Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше. | |||
Харків 22 червня 2013 р. 15:40 | |||
Біг на 200 м Юнаки 17 Забіги | ||||||||||
Забіг 1 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 2335 | МАЛИНОВСЬКИЙ Євген | Полтавська, С, ДЮСШ №5 Полтава | 24.06.1998 | -0.8 | 23.36 | II | Клименко В | ||
2 | 1826 | МАЙСТРЕНКО Олександр | Житомирська, МОН, ДЮСШ м.Коростень | 24.08.1996 | -0.8 | 23.87 | III | Медведчук В.В. | ||
3 | 922 | ЛЯШЕНКО Павло | м. Київ, МОН | 04.01.1998 | -0.8 | 24.04 | III | Окрайченко К.Й. | ||
4 | 646 | КАНІБОЛОЦЬКИЙ Олексій | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 06.05.1998 | -0.8 | 24.12 | III | Алхутов С.К. | ||
1338 | РУДЕНКО Павло | Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого | 08.07.1996 | DQ 163.3 | Курочкин А.Б. | |||||
882 | ПАВЛЮЧЕНКО Олександр | м. Київ, У, ДЮСШ "Старт" Київ | 31.05.1996 | DNS | бр. Лебедєвих | |||||
2338 | ЦВЕНЬ Денис | 20.04.1996 | DNS | |||||||
Забіг 2 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1940 | ЛИСЕНКО Віталій | Херсонська, С, ОДЮСШ "Спартак"Херсонська | 26.12.1996 | 1.4 | 22.99 | II | Трикоз С.А., Марек О.С. | ||
2 | 491 | КАРЯКА Владислав | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 25.01.1996 | 1.4 | 23.65 | II | бр. Пацелі , Слюсар А.Д. | ||
3 | 1086 | ШИДЛОВСЬКИЙ Іван | АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь | 27.09.1998 | 1.4 | 23.98 | III | Агапова І, Турський О | ||
4 | 812 | ТЕСЛЕНКО Максим | м. Київ, ДЮСШ "Старт" | 15.01.1998 | 1.4 | 24.24 | III | Махонін М.П. | ||
5 | 365 | ДЯЧЕНКО Антон | Харкiвська, ХРЛІСП, Д | 15.02.1997 | 1.4 | 24.30 | III | Омельченко М.В., Омельченко О.П., Бритіков М.В. | ||
6 | 1396 | ТЕПЛИЙ Павло | Львiвська, МОН, РДЮСШ Самбірська | 12.07.1999 | 1.4 | 25.00 | III | Теплий Д.М. | ||
810 | САМОЙЛЕНКО Максим | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР | 13.09.1998 | DNS | Василенко І.М., Дзюник І.С. | |||||
984 | СЕЛЕЗНЕВ Дмитро | Одеська, МОН, ОСДЮСШОР | 04.12.1996 | DNS | Орлов А.Д. | |||||
Забіг 3 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1589 | ЗАГОРОДНІЙ Олександр | Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старокостянтинівська | 19.10.1996 | 1.3 | 23.98 | III | Соботович В | ||
2 | 348 | ГРАНКОВСЬКИЙ Анатолій | Харкiвська, ХРЛІСП, МОН | 07.02.1997 | 1.3 | 24.20 | III | Лозинський Г.Н. | ||
3 | 1109 | КРАВЦОВ Віталій | АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта | 17.11.1997 | 1.3 | 24.33 | III | Білуха Т.В. | ||
4 | 2240 | БРЕУС Артем | Чернігiвська, ДЮСШ м.Мена | 04.09.1997 | 1.3 | 25.11 | III | Терпицька І.М. | ||
27 | СІМЧЕНКО Едуард | Донецька, С, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки | 03.05.1997 | DQ 163.3 | Чумак О.В. , Кравченко А | |||||
507 | ГАВАЗА Костянтин | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 09.06.1997 | DNS | Слюсар А.Д., Слюсар І.Д., Герун А | |||||
815 | ТКАЧУК Євген | м. Київ, ДЮСШ "Старт" | 11.03.1997 | DNS | Махонін М.П. | |||||
1272 | БАБАЄВ Еміль | Сумська, МОН, ОДЮСШ | 18.05.1996 | DNS | Торяник О | |||||
Забіг 4 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1103 | ПОЛІВАНОВ Дмитро | АР Крим, Д, КДЮСШ №1 м.Сімферополь | 05.05.1996 | 2.0 | 23.21 | II | Леонов О.М., Копитіч Д. | ||
2 | 611 | РОМАНЦОВ Артем | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 10.02.1997 | 2.0 | 23.24 | II | Апанович В.І.,Л.Д. | ||
3 | 800 | ПАВЛЕНКО Денис | Черкаська, МОН, ДЮСШ | 08.07.1997 | 2.0 | 23.68 | II | Козюра В.В. | ||
4 | 1964 | ГУЦУК Назар | Волинська, МОН, ОДЮСШ | 14.08.1997 | 2.0 | 24.44 | III | Сієнко О | ||
550 | ХОМЕНКО Станіслав | Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Богатир" | 23.04.1997 | DNF | Смолій С | |||||
814 | СОРОКІН Гліб | м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ | 27.02.1997 | DNS | Махонін М.П. | |||||
Забіг 5 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 2257 | СЕНЧУК Віктор | Тернопiльська, ДЮСШ Чортків | 27.02.1997 | 1.9 | 22.57 | I | Большаков В.О. , Васірук М.С. | ||
2 | 895 | ЛАВРЕНКО Дмитро | м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ | 16.05.1997 | 1.9 | 22.82 | I | Каран В.Г. | ||
3 | 368 | ІЧАНСЬКИЙ Віталій | Харкiвська, ХДВУФК-1, Д, КЗ МКДЮСШ | 16.11.1997 | 1.9 | 23.28 | II | Переясловець Т. | ||
4 | 1955 | ОКСЕНЧУК Владислав | Волинська, МОН, РДЮСШ | 15.05.1997 | 1.9 | 23.64 | II | Козлович О.Є., Трофімук Т.Л. | ||
5 | 2411 | КОЖУХІВСЬКИЙ Володимир | Кіровоградська, МОН, ДЮСШ Олександрівська | 23.02.1997 | 1.9 | 23.82 | II | Довгаль А., Приймак В.М. | ||
6 | 516 | ЛЯПІН Микита | Дніпропетровська | 12.03.1996 | 1.9 | 24.32 | III | Винник А | ||
761 | АГАПОВ Олександр | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР | 31.05.1999 | DQ 163.3 | Василенко І.М. | |||||
1650 | РОМАНЮК Дмитро | Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР | 26.03.1997 | DNS | Бугайчук М.П. | |||||
Забіг 6 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 390 | ЩЕРБИНА Анатолій | Харкiвська, ХРЛІСП, МДА, КЗ МКДЮСШ | 10.03.1996 | 2.0 | 23.26 | II | Сінєков Ю.М., Каняхіна Н., Огій І | ||
2 | 2259 | ЦЕБРИНСЬКИЙ Олег | Тернопiльська, К, ДЮСШ "Колос" Трн | 07.10.1996 | 2.0 | 23.34 | II | Васірук М., Гавронська Н.Я. | ||
3 | 1634 | ЗУБИК Владислав | Рівненська, У, ДЮСШ "Авангард" Рівне | 26.07.1998 | 2.0 | 23.67 | II | Грабовська Д.Г. | ||
4 | 1328 | ГОРДІЄНКО Олексій | Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого | 01.01.1996 | 2.0 | 24.20 | III | Сердюченко О.І., Сердюченко О.М. | ||
5 | 1383 | СКОЧИЛЯС Володимир | Львiвська, МОН, РДЮСШ Самбірська | 11.05.1997 | 2.0 | 24.60 | III | Теплий Д.М. | ||
2403 | ПІМЕНОВ Денис | Кіровоградська, С, ДЮСШ Новомиргородська | 22.01.1998 | DNF | Дарієнко О | |||||
Забіг 7 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1306 | КРИВОРУЧКО Єгор | Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого | 02.09.1996 | 2.0 | 22.98 | II | Курочкін А.Б. | ||
2 | 1885 | ШАЛУХІН Владислав | Херсонська, У, ДЮСШ Н.Каховська | 08.11.1996 | 2.0 | 23.28 | II | Каратун І.А. | ||
3 | 2024 | САВЧЕНКО Віталій | Миколаївська, СДЮШОР Миколаїв | 29.11.1996 | 2.0 | 24.01 | III | Боровський Л.Б., Половенко Г. | ||
4 | 1656 | ГРАНИЦЬКИЙ Ігор | Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР | 17.01.1996 | 2.0 | 24.09 | III | Машаненков О.В. | ||
5 | 2410 | САВЧЕНКО Владислав | Кіровоградська, МОН, ДЮСШ Олександрівська | 20.02.1997 | 2.0 | 24.32 | III | Довгаль А., Приймак В.М. | ||
631 | КУРТА Данило | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 08.04.1996 | DNF | Кущ Є.В. , Бітюцький В | |||||
Забіг 8 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 2494 | ШАШИН Валерій | м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь | 26.10.1997 | 3.1 | 23.80 | II | Бр Самсонова | ||
2 | 80 | ГУБА Владислав | Донецька, С, СДЮШОР Н. Ткаченко Днц | 01.02.1997 | 3.1 | 24.23 | III | Лукомський В.Л. | ||
3 | 2399 | ШОДА Максим | Кіровоградська, С, ДЮСШ Новомиргородська | 11.09.1996 | 3.1 | 24.65 | III | Дарієнко О | ||
4 | 721 | БОГАТИРЬОВ Олександр | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР | 04.01.1998 | 3.1 | 26.59 | I юн | Лашкул С. | ||
319 | ДАЮК Артем | Харкiвська, МОН, ДЮСШ Золочів | 24.01.1999 | DNS | Ломакін В.М. | |||||
340 | РЕВЕНКО Олександр | Харкiвська, МОН, КЗ КДЮСШ № 12 | 14.05.1996 | DNS | Пупов С. | |||||
374 | МАРЮХА Ярослв | Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків | 18.03.1999 | DNS | Поливана Н.П. | |||||
1501 | ЧЕПУРНИЙ Владислав | Луганська, У, ДЮСШ Лисічанськ | 11.05.1997 | DNS | Шатохін В.М., Осколков О. | |||||
Забіг 9 (9) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 598 | КУЗЬМЕНКО Андрій | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 22.01.1996 | 2.0 | 23.38 | II | Апанович В.І.,Л.Д. | ||
2 | 1519 | ЧОРНИЙ Анатолій | Луганська, У, ДЮСШ №2 м.Северодонецьк | 13.02.1997 | 2.0 | 23.61 | II | Трембач М.І., Кулєша М | ||
3 | 2413 | ЦАРЕНКО Євген | Кіровоградська, К, ДЮСШ №2 м.Кіровоград | 02.01.1997 | 2.0 | 24.18 | III | Нищеменко В.А. | ||
4 | 167 | КОЧЕТКОВ Тимофій | Київська, МОН, КДЮСШ | 07.06.1996 | 2.0 | 24.27 | III | Кочетков О.В. | ||
5 | 2408 | ЧОРНИЙ Сергій | Кіровоградська, Д, ДЮСШ Олександрівська | 07.05.1997 | 2.0 | 24.69 | III | Приймак В.М. | ||
6 | 386 | ТАТЕВОСЯН Данеііл | Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | 26.01.1998 | 2.0 | 25.02 | III | Храмцова О.Л. |