Метання диска 1,5 кг Юнаки 17 | |||||||||||||||||||
Men Youth U18 Discus 1,5 kg | |||||||||||||||||||
Командний чемпіонат України серед юнаків | 25.05.2013 | Час початку/ Start time: 13:10 | |||||
Час закінчення/ End time: | |||||||
Кваліфікація Qualification |
|||||||
РСК "Олімпійський" | |||||||
RSC "Olimpiysky" |
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
Start order | Bib | Name | Bithday | Team | 1 | 2 | 3 | Best | Place | 4 | 5 | Best | Place | 6 | Result | Place | |||
1 | 485 | ВАЛІТОВ Руслан Ruslan Valitov |
24.02.1997 | Дніпропетровська, МОН, ДВУФК , MON |
|||||||||||||||
2 | 103 | ГУРЕУ Павло Pavlo Hureu |
11.06.1998 | Донецька, МОН, ДЮСШ м.Торез , MON |
|||||||||||||||
3 | 484 | ГРИЦЕНКО Андрій Andriy Hrytsenko |
21.06.1997 | Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп , MON |
|||||||||||||||
4 | 66 | ДЬОМІН Михайло Mykhaylo Dyomin |
03.04.1998 | Донецька, МОН, ДЮСШ №2 Горлівка , MON |
|||||||||||||||
5 | 2 571 | ДЄЙКУН Андрєй Andryey Dyeykun |
18.06.1996 | , Білорусь | |||||||||||||||
6 | 102 | ДОРОШЕНКО Костянтин Kostyantyn Doroshenko |
06.09.1996 | Донецька, , ДЮСШ м.Торез | |||||||||||||||
7 | 2 539 | АБУЛАШВИЛИ Темури Temurі Abulashvіlі |
09.06.1998 | , Грузія | |||||||||||||||
8 | 1 458 | ЗУЙКОВ Євген Yevhen Zuykov |
22.01.1997 | Луганська, , ЛОВУФК Луганськ | |||||||||||||||
9 | 2 133 | ІВАНОЧКО Василь Василь Ivanochko |
02.01.1996 | Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ Надвірна , MON |
|||||||||||||||
10 | 774 | МУЗИКА Артем Artem Muzyka |
19.04.1997 | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР , MON |
|||||||||||||||
11 | 5 | КАН МУЯН Каміл Kamil Can muyan |
01.01.1997 | , Туреччина | |||||||||||||||
12 | 3 | ПАДЗІНА Максім Maksim Padzina |
26.01.1996 | ||||||||||||||||
13 | 1 | ЗАВАДСЬКИЙ Дмітрій Dmitriy Zavadskyy |
06.11.1996 | Дніпропетровська, МОН, ДВУФК , MON |
|||||||||||||||
14 | 1 510 | НОВІКОВ Максім Maksim Novikov |
02.01.1996 | Луганська, , ЛОВУФК Луганськ | |||||||||||||||
15 | 1 089 | САМОХІН Володимир Volodymyr Samokhin |
11.09.1996 | АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта , Ukraine |
|||||||||||||||
16 | 356 | ФЄДОСОВ Юрій Yuriy Fyedosov |
14.11.1996 | Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків , Dynamo |
|||||||||||||||
17 | 1 512 | ФІЛОНОВ Іван Ivan Filonov |
26.05.1998 | Луганська, У, ЛОВУФК Луганськ , Ukraine |
|||||||||||||||
18 | 607 | ЧИРКО Денис Denys Chyrko |
31.07.1996 | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
|||||||||||||||
19 | 2 203 | РАКУНЕНКО Денис Denys Rakunenko |
28.07.1997 | Чернігiвська, У, ДЮСШ "Атлет" Чернігів , Ukraine |
|||||||||||||||
20 | 67 | КОЗЛОВ Ілля Illya Kozlov |
29.07.1996 | Донецька, МОН, ДЮСШ №2 Горлівка , MON |
|||||||||||||||
21 | 2 | МИРОНЕНКО Богдан Bohdan Myronenko |
31.03.1996 | Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми , MON |
|||||||||||||||
22 | 4 | ТРУС Віктор Viktor Trus |
11.11.1996 | , Білорусь | |||||||||||||||
23 | 1 321 | ПОВАЛЯШКО Іван Ivan Povalyashko |
03.10.1997 | Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми , MON |
|||||||||||||||
24 | 1 887 | ПОДАВАЛОВ Владислав Vladyslav Podavalov |
15.07.1996 | Херсонська, У, ХВУФК , Ukraine |
|||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||