Біг на 3000 м Дівчата 17 | ||||||||||
Women Youth U18 3000 m | ||||||||||
Юнацький Чемпіонат України | 23.06.2013 | Час початку / Events start: 10:10 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
Фінал Final |
Формула виходу Event draw |
||||||
м. Харків стадіон "Динамо" | |||||||
Стартова позиція |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Час | Вітер | Місце | |||
Line | Bib | Name | Bithday | Teame | Time | Wind | Place | |||
Heat : 1(1) | Забіг: 1(1) | |||||||||
1 | 19 | ЦАРИК Марина Maryna Tsaryk |
03.10.1996 | Донецька, МОН , MON |
||||||
2 | 161 | ФЕДОРЕНКО Анастасія Anastasiya Fedorenko |
03.11.1996 | Київська, МОН, , БВУФК Бровари , MON |
||||||
3 | 173 | ІЛЬЧИК Антоніна Antonina Ilchyk |
16.08.1996 | Київська, К, , КОЦОП , Kolos |
||||||
4 | 278 | ПОВОРОЗНЮК Крістіна Kristina Povoroznyuk |
20.11.1997 | Київська, К, , КОЦОП , Kolos |
||||||
5 | 309 | НЕМЧЕНКО Марина Maryna Nemchenko |
09.05.1996 | Харкiвська, У, , КСДЮШОР "Олімпія" , Ukraine |
||||||
6 | 320 | МІТРОФАНОВА Марія Mariya Mitrofanova |
16.04.1997 | Харкiвська, МОН, , КЗ МКДЮСШ , MON |
||||||
7 | 342 | ЮРЧЕНКО Надія Nadiya Yurchenko |
29.01.1998 | Харкiвська, Д, ХДВУФК-1 , Dynamo |
||||||
8 | 459 | КРИВАК Катерина Kateryna Kryvak |
28.12.1998 | Дніпропетровська, С, , МК ДЮСШ Дніпропетровськ , Spartak |
||||||
9 | 820 | ДОРОШ Юлія Yuliya Dorosh |
06.05.1996 | м. Київ, У, РВУФК, СДЮШОР м.Києва "У" , Ukraine |
||||||
10 | 1 075 | ДЕМИДОВИЧ Віолетта Violetta Demydovych |
27.02.1996 | АР Крим, Д, , КВУОР АР Крим , Dynamo |
||||||
11 | 1 365 | ДІВЧУР Вікторія Viktoriya Divchur |
08.04.1999 | Львiвська, МОН, , РДЮСШ Самбірська , MON |
||||||
12 | 1 655 | БОРОДАВКО Вікторія Viktoriya Borodavko |
21.02.1998 | Рівненська, МОН, , КОЛІФКС , MON |
||||||
13 | 1 888 | ПИРОЖЕНКО Ксенія Kseniya Pyrozhenko |
06.02.1998 | Херсонська, , , ДЮСШ "Золота нива" Хрс | ||||||
14 | 1 889 | КРАВЧЕНКО Тетяна Tetyana Kravchenko |
23.10.1998 | Херсонська, , , ДЮСШ "Золота нива" Хрс | ||||||
15 | 1 899 | МАЛИШ Світлана Svitlana Malysh |
19.06.1997 | Херсонська, , , ДЮСШ "Золота нива" Хрс | ||||||
16 | 1 912 | ЯСТРЕБ Ярослава Yaroslava Yastreb |
19.06.1998 | Херсонська, , , ДЮСШ "Золота нива" Хрс | ||||||
17 | 1 931 | СОЛОХІНА Владислава Vladyslava Solokhina |
05.03.1996 | Херсонська, С, , ОДЮСШ "Спартак"Херсонська , Spartak |
||||||
18 | 1 967 | СУСЬ Соломія Solomiya Sus |
09.04.1998 | Волинська, МОН, , ДЮСШ Ківерцівська , MON |
||||||
19 | 1 971 | ГАЧ Оксана Oksana Hach |
24.05.1997 | Волинська, МОН, , РДЮСШ , MON |
||||||
20 | 2 025 | БУШУРА Валерія Valeriya Bushura |
27.06.1996 | Миколаївська, МОН, , СДЮШОР Миколаїв , MON |
||||||
21 | 2 321 | ПИЖ Оксана Oksana Pyzh |
17.01.1997 | Тернопiльська, МОН, , ОДЮСШ , MON |
||||||
22 | 2 337 | МАЛОГУБ Тетяна Tetyana Malohub |
22.01.1997 | Полтавська, К, , ДЮСШ "Колос" Полтава , Kolos |
||||||
23 | 2 339 | КОЛЕСНИК Євгенія Yevheniya Kolesnyk |
10.11.1998 | Полтавська, К, , ДЮСШ "Колос" Полтава , Kolos |
||||||
24 | 2 414 | КУЧЕРЕНКО Анна Anna Kucherenko |
24.11.1997 | Кіровоградська, К, , ДЮСШ №2 м.Кіровоград , Kolos |
||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||