Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше. | |||
Харків 22 червня 2013 р. 17:30 | |||
Біг на 800 м Дівчата 17 Забіги | ||||||||||
Забіг 1 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 146 | МОРОЗ Юлія | Київська, К, ВРУФК | 19.01.1996 | 2:15.6h | I | Шурмельов С.О. | |||
2 | 730 | ГВОЗДИК Катерина | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР | 04.09.1997 | 2:19.0h | I | Семеренко І. | |||
3 | 1916 | ОВСЯНИК Крістина | Херсонська, У, МДЮСШ "Україна" Херсон | 18.12.1996 | 2:23.6h | II | Чертоляс В.Д., Чертоляс М | |||
4 | 1845 | ТРИБЕЛЬ Наталія | Житомирська, С, СДЮШОР | 04.10.1997 | 2:26.3h | II | Ледньов А.Є. | |||
5 | 2414 | КУЧЕРЕНКО Анна | Кіровоградська, К, ДЮСШ №2 м.Кіровоград | 24.11.1997 | 2:33.9h | III | Нищеменко В.А. | |||
6 | 629 | СМІРНОВА Христина | Запорiзька, К, ДЮСШ "Колос" Зпр | 14.12.1997 | 2:49.3h | III | бр. Мальцева М.П. | |||
2164 | ГОРІХОВСЬКА Мар'яна | Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ Ів-Франківськ | 17.09.1998 | DNF | Дзундза В.М. , Дзундза Ю.М. | |||||
Забіг 2 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1647 | ДУЦЬ Марина | Рівненська, МОН, КОЛІФКС | 17.07.1997 | 2:16.4h | I | Фінчук Т.Л. | |||
2 | 1835 | СТАРЖИНСЬКА Марія | Житомирська, МОН, ДЮСШ м.Коростень | 31.03.1997 | 2:17.4h | I | Медведчук В.В., Приходько В.М. | |||
3 | 2200 | СЛІСАРЕНКО Катерина | Чернігiвська, У, ДЮСШ "Атлет" Чернігів | 28.11.1997 | 2:23.6h | II | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | |||
4 | 1665 | БУРА Юлія | Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР | 24.04.1998 | 2:25.3h | II | Машаненков О.В. | |||
5 | 318 | ЛИМАН Катерина | Харкiвська, ХРЛІСП, Д, КЗ МКДЮСШ | 30.01.1997 | 2:26.6h | II | Каняхіна Н., Омельченко М.В., Хандога В.і. | |||
6 | 2337 | МАЛОГУБ Тетяна | Полтавська, К, ДЮСШ "Колос" Полтава | 22.01.1997 | 2:27.1h | II | Чепіжний С.Ю. | |||
7 | 2162 | МЕЛЬНИЧУК Христина | Івано-Франківська, К, ОДЮСШ Ів-Франківськ | 26.12.1997 | 2:30.0h | II | Богоносюк М, Богоносюк М.І. | |||
Забіг 3 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 815 | СІРЯК Катерина | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" | 20.07.1998 | 2:14.0h | I | Приходько В.М., Москаленко О.І. , Гончаренко В | |||
2 | 2238 | ЖМУРКО Анна | Чернігiвська, У, КДЮСШ"Україна" Чернігівська | 24.10.1996 | 2:18.3h | I | Лагункова Н.Н., Клюєв А.О. | |||
3 | 1930 | ШАПОВАЛ Олександра | Херсонська, С, ОДЮСШ "Спартак"Херсонська | 29.02.1996 | 2:23.4h | II | Трикоз С.А., Великих Н.В. | |||
4 | 460 | ПАРХОМЕНКО Юлія | Дніпропетровська, МК ДЮСШ Дніпропетровськ | 31.01.1996 | 2:26.6h | II | бр. Охрименко | |||
5 | 1889 | КРАВЧЕНКО Тетяна | Херсонська, ДЮСШ "Золота нива" Хрс | 23.10.1998 | 2:26.9h | II | Туришева Н.А., Мягков С.К. | |||
6 | 777 | КОВАЛЕНКО Вікторія | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР | 25.01.1998 | 2:32.8h | III | Лашкул С. | |||
7 | 317 | ЛЕОНТЬЄВА Валерія | Харкiвська, ХДВУФК-1, Д, КЗ МКДЮСШ | 18.04.1998 | 2:37.1h | III | Літвінова Л, Третяк А.Я. | |||
2176 | БОЙЧУК Антоніна | Івано-Франківська, К, СДЮШОР Ів-Франківськ | 10.10.1998 | DNS | Непорадна Н, Перегінець М.І. |