Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше. | |||
Харків 22 червня 2013 р. 11:20 | |||
Біг на 100 м Юнаки 17 Забіги | ||||||||||
Забіг 1 (8) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 984 | СЕЛЕЗНЕВ Дмитро | Одеська, МОН, ОСДЮСШОР | 04.12.1996 | 2.0 | 11.12 | I | Орлов А.Д. | ||
2 | 550 | ХОМЕНКО Станіслав | Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Богатир" | 23.04.1997 | 2.0 | 11.22 | I | Смолій С | ||
3 | 631 | КУРТА Данило | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 08.04.1996 | 2.0 | 11.29 | I | Кущ Є.В. , Бітюцький В | ||
4 | 1086 | ШИДЛОВСЬКИЙ Іван | АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь | 27.09.1998 | 2.0 | 11.43 | II | Агапова І, Турський О | ||
5 | 882 | ПАВЛЮЧЕНКО Олександр | м. Київ, У, ДЮСШ "Старт" Київ | 31.05.1996 | 2.0 | 11.43 | II | бр. Лебедєвих | ||
6 | 800 | ПАВЛЕНКО Денис | Черкаська, МОН, ДЮСШ | 08.07.1997 | 2.0 | 11.55 | II | Козюра В.В. | ||
7 | 1109 | КРАВЦОВ Віталій | АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта | 17.11.1997 | 2.0 | 11.87 | III | Білуха Т.В. | ||
Забіг 2 (8) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1501 | ЧЕПУРНИЙ Владислав | Луганська, У, ДЮСШ Лисічанськ | 11.05.1997 | 1.6 | 11.11 | I | Шатохін В.М., Осколков О. | ||
2 | 340 | РЕВЕНКО Олександр | Харкiвська, МОН, КЗ КДЮСШ № 12 | 14.05.1996 | 1.6 | 11.14 | I | Пупов С. | ||
3 | 379 | ПАСМОР Максим | Харкiвська, МОН, ДЮСШ Рогань | 16.02.1998 | 1.6 | 11.64 | II | Соколов , Костоглодов О. | ||
4 | 27 | СІМЧЕНКО Едуард | Донецька, С, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки | 03.05.1997 | 1.6 | 11.66 | II | Чумак О.В. , Кравченко А | ||
5 | 1656 | ГРАНИЦЬКИЙ Ігор | Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР | 17.01.1996 | 1.6 | 11.74 | II | Машаненков О.В. | ||
6 | 2494 | ШАШИН Валерій | м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь | 26.10.1997 | 1.6 | 11.89 | III | Бр Самсонова | ||
7 | 371 | КУХАРЕНКО Михайло | Харкiвська, Д, ДЮСШ Вовчанськ | 24.01.1998 | 1.6 | 12.80 | II юн | Половенко Б.М. | ||
Забіг 3 (8) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1215 | СТЕЦЮРА Олександр | Вінницька, К, МДЮСШ №1 Вінниця | 21.01.1997 | 1.9 | 11.29 | I | Москвін А.Г., Москвіна Н.М. | ||
2 | 1519 | ЧОРНИЙ Анатолій | Луганська, У, ДЮСШ №2 м.Северодонецьк | 13.02.1997 | 1.9 | 11.39 | II | Трембач М.І., Кулєша М | ||
3 | 368 | ІЧАНСЬКИЙ Віталій | Харкiвська, ХДВУФК-1, Д, КЗ МКДЮСШ | 16.11.1997 | 1.9 | 11.54 | II | Переясловець Т. | ||
4 | 348 | ГРАНКОВСЬКИЙ Анатолій | Харкiвська, ХРЛІСП, МОН | 07.02.1997 | 1.9 | 11.76 | III | Лозинський Г.Н. | ||
5 | 386 | ТАТЕВОСЯН Данеііл | Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | 26.01.1998 | 1.9 | 12.00 | III | Храмцова О.Л. | ||
6 | 2240 | БРЕУС Артем | Чернігiвська, ДЮСШ м.Мена | 04.09.1997 | 1.9 | 12.15 | III | Терпицька І.М. | ||
7 | 1338 | РУДЕНКО Павло | Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого | 08.07.1996 | 1.9 | 12.41 | I юн | Курочкин А.Б. | ||
Забіг 4 (8) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1589 | ЗАГОРОДНІЙ Олександр | Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старокостянтинівська | 19.10.1996 | 1.0 | 11.44 | II | Соботович В | ||
2 | 1103 | ПОЛІВАНОВ Дмитро | АР Крим, Д, КДЮСШ №1 м.Сімферополь | 05.05.1996 | 1.0 | 11.45 | II | Леонов О.М., Копитіч Д. | ||
3 | 1634 | ЗУБИК Владислав | Рівненська, У, ДЮСШ "Авангард" Рівне | 26.07.1998 | 1.0 | 11.61 | II | Грабовська Д.Г. | ||
4 | 54 | ТЕРНАВСЬКИЙ Владислав | Донецька, МОН, ДЮСШ №4 Маріуполь | 16.05.1996 | 1.0 | 11.70 | II | Юхно В.А. | ||
5 | 1640 | МОРДЯК Богдан | Рівненська, МОН, КОЛІФКС | 06.01.1998 | 1.0 | 11.75 | III | Лазарчук А | ||
6 | 2408 | ЧОРНИЙ Сергій | Кіровоградська, Д, ДЮСШ Олександрівська | 07.05.1997 | 1.0 | 12.16 | III | Приймак В.М. | ||
1964 | ГУЦУК Назар | Волинська, МОН, ОДЮСШ | 14.08.1997 | DQ 162.7 | Сієнко О | |||||
Забіг 5 (8) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1246 | ГЕРЦУН Ілля | Вінницька, К, СДЮШОР | 26.07.1998 | 1.2 | 11.49 | II | Прошин В.М. | ||
2 | 491 | КАРЯКА Владислав | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 25.01.1996 | 1.2 | 11.59 | II | бр. Пацелі , Слюсар А.Д. | ||
3 | 922 | ЛЯШЕНКО Павло | м. Київ, МОН | 04.01.1998 | 1.2 | 11.75 | III | Окрайченко К.Й. | ||
4 | 319 | ДАЮК Артем | Харкiвська, МОН, ДЮСШ Золочів | 24.01.1999 | 1.2 | 11.80 | III | Ломакін В.М. | ||
5 | 2399 | ШОДА Максим | Кіровоградська, С, ДЮСШ Новомиргородська | 11.09.1996 | 1.2 | 11.86 | III | Дарієнко О | ||
6 | 812 | ТЕСЛЕНКО Максим | м. Київ, ДЮСШ "Старт" | 15.01.1998 | 1.2 | 12.03 | III | Махонін М.П. | ||
7 | 2410 | САВЧЕНКО Владислав | Кіровоградська, МОН, ДЮСШ Олександрівська | 20.02.1997 | 1.2 | 12.18 | III | Довгаль А., Приймак В.М. | ||
Забіг 6 (8) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1825 | ШЕЛЕСЬКО Ростислав | Житомирська | 26.06.1997 | 2.0 | 11.25 | I | Цуд І. | ||
2 | 55 | САМЕЛЮК Анатолій | Донецька, МОН, ДЮСШ №4 Маріуполь | 01.04.1997 | 2.0 | 11.40 | II | Юхно В.А. | ||
3 | 895 | ЛАВРЕНКО Дмитро | м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ | 16.05.1997 | 2.0 | 11.46 | II | Каран В.Г. | ||
4 | 2411 | КОЖУХІВСЬКИЙ Володимир | Кіровоградська, МОН, ДЮСШ Олександрівська | 23.02.1997 | 2.0 | 11.67 | II | Довгаль А., Приймак В.М. | ||
5 | 1328 | ГОРДІЄНКО Олексій | Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого | 01.01.1996 | 2.0 | 11.78 | III | Сердюченко О.І., Сердюченко О.М. | ||
6 | 1272 | БАБАЄВ Еміль | Сумська, МОН, ОДЮСШ | 18.05.1996 | 2.0 | 14.93 | Торяник О | |||
2335 | МАЛИНОВСЬКИЙ Євген | Полтавська, С, ДЮСШ №5 Полтава | 24.06.1998 | DNS | Клименко В | |||||
Забіг 7 (8) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 507 | ГАВАЗА Костянтин | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 09.06.1997 | 0.1 | 11.29 | I | Слюсар А.Д., Слюсар І.Д., Герун А | ||
2 | 611 | РОМАНЦОВ Артем | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 10.02.1997 | 0.1 | 11.49 | II | Апанович В.І.,Л.Д. | ||
3 | 1642 | ДАНИЛЬЧИК Роман | Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР | 28.03.1997 | 0.1 | 11.53 | II | Чулаєвська Н.Ю., Чулаєвська Б.В. | ||
4 | 815 | ТКАЧУК Євген | м. Київ, ДЮСШ "Старт" | 11.03.1997 | 0.1 | 11.53 | II | Махонін М.П. | ||
5 | 47 | БРОННІКОВ Ігор | Донецька, КДЮСШ № 1 Артемівськ | 12.01.1998 | 0.1 | 11.83 | III | Скірда І.В. | ||
6 | 1383 | СКОЧИЛЯС Володимир | Львiвська, МОН, РДЮСШ Самбірська | 11.05.1997 | 0.1 | 12.06 | III | Теплий Д.М. | ||
7 | 1650 | РОМАНЮК Дмитро | Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР | 26.03.1997 | 0.1 | 15.69 | Бугайчук М.П. | |||
Забіг 8 (8) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1959 | ГУМЕНЮК Максим | Волинська, МОН, ДЮСШ В. Волинська | 01.10.1996 | 2.0 | 11.22 | I | Колєсніков Р | ||
2 | 2338 | ЦВЕНЬ Денис | Полтавська, МОН, ДЮСШ "Авангард" м.Кременчук | 20.04.1996 | 2.0 | 11.32 | I | Шурмельов С.О., Щіпець Ю.О., Батрух М.П. | ||
3 | 1962 | ВИШИНСЬКИЙ Дмитро | Волинська, МОН, ОДЮСШ | 18.07.1996 | 2.0 | 11.44 | II | Киричук В.М. | ||
4 | 167 | КОЧЕТКОВ Тимофій | Київська, МОН, КДЮСШ | 07.06.1996 | 2.0 | 11.59 | II | Кочетков О.В. | ||
5 | 1080 | ДМИТРЕНКО Артем | АР Крим, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь | 02.04.1997 | 2.0 | 11.68 | II | Агапова І, Турський О | ||
6 | 365 | ДЯЧЕНКО Антон | Харкiвська, ХРЛІСП, Д | 15.02.1997 | 2.0 | 11.72 | II | Омельченко М.В., Омельченко О.П., Бритіков М.В. | ||
7 | 2413 | ЦАРЕНКО Євген | Кіровоградська, К, ДЮСШ №2 м.Кіровоград | 02.01.1997 | 2.0 | 11.82 | III | Нищеменко В.А. |