Біг на 400 м Дівчата 17 | ||||||||||
Women Youth U18 400 m | ||||||||||
Командний чемпіонат України серед юнаків | 25.05.2013 | Час початку / Events start: 19:10 |
|||||
International youth athletic match Ukraine, Belarus. Turkey | Час закінчення/ Events end: |
||||||
1/2 фіналу | Формула виходу Event draw |
||||||
РСК "Олімпійський" | 2x3+2t | ||||||
RSC "Olimpiysky" |
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Час | Вітер | Місце | |||
Line | Bib | Name | Bithday | Teame | Time | Wind | Place | |||
Heat : 1(3) | Забіг: 1(3) | |||||||||
1 | 776 | СТОЯН Катерина Kateryna Stoyan |
12.07.1998 | Черкаська, Д, , ОСДЮСШОР , Dynamo |
||||||
2 | 1 087 | ЛАНОВСЬКА Оксана Oksana Lanovska |
21.06.1999 | АР Крим, Д, , СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь , Dynamo |
||||||
3 | 1 266 | МУЧАРОВА Євгенія Yevheniya Mucharova |
28.08.1999 | Сумська, МОН, , ДЮСШ м.Ахтирка , MON |
||||||
4 | 825 | ПІРІЄВА Марина марина Piriyeva |
16.07.1998 | м. Київ, У, РВУФК, СДЮШОР м.Києва "У" , Ukraine |
||||||
5 | 4 | РЄДЬКО Каріна Karina Ryedko |
05.06.1997 | , Білорусь | ||||||
6 | 1 277 | РУБАН Тетяна Tetyana Ruban |
01.04.1996 | Сумська, МОН, , ДЮСШ м.Ахтирка , MON |
||||||
7 | 773 | КОВАЛЕНКО Вікторія Viktoriya Kovalenko |
25.01.1998 | Черкаська, Д, , ОСДЮСШОР , Dynamo |
||||||
8 | 2 454 | РАХМАНОВА Лоліта Lolita Rakhmanova |
02.01.1997 | Закарпатська, МОН, , ДЮСШ №1 , MON |
||||||
Heat : 2(3) | Забіг: 2(3) | |||||||||
1 | 251 | СОСНОВСЬКА Анастасія Anastasiya Sosnovska |
18.02.1996 | Київська, МОН, , КОЛІФКС , MON |
||||||
2 | 248 | ЄРМОЛЕНКО Каріна Karina Yermolenko |
30.01.1998 | Київська, МОН, , КОЛІФКС , MON |
||||||
3 | 1 360 | ОСТИМЧУК Іванна Ivanna Ostymchuk |
02.07.1998 | Львiвська, К, , ЛУФК , Kolos |
||||||
4 | 1 605 | АВРАМЧУК Іванна Ivanna Avramchuk |
17.04.1998 | Хмельницька, МОН, , ДЮСШ м.Полонне , MON |
||||||
5 | 1 331 | ГАЛЕЄВА Валерія Valeriya Haleyeva |
08.06.1997 | Сумська, МОН, , УОР м. Харків , MON |
||||||
6 | 1 385 | БУЧКО Анастасія Anastasiya Buchko |
05.08.1998 | Львiвська, МОН, , РДЮСШ Самбірська , MON |
||||||
7 | 1 834 | ТРИБЕЛЬ Наталія Nataliya Trybel |
04.10.1997 | Житомирська, С, , СДЮШОР , Spartak |
||||||
8 | 1 296 | РУДЕНЬ Інна Inna Ruden |
27.04.1996 | Сумська, МОН, , ОДЮСШ м.Суми , MON |
||||||
Heat : 3(3) | Забіг: 3(3) | |||||||||
1 | 2 406 | СЕРЕДЕНКО Юлія Yuliya Seredenko |
16.03.1996 | Кіровоградська, С, , ДЮСШ "Спартак 2002" , Spartak |
||||||
2 | 20 | СИДОРОВА Маргарита Marharyta Sydorova |
31.10.1996 | Донецька, МОН, , СДЮШОР №1 м.Донецьк , MON |
||||||
3 | 619 | БОГАТИР Діана Діана Bohatyr |
25.11.1996 | Запорiзька, У, , СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
||||||
4 | 467 | СТАВНИЧА Дарія Dariya Stavnycha |
15.08.1997 | Дніпропетровська, У, , СДЮШОР "Метеор" Днп , Ukraine |
||||||
5 | 199 | СИДОР Олександра Oleksandra Sydor |
13.06.1996 | Київська, К, , БВУФК Бровари , Kolos |
||||||
6 | 1 245 | БЕРЕЗЮК Наталія Nataliya Berezyuk |
14.08.1996 | Вінницька, К, , СДЮШОР , Kolos |
||||||
7 | 18 | АРІСТОВА Марина Maryna Aristova |
23.10.1996 | Донецька, К, , ДВУОР ім. С.Бубки , Kolos |
||||||
8 | 1 462 | ЖУРАВЛЬОВА Олена Olena Zhuravlyova |
21.09.1996 | Луганська, МОН, , ЛОВУФК Луганськ , MON |
||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||