Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше. | |||
Харків 22 червня 2013 р. 13:15 | |||
Біг на 100 м Юнаки 17 1/2 фіналу | ||||||||||
Забіг 1 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1501 | ЧЕПУРНИЙ Владислав | Луганська, У, ДЮСШ Лисічанськ | 11.05.1997 | 2.0 | 10.91 | КМС | Шатохін В.М., Осколков О. | ||
2 | 631 | КУРТА Данило | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 08.04.1996 | 2.0 | 11.15 | I | Кущ Є.В. , Бітюцький В | ||
3 | 1825 | ШЕЛЕСЬКО Ростислав | Житомирська | 26.06.1997 | 2.0 | 11.20 | I | Цуд І. | ||
4 | 55 | САМЕЛЮК Анатолій | Донецька, МОН, ДЮСШ №4 Маріуполь | 01.04.1997 | 2.0 | 11.29 | I | Юхно В.А. | ||
5 | 895 | ЛАВРЕНКО Дмитро | м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ | 16.05.1997 | 2.0 | 11.30 | I | Каран В.Г. | ||
6 | 882 | ПАВЛЮЧЕНКО Олександр | м. Київ, У, ДЮСШ "Старт" Київ | 31.05.1996 | 2.0 | 11.37 | II | бр. Лебедєвих | ||
7 | 611 | РОМАНЦОВ Артем | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 10.02.1997 | 2.0 | 11.39 | II | Апанович В.І.,Л.Д. | ||
8 | 1246 | ГЕРЦУН Ілля | Вінницька, К, СДЮШОР | 26.07.1998 | 2.0 | 11.46 | II | Прошин В.М. | ||
Забіг 2 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 340 | РЕВЕНКО Олександр | Харкiвська, МОН, КЗ КДЮСШ № 12 | 14.05.1996 | 1.9 | 11.08 | I | Пупов С. | ||
2 | 1962 | ВИШИНСЬКИЙ Дмитро | Волинська, МОН, ОДЮСШ | 18.07.1996 | 1.9 | 11.15 | I | Киричук В.М. | ||
3 | 507 | ГАВАЗА Костянтин | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 09.06.1997 | 1.9 | 11.17 | I | Слюсар А.Д., Слюсар І.Д., Герун А | ||
4 | 550 | ХОМЕНКО Станіслав | Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Богатир" | 23.04.1997 | 1.9 | 11.19 | I | Смолій С | ||
5 | 1589 | ЗАГОРОДНІЙ Олександр | Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старокостянтинівська | 19.10.1996 | 1.9 | 11.30 | I | Соботович В | ||
6 | 368 | ІЧАНСЬКИЙ Віталій | Харкiвська, ХДВУФК-1, Д, КЗ МКДЮСШ | 16.11.1997 | 1.9 | 11.41 | II | Переясловець Т. | ||
7 | 815 | ТКАЧУК Євген | м. Київ, ДЮСШ "Старт" | 11.03.1997 | 1.9 | 13.47 | III юн | Махонін М.П. | ||
2338 | ЦВЕНЬ Денис | Полтавська, МОН, ДЮСШ "Авангард" м.Кременчук | 20.04.1996 | DQ 162.7 | Шурмельов С.О., Щіпець Ю.О., Батрух М.П. | |||||
Забіг 3 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 984 | СЕЛЕЗНЕВ Дмитро | Одеська, МОН, ОСДЮСШОР | 04.12.1996 | 2.4 | 11.15 | I | Орлов А.Д. | ||
2 | 1959 | ГУМЕНЮК Максим | Волинська, МОН, ДЮСШ В. Волинська | 01.10.1996 | 2.4 | 11.18 | I | Колєсніков Р | ||
3 | 1215 | СТЕЦЮРА Олександр | Вінницька, К, МДЮСШ №1 Вінниця | 21.01.1997 | 2.4 | 11.32 | I | Москвін А.Г., Москвіна Н.М. | ||
4 | 1086 | ШИДЛОВСЬКИЙ Іван | АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь | 27.09.1998 | 2.4 | 11.38 | II | Агапова І, Турський О | ||
5 | 1103 | ПОЛІВАНОВ Дмитро | АР Крим, Д, КДЮСШ №1 м.Сімферополь | 05.05.1996 | 2.4 | 11.44 | II | Леонов О.М., Копитіч Д. | ||
6 | 1519 | ЧОРНИЙ Анатолій | Луганська, У, ДЮСШ №2 м.Северодонецьк | 13.02.1997 | 2.4 | 11.46 | II | Трембач М.І., Кулєша М | ||
7 | 800 | ПАВЛЕНКО Денис | Черкаська, МОН, ДЮСШ | 08.07.1997 | 2.4 | 11.59 | II | Козюра В.В. | ||
8 | 1642 | ДАНИЛЬЧИК Роман | Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР | 28.03.1997 | 2.4 | 11.70 | II | Чулаєвська Н.Ю., Чулаєвська Б.В. |