Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | |||
Донецьк 25 травня 2013 р. 17:45 | |||
Потрійний стрибок Юнаки 17 Кваліфікація | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Очки | Розряд | Тренери | ||
1 | 1 | БЕЗНІС Павло | Харкiвська, Д, ХРЛІСП | 17.06.1997 | 15.40 | КМС | Курочка А.М. |
14.01 | 15.40 | ||||||
-1.0 | 0.0 |
2 | 2 | МАЛОСІЛОВ Олександр | Донецька, С, ДВУОР ім. С.Бубки | 06.06.1997 | 14.78 | I | Чумак О.В. , Кравченко А |
14.78 | |||||||
-1.9 |
3 | 4 | КУЛІСЄВІЧ Алєксандр | Білорусь | 07.02.1996 | 14.65 | Рябова |
X | X | 14.65 | |||||
0.0 |
4 | 3 | СЄРКЄВІЧ Артьом | Білорусь | 26.01.1996 | 14.55 | Борсук |
14.06 | 14.55 | ||||||
-1.9 | -0.2 |
5 | 2521 | ДАВИДЕНКО Антон | Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп | 26.03.1996 | 14.22 | II | Кравченко В.І., Кравченко Н.і. |
13.54 | 14.22 | — | |||||
-0.1 | 0.0 |
6 | 111 | ХАРА Денис | Донецька, МОН, ДЮСШ №4 Маріуполь | 02.07.1997 | 13.40 | II | Киян В.М. |
X | 13.40 | X | |||||
0.0 |
448 | НОВОХАТЬКО Владислав | Дніпропетровська, МОН, ДВУФК | 18.04.1996 | NM | Бондаренко В.Г., Котова Т. |
X | X | X | |||||
589 | МОЛЧАНОВ Данило | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 17.10.1997 | NM | Апанович В.І.,Л.Д. |
X | — | — | |||||
771 | ЩИБРЯ Богдан | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР | 18.04.1997 | NM | Пестенков О.В. |
X | X | X | |||||
788 | ШИЯТИЙ Ростислав | Черкаська, МОН, ДЮСШ | 01.01.1997 | NM | Нечипоренко О.В. , Кивенко А.С. |
X | X | X | |||||
1507 | ЗАБЕЛЛО Олексій | Луганська, МОН, ЛОВУФК Луганськ | 17.03.1996 | NM | Шатохін В.М., Романова О.Г. |
X | X | X | |||||
2010 | КОМІН Андрій | Миколаївська, РДЮСШ Новоодеська | 16.10.1996 | NM | Куцов В. |
X | X | X | |||||
2438 | ГУСАР Андрій | Закарпатська, МОН, ДЮСШ Тячів | 17.10.1997 | NM | Гусар В.М., Гусар В.М. |
X | X | X | |||||
2503 | ЄЛИСЕЄНКО Сергій | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 07.05.1996 | NM | Гурінович Г.м. |
X | X | X | |||||
5 | САХІН Сем | Туреччина | 13.08.1996 | DNS |
51 | ЄГОРОВ Богдан | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 м.Донецьк | 22.05.1996 | DNS | Зюськов В. , Зюськова Н.А. |
52 | ГОНЧАР Ігор | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 м.Донецьк | 06.06.1996 | DNS | Зюськов В. , Зюськова Н.А. |
53 | СІМОНЕНКО Денис | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 м.Донецьк | 03.01.1997 | DNS | Зюськов В., Зюськова Н.А., Мартинюк В.М. |