Метання молота 3 кг Дівчата 17 | |||||||||||||||||||
Women Youth U18 Hammer 3 kg | |||||||||||||||||||
Командний чемпіонат України серед юнаків | 25.05.2013 | Час початку/ Start time: 11:30 | |||||
Час закінчення/ End time: | |||||||
Кваліфікація Qualification |
|||||||
РСК "Олімпійський" | |||||||
RSC "Olimpiysky" |
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
Start order | Bib | Name | Bithday | Team | 1 | 2 | 3 | Best | Place | 4 | 5 | Best | Place | 6 | Result | Place | |||
1 | 254 | САХНО Вікторія Viktoriya Sakhno |
18.12.1997 | Київська, МОН, ДЮСШ , MON |
|||||||||||||||
2 | 4 | ЗАЯНЧКОВСКАЯ Анна Anna Zayanchkovskaya |
09.07.1996 | , Білорусь | |||||||||||||||
3 | 227 | ХИТАЙЛОВА Сімона Simona Khytaylova |
22.08.1998 | Київська, МОН, БВУФК Бровари , MON |
|||||||||||||||
4 | 1 487 | БУВАЛКА Аліна Alina Buvalka |
06.05.1997 | Луганська, МОН, ЛОВУФК Луганськ , MON |
|||||||||||||||
5 | 253 | ГОЛДА Вікторія Viktoriya Holda |
05.02.1997 | Київська, МОН, ДЮСШ , MON |
|||||||||||||||
6 | 225 | ЗЛУНІЦИНА Олександра Oleksandra Zlunitsyna |
04.03.1997 | Київська, МОН, БВУФК Бровари , MON |
|||||||||||||||
7 | 2 | УДОД Світлана Svitlana Udod |
17.11.1996 | м. Київ, , ДЮСШ "Старт" | |||||||||||||||
8 | 45 | ТКАЧЕНКО Анастасія Anastasiya Tkachenko |
04.04.1999 | Донецька, , ДЮСШ м.Торез | |||||||||||||||
9 | 228 | ДАБІЖА Ніна Nina Dabizha |
25.10.1997 | Київська, МОН, БВУФК Бровари , MON |
|||||||||||||||
10 | 214 | ДМИТРОВСЬКА Мар'яна Мар'яна Dmytrovska |
02.10.1996 | Київська, МОН, БВУФК Бровари , MON |
|||||||||||||||
11 | 1 | ШИШКАНОВА Тетяна Tetyana Shyshkanova |
16.01.1996 | Донецька, У, КДЮСШ "Азовмаш" Донецької обл. , Ukraine |
|||||||||||||||
12 | 2 577 | ЛІТВІНКО Марія Mariya Litvinko |
07.01.1997 | , ОСОБИСТО, Білорусь | |||||||||||||||
13 | 255 | ПАЛЯНИЦЯ Наталія наталія Palyanytsya |
14.04.2000 | Київська, МОН, ДЮСШ , MON |
|||||||||||||||
14 | 3 | МАСЛОВА Анастасія Anastasiya Maslova |
19.06.1997 | , Білорусь | |||||||||||||||
15 | 2 544 | МАТІАШВІЛІ Софо Sofo Matiashvili |
19.04.1998 | , Грузія | |||||||||||||||
16 | 901 | МІНСЬКА Інна Inna Minska |
04.08.1998 | м. Київ, , ДЮСШ "Старт" | |||||||||||||||
17 | 41 | ПЕГУШИНА Ганна Hanna Pehushyna |
09.11.1998 | Донецька, У, КДЮСШ "Азовмаш" Донецької обл. , Ukraine |
|||||||||||||||
18 | 6 | ЙУРДДАШ Ебру Ebru Yurddash |
20.11.1996 | , Туреччина | |||||||||||||||
19 | 1 447 | ПЛУЖНИКОВА Анастасія Anastasiya Pluzhnykova |
27.09.1996 | Луганська, МОН, ЛОВУФК Луганськ , MON |
|||||||||||||||
20 | 478 | СУХАНОВА Єлізавета Yelizaveta Sukhanova |
22.01.1996 | Дніпропетровська, У, ДЮСШ Електрометалург , Ukraine |
|||||||||||||||
21 | 256 | ЛИТВИНЕНКО Анастасія Anastasiya Lytvynenko |
13.09.1999 | Київська, МОН, ДЮСШ , MON |
|||||||||||||||
22 | 5 | АКЧАКАРА Екем Ecem Akchakara |
20.01.1996 | , Туреччина | |||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||