Стрибки у висоту Юнаки 17 | ||||||||||||||||||||||||
Men Youth U18 High Jump | ||||||||||||||||||||||||
Командний чемпіонат України серед юнаків | 25.05.2013 | Час початку / Events start: 11:05 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
Кваліфікація Qualification |
Квалиф. норматив Qualification norm |
||||||
РСК "Олімпійський" | |||||||
RSC "Olimpiysky" |
Старт. поз. |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Висоти | Результат | Місце | |||||||||||||||||
Heights | ||||||||||||||||||||||||
Start order | Bib | Name | Date of birth | Team | Results | Place | ||||||||||||||||||
1 | 2 330 | СНАГОВСЬКИЙ Артур Artur Snahovskyy |
25.07.1998 | Полтавська, МОН, ДЮСШ м.Пирятин , MON |
||||||||||||||||||||
2 | 1 449 | БАБЕНКО Андрій Andriy Babenko |
23.10.1996 | Луганська, Д, СДЮШОР м.Луганск , Dynamo |
||||||||||||||||||||
3 | 2 424 | БАЛАЄНКО Євген Yevhen Balayenko |
10.01.1997 | Кіровоградська, С, ДЮСШ ім.Верхоланцева , Spartak |
||||||||||||||||||||
4 | 491 | ПРИЗИГЛЕЙ Дмитро дмитро Pryzyhley |
05.05.1998 | Дніпропетровська, МОН, ДВУФК , MON |
||||||||||||||||||||
5 | 958 | КУЧЕРЕНКО Ілля Illya Kucherenko |
02.08.1996 | Одеська, Д, СДЮШОР "Динамо" Одеса , Dynamo |
||||||||||||||||||||
6 | 88 | КУЗЬМІНОВ Роман Roman Kuzminov |
04.01.1998 | Донецька, МОН, ДЮСШ Дебальцеве , MON |
||||||||||||||||||||
7 | 1 836 | НІКІТІН Дмитро Dmytro Nikitin |
31.07.1999 | Житомирська, Д, ДЮСШ , Dynamo |
||||||||||||||||||||
8 | 4 | СЄЛІВЄРСТОВ Павєл Pavyel Syelivyerstov |
02.09.1996 | , Білорусь | ||||||||||||||||||||
9 | 2 421 | СЛУЦЬКИЙ Яков Yakov Slutskyy |
07.03.1997 | Кіровоградська, С, ДЮСШ ім.Верхоланцева , Spartak |
||||||||||||||||||||
10 | 3 | НАБОКОВ Дмітрій Dmitriy Nabokov |
20.01.1996 | , Білорусь | ||||||||||||||||||||
11 | 2 294 | ХОМА Олександр Oleksandr Khoma |
04.12.1996 | Тернопiльська, К, ДЮСШ "Колос" Трн , Kolos |
||||||||||||||||||||
12 | 1 | БАРАННІКОВ Олександр Oleksandr Barannikov |
23.01.1997 | Житомирська, Д, ДЮСШ , Dynamo |
||||||||||||||||||||
13 | 90 | ГАЙДАР Олександр Oleksandr Haydar |
08.01.1997 | Донецька, МОН, ДВУОР ім. С.Бубки , MON |
||||||||||||||||||||
14 | 1 920 | КЛИМЧУК Сергій Serhiy Klymchuk |
11.02.1996 | Херсонська, С, ХВУФК , Spartak |
||||||||||||||||||||
15 | 818 | ДЗЮБЕНКО Іван Ivan Dzyubenko |
20.01.1997 | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" , Ukraine |
||||||||||||||||||||
16 | 1 373 | КРАВЧУК Вадим Vadym Kravchuk |
28.10.1996 | Львiвська, К, ЛУФК , Kolos |
||||||||||||||||||||
17 | 2 | МАЗУР Владислав Vladyslav Mazur |
21.11.1996 | Житомирська, Д, ДЮСШ , Dynamo |
||||||||||||||||||||
18 | 2 420 | АЛІМСЬКИЙ Володимир Volodymyr Alimskyy |
17.05.1996 | Кіровоградська, С, ДЮСШ ім.Верхоланцева , Spartak |
||||||||||||||||||||
19 | 2 553 | СІНЯК Ігорь Ihor Sinyak |
20.05.1997 | , ОСОБИСТО, Білорусь | ||||||||||||||||||||
20 | 2 537 | СТАНІШЕВСКИЙ Ілья Ilya Stanishevskyy |
03.01.1998 | , ОСОБИСТО, Білорусь | ||||||||||||||||||||
21 | 2 326 | ГЕРАСИМЕНКО Михайло Mykhaylo Herasymenko |
11.06.1997 | Полтавська, МОН, ДЮСШ м.Пирятин , MON |
||||||||||||||||||||
22 | 5 | ДОГУ Метін Metin Dogu |
19.01.1997 | , Туреччина | ||||||||||||||||||||
23 | 1 228 | БОРОВСЬКИЙ Владислав Vladyslav Borovskyy |
07.04.1997 | Вінницька, К, ЛУФК , Kolos |
||||||||||||||||||||
24 | 1 227 | ІЛЬНИЦЬКИЙ Андрій Andriy Ilnytskyy |
18.02.1996 | Вінницька, К, ЛУФК , Kolos |
||||||||||||||||||||
25 | 1 225 | МОГЕР Богдан Bohdan Moher |
30.05.1996 | Вінницька, К, ДЮСШ Козятинська , Kolos |
||||||||||||||||||||
26 | 1 363 | СЛІСЕНКО Сергій Serhiy Slisenko |
29.12.1996 | Львiвська, К, КДЮСШ "Колос" Львівська , Kolos |
||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||||||||||||||||