Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | |||
Донецьк 25 травня 2013 р. 12:15 | |||
Штовхання ядра 5 кг Юнаки 17 Кваліфікація | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Очки | Розряд | Тренери | ||
1 | 1 | ШАРИЙ Назарій | Івано-Франківська, У, СДЮШОР | 05.04.1996 | 17.91 | I | Шарий І.Г. |
16.26 | 16.71 | 17.91 |
2 | 3 | ПАДЗІНА Максім | Білорусь | 26.01.1996 | 17.90 | I | Кондратюк |
17.90 |
3 | 356 | ФЄДОСОВ Юрій | Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків | 14.11.1996 | 17.62 | I | Комісов М.Р. |
15.61 | X | 17.62 |
4 | 2 | ІВАНОЧКО Василь | Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ Надвірна | 02.01.1996 | 16.83 | II | Бойчук І.В. |
16.54 | 16.83 | 16.51 |
5 | 5 | БУРАК ДЕМІР Бердан | Туреччина | 04.06.1996 | 16.32 | II |
16.32 | X | 15.83 |
6 | 2127 | МАСЛІЙ Степан | Івано-Франківська, У, СДЮШОР | 24.12.1996 | 15.89 | II | Шмигельський Р. |
15.89 | 14.48 | 15.26 |
7 | 2511 | МУЖЕЙРІДЗЕ Георгі | Грузія | 22.03.1998 | 15.68 | II |
15.59 | X | 15.68 |
8 | 47 | БАЗІ Артур | Донецька, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки | 31.08.1996 | 15.55 | II | Гаврилюк В.В. |
15.15 | 15.31 | 15.55 |
9 | 84 | ПЧЕЛІНЦЕВ Дмитро | Донецька, МОН, ДЮСШ м.Дзержинськ | 15.06.1996 | 14.73 | III | Романенко І.М. |
14.51 | 14.43 | 14.73 |
10 | 4 | НАЗАРУК Віталій | Білорусь | 03.04.1997 | 14.61 | III | Кунац |
14.50 | 14.61 | 14.28 |
11 | 1089 | САМОХІН Володимир | АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта | 11.09.1996 | 12.09 | I юн | Вишегородцева О.Є |
X | X | 12.09 |
12 | 350 | ОВЧАРЕНКО Антон | Харкiвська, У, ХРЛІСП | 29.12.1996 | 12.02 | I юн | Мінаков Ю.М., Фарбітна І.П. |
12.02 | 11.85 | X |
13 | 1261 | КОПЕЙКІН Сергій | Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми | 21.08.1998 | 11.61 | I юн | Корнієнко Д. |
11.61 | 10.96 | 10.84 |
66 | ДЬОМІН Михайло | Донецька, МОН, ДЮСШ №2 Горлівка | 03.04.1998 | DNS | Франкови |
67 | КОЗЛОВ Ілля | Донецька, МОН, ДЮСШ №2 Горлівка | 29.07.1996 | DNS | Франков О. |
1321 | ПОВАЛЯШКО Іван | Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми | 03.10.1997 | DNS | Корнієнко Д. |
1511 | ДОЛЖЕНКО Владислав | Луганська, МОН, ЛОВУФК Луганськ | 03.01.1997 | DNS | Свістула К.О., Гусев М.І. |
2201 | МАНЖАЙ Дмитро | Чернігiвська, МОН, ДЮСШ м.Мена | 15.04.1997 | DNS | Терпицька І.М. |