Метання списа 500 гр Дівчата 17 | |||||||||||||||||||
Women Youth U18 Javelin 500 gr | |||||||||||||||||||
Юнацький Чемпіонат України | 22.06.2013 | Час початку/ Start time: 18:25 | |||||
Час закінчення/ End time: | |||||||
Фінал Final |
|||||||
м. Харків стадіон "Динамо" | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
Start order | Bib | Name | Bithday | Team | 1 | 2 | 3 | Best | Place | 4 | 5 | Best | Place | 6 | Result | Place | |||
1 | 300 | БІДЕНКО Клавдія Klavdiya Bidenko |
21.12.1996 | Харкiвська, У, , КЗ МКДЮСШ , Ukraine |
|||||||||||||||
2 | 469 | ШАСТУН Катерина Kateryna Shastun |
21.12.1997 | Дніпропетровська, МОН, , ДЮСШ №10 Кривий Ріг , MON |
|||||||||||||||
3 | 1 329 | КОХАН Влада Vlada Kokhan |
01.01.1998 | Сумська, МОН, , ДЮСШ Конотопського р.н , MON |
|||||||||||||||
4 | 617 | ПРОЧАН Ангелина Anhelyna Prochan |
28.01.1997 | Запорiзька, У, , СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
|||||||||||||||
5 | 1 517 | ЗАПАСНА Валентина Valentyna Zapasna |
20.12.1996 | Луганська, МОН, , ДЮСШ Новоайдар , MON |
|||||||||||||||
6 | 1 078 | ШУЛЬГА Діана Diana Shulha |
04.03.1998 | АР Крим, У, , СДЮШОР "Авангард" Ялта , Ukraine |
|||||||||||||||
7 | 311 | ПЛИС Аліна Alina Plys |
07.03.1997 | Харкiвська, У, ХРЛІСП , Ukraine |
|||||||||||||||
8 | 458 | КОЛЬЦОВА Анастасія Anastasiya Koltsova |
01.07.1997 | Дніпропетровська, У, , СДЮШОР "Метеор" Днп , Ukraine |
|||||||||||||||
9 | 2 136 | ЗМІЄВСЬКА Ярослава Yaroslava Zmiyevska |
13.05.1996 | Івано-Франківська, У, , Долинська ДЮСШ , Ukraine |
|||||||||||||||
10 | 2 005 | ПЕРЕВЕРЗЄВА Станіслава Stanislava Pereverzyeva |
08.07.1997 | Миколаївська, МОН, , СДЮШОР Миколаїв , MON |
|||||||||||||||
11 | 457 | ІВАНОВА Анастасія Anastasiya Ivanova |
12.11.1997 | Дніпропетровська, У, , СДЮШОР "Метеор" Днп , Ukraine |
|||||||||||||||
12 | 157 | ШУХ Аліна Alina Shukh |
12.02.1999 | Київська, К, , БВУФК Бровари , Kolos |
|||||||||||||||
13 | 724 | БАНИРА Вікторія Viktoriya Banyra |
07.04.1999 | Черкаська, МОН, , ДЮСШ , MON |
|||||||||||||||
14 | 2 191 | БАШУК Діана Diana Bashuk |
10.01.1998 | Чернігiвська, МОН, , ДЮСШ Бахмач , MON |
|||||||||||||||
15 | 2 199 | НЕБОЩИЦЬКА Вікторія Viktoriya Neboshchytska |
10.01.1996 | Чернігiвська, МОН, , ДЮСШ Бахмач , MON |
|||||||||||||||
16 | 2 029 | БАСЮК Віра Vira Basyuk |
19.01.1996 | Миколаївська, , , РДЮСШ Новоодеська | |||||||||||||||
17 | 1 082 | ГОВОРУНЕНКО Анастасія Anastasiya Hovorunenko |
21.12.1998 | АР Крим, МОН, , ДЮСШ м.Сакі , MON |
|||||||||||||||
18 | 1 079 | ЗИКОВА Тетяна Tetyana Zykova |
29.06.1997 | АР Крим, У, , СДЮШОР "Авангард" Ялта , Ukraine |
|||||||||||||||
19 | 1 074 | БРЕЗГІНА Регіна Rehina Brezhina |
31.12.1999 | АР Крим, У, , СДЮШОР "Авангард" Ялта , Ukraine |
|||||||||||||||
20 | 602 | ЄФИМОВА Маргарита Marharyta Yefymova |
15.10.1997 | Запорiзька, У, , СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
|||||||||||||||
21 | 584 | КОЛОДКА Юлія Yuliya Kolodka |
15.12.1997 | Запорiзька, У, , СДЮШОР "Металург" Зпр , Ukraine |
|||||||||||||||
22 | 1 083 | ПОЛЕНІЧКА Олена Olena Polenichka |
15.08.1998 | АР Крим, МОН, , ДЮСШ м.Сакі , MON |
|||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||