДЮШОР №6 Київ , MON |
||||||||||||||||||||
7 | 566 | СНАГОВСЬКИЙ Артур Artur Snahovskyy |
25.07.1998 | Полтавська, МОН, Д-б № 9, ДЮСШ Лубенська , MON |
||||||||||||||||||||
6 | 344 | СТЕФАНЮК Олександр Oleksandr Stefanyuk |
23.04.1998 | Хмельницька, , Д-б № 9, ДЮСШ №1 Кам-Подільськ | ||||||||||||||||||||
8 | 302 | КУЗІВ Владислав Vladyslav Kuziv |
01.01.1999 | Івано-Франківська, МОН, Д-б № 9, ОДЮСШ Ів-Ф , MON |
||||||||||||||||||||
5 | 945 | ЗАДОРОЖНИЙ Максим Maksym Zadorozhnyy |
01.01.1998 | Одеська, , Д-б № 9, ОблСДЮСШОР Одеса | ||||||||||||||||||||
9 | 7 | КИФОРУК Олександр Oleksandr Kyforuk |
27.05.1998 | м. Київ, МОН, Д-б № 9, СДЮШОР №16 Київ , MON |
||||||||||||||||||||
3 | 53 | ТЕТЕРУК Роман Roman Teteruk |
03.12.1999 | Вінницька, К, Д-б № 9, СДЮШОР Вінницька , Kolos |
||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||||||||||||||||