Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше. | |||
Харків 22 червня 2013 р. 12:20 | |||
Біг на 400 м Дівчата 17 Забіги | ||||||||||
Забіг 1 (4) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1283 | РУБАН Тетяна | Сумська, МОН, ДЮСШ Охтирка | 01.04.1996 | 59.15 | II | Семененко Ю.В. | |||
2 | 1915 | ЖМУРКО Анастасія | Херсонська, У, МДЮСШ "Україна" Херсон | 28.04.1996 | 59.92 | II | Сергєєв С.О., Михалін О | |||
3 | 1526 | МАТВІЙЧУК Лідія | Луганська, Д, СДЮШОР м.Луганск | 09.04.1996 | 1:01.11 | II | Шевчук В.В., Томінов О.О. | |||
4 | 786 | СТОЯН Катерина | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР | 12.07.1998 | 1:01.45 | II | Нечипоренко О.В. , Юнак Л. | |||
5 | 1900 | ВЕРЕМЄЄВА Анастасія | Херсонська, ДЮСШ "Золота нива" Хрс | 15.08.1998 | 1:01.94 | II | Туришева Н.А., Мягков С.К. | |||
6 | 620 | ФОКІНА Єлізавета | Запорiзька, К, ДЮСШ "Колос" Зпр | 20.07.1997 | 1:05.13 | III | бр. Мальцева М.П. | |||
7 | 23 | БЕЗСАЛА Ганна | Донецька, С, СДЮШОР Н. Ткаченко Днц | 22.12.1998 | 1:07.44 | I юн | Корсун А.І. | |||
Забіг 2 (4) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1614 | АВРАМЧУК Іванна | Хмельницька, МОН, ДЮСШ м.Полонне | 17.04.1998 | 58.55 | I | Івчук Л.К. | |||
2 | 160 | СИДОР Олександра | Київська, К, БВУФК Бровари | 13.06.1996 | 59.35 | II | Озерчук Б.О. | |||
3 | 464 | СТАВНИЧА Дарія | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 15.08.1997 | 59.86 | II | Фатєєв А.Ю., Гужва С | |||
4 | 1288 | РУДЕНЬ Інна | Сумська, МОН, ОДЮСШ | 27.04.1996 | 1:01.11 | II | Мирошниченко О, Мирошниченко В.М. | |||
5 | 312 | КОЛЧЕВА Євгенія | Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ | 23.09.1999 | 1:02.82 | III | Андрусенко Ю | |||
6 | 2162 | МЕЛЬНИЧУК Христина | Івано-Франківська, К, ОДЮСШ Ів-Франківськ | 26.12.1997 | 1:03.83 | III | Богоносюк М, Богоносюк М.І. | |||
7 | 629 | СМІРНОВА Христина | Запорiзька, К, ДЮСШ "Колос" Зпр | 14.12.1997 | 1:07.65 | I юн | бр. Мальцева М.П. | |||
8 | 306 | ЖДАНОВА Наталія | Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | 05.01.1999 | 1:09.26 | I юн | Храмцова О.Л. | |||
Забіг 3 (4) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 2404 | КАЧУР Яна | Кіровоградська, МОН, ДЮСШ м.Гайворон | 13.01.1997 | 58.31 | I | Кузь В, Коваленко Т.І. | |||
2 | 1358 | БУЧКО Анастасія | Львiвська, МОН, РДЮСШ Самбірська | 05.08.1998 | 59.05 | II | Теплий Д.М. | |||
3 | 619 | БОГАТИР Діана | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 25.11.1996 | 59.22 | II | Нечта С.о., Місірук Г.О. , Алхутов С.К. | |||
4 | 1373 | ОСТИМЧУК Іванна | Львiвська, К, КДЮСШ "Колос" Львівська | 02.07.1998 | 1:00.09 | II | Сазонова В.І., Сташків М.В. | |||
5 | 311 | ВДОВИЧЕНКО Дяр`я | Харкiвська, ХДВУФК-1, Д, КЗ МКДЮСШ | 24.02.1999 | 1:00.58 | II | Поливаний В | |||
6 | 317 | ЛЕОНТЬЄВА Валерія | Харкiвська, ХДВУФК-1, Д, КЗ МКДЮСШ | 18.04.1998 | 1:04.19 | III | Літвінова Л, Третяк А.Я. | |||
7 | 647 | РАДОЛОВА Вікторія | Запорiзька, К, ДЮСШ "Колос" Зпр | 29.10.1997 | 1:06.58 | III | бр. Мальцева М.П. | |||
Забіг 4 (4) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1244 | КОБА Джойс | Вінницька, К, СДЮШОР | 26.02.1998 | 56.90 | I | Прошин В.М. | |||
2 | 825 | ПІРІЄВА Марина | м. Київ, РВУФК, У, СДЮШОР м.Києва "У" | 16.07.1998 | 58.29 | I | Приходько В.М., Москаленко О.І. , Сташко І.П. | |||
3 | 292 | ГАЛЕЄВА Валерія | Харкiвська, ХРЛІСП, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | 08.06.1997 | 59.83 | II | Омельченко М.В., Омельченко О.П. | |||
4 | 1343 | МУЧАРОВА Євгенія | Сумська, МОН, ДЮСШ Охтирка | 28.08.1999 | 1:00.90 | II | Шимко В.І. | |||
5 | 1395 | МИГАСЮК Христина | Львiвська, МОН, ДЮСШ "Соколяни" м. Сокаль | 26.05.1998 | 1:00.90 | II | Пікунова М.м. | |||
6 | 329 | САДКОВА Олена | Харкiвська, ХРЛІСП, МОН, ДЮСШ Рогань | 10.05.1998 | 1:03.30 | III | Соколов , Костоглодов О. | |||
7 | 2135 | ПРИЙМИЧ Мар`яна | Івано-Франківська, У, СДЮШОР Ів-Франківськ | 12.09.1997 | 1:04.61 | III | Шевчук М.М. |