Метання списа 500 гр Дівчата 17 | |||||||||||||||||||
Women Youth U18 Javelin 500 gr | |||||||||||||||||||
Командний чемпіонат України серед юнаків | 26.05.2013 | Час початку/ Start time: 10:00 | |||||
International youth athletic match Ukraine, Belarus. Turkey | Час закінчення/ End time: | ||||||
Кваліфікація Qualification |
|||||||
РСК "Олімпійський" | |||||||
RSC "Olimpiysky" |
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
Start order | Bib | Name | Bithday | Team | 1 | 2 | 3 | Best | Place | 4 | 5 | Best | Place | 6 | Result | Place | |||
1 | 3 | ДЄМЄШОНОК Аріна Arina Dyemyeshonok |
26.07.1996 | , Білорусь | |||||||||||||||
2 | 582 | ПРОЧАН Ангелина Anhelyna Prochan |
28.01.1997 | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
|||||||||||||||
3 | 40 | КУЗНІВЕНКО Наталя Natalya Kuznivenko |
30.04.1998 | Донецька, У, ДЮСШ "Політехнік" Донецька , Ukraine |
|||||||||||||||
4 | 1 652 | БУРЕЦЬ Вікторія Viktoriya Burets |
26.05.1997 | Рівненська, У, ДЮСШ , Ukraine |
|||||||||||||||
5 | 470 | КОЛЬЦОВА Анастасія Anastasiya Koltsova |
01.07.1997 | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп , Ukraine |
|||||||||||||||
6 | 196 | ШУХ Аліна Alina Shukh |
12.02.1999 | Київська, К, БВУФК Бровари , Kolos |
|||||||||||||||
7 | 5 | ТУГСУЗ Еда Eda Tugsuz |
01.03.1997 | , Туреччина | |||||||||||||||
8 | 1 | НЕБОЩИЦЬКА Вікторія Viktoriya Neboshchytska |
10.01.1996 | Чернігiвська, МОН, ДЮСШ Бахмач , MON |
|||||||||||||||
9 | 2 576 | АЛЄСІЧ Аліна Alina Alyesich |
08.05.1996 | , Білорусь | |||||||||||||||
10 | 38 | КИРЧУН Валентина Valentyna Kyrchun |
29.07.1997 | Донецька, К, ДЮСШ "Колос" Донецьк , Kolos |
|||||||||||||||
11 | 612 | ЄФІМОВА Маргарита Marharyta Yefimova |
15.10.1997 | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
|||||||||||||||
12 | 2 026 | БАСЮК Віра Vira Basyuk |
19.12.1996 | Миколаївська, , РДЮСШ Новоодеська | |||||||||||||||
13 | 477 | ІВАНОВА Анастасія Anastasiya Ivanova |
12.11.1997 | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп , Ukraine |
|||||||||||||||
14 | 2 018 | ПЕРЕВЕРЗЄВА Станіслава Stanislava Pereverzyeva |
09.07.1997 | Миколаївська, , МСДЮШОР м.Миколаїв | |||||||||||||||
15 | 4 | ТАРАСЮК Анна Anna Tarasyuk |
30.10.1997 | , Білорусь | |||||||||||||||
16 | 323 | ПЛИС Аліна Alina Plys |
07.03.1997 | Харкiвська, У, ХРЛІСП , Ukraine |
|||||||||||||||
17 | 2 356 | КОЛЕСНІКОВА Карина Karyna Kolesnikova |
21.11.1998 | Полтавська, С, ДЮСШ №5 Полтава , Spartak |
|||||||||||||||
18 | 1 082 | ГОВОРУНЕНКО Анастасія Anastasiya Hovorunenko |
21.12.1998 | АР Крим, МОН, ДЮСШ м.Саки , MON |
|||||||||||||||
19 | 230 | СЕВЕРИН Яна Yana Severyn |
18.03.1997 | Київська, МОН, БВУФК Бровари , MON |
|||||||||||||||
20 | 1 083 | ПОЛЕНІЧКА Олена Olena Polenichka |
15.08.1998 | АР Крим, МОН, ДЮСШ м.Саки , MON |
|||||||||||||||
21 | 1 079 | ЗИКОВА Тетяна Tetyana Zykova |
29.06.1997 | АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта , Ukraine |
|||||||||||||||
22 | 1 517 | ЗАПАСНА Валентина Valentyna Zapasna |
20.12.1996 | Луганська, МОН, ЛОВУФК Луганськ , MON |
|||||||||||||||
23 | 584 | КОЛОДКА Юлія Yuliya Kolodka |
15.12.1997 | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
|||||||||||||||
24 | 364 | ЖУРІД Вікторія Viktoriya Zhurid |
26.11.1996 | Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 , Dynamo |
|||||||||||||||
25 | 1 078 | ШУЛЬГА Діана Diana Shulha |
04.03.1998 | АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта , Ukraine |
|||||||||||||||
26 | 2 117 | ЗМІЄВСЬКА Ярослава Yaroslava Zmiyevska |
13.05.1996 | Івано-Франківська, У, СДЮШОР Ів-Франківськ , Ukraine |
|||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||