Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше. | |||
Харків 23 червня 2013 р. 13:00 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м Юнаки 17 Фінал | ||||||||||
Забіг 1 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
3 | 585 | ЯВОРСЬКИЙ Михайло | Запорiзька, Чернівецька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 10.12.1996 | 2:02.09 | III | Рурак М.І., Рурак К.М., Степанов В.В. | |||
3 | 611 | РОМАНЦОВ Артем | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 10.02.1997 | 2:02.09 | III | Апанович В.І.,Л.Д. | |||
3 | 631 | КУРТА Данило | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 08.04.1996 | 2:02.09 | III | Кущ Є.В. , Бітюцький В | |||
3 | 646 | КАНІБОЛОЦЬКИЙ Олексій | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 06.05.1998 | 2:02.09 | III | Алхутов С.К. | |||
7 | 800 | ПАВЛЕНКО Денис | Черкаська, МОН, ДЮСШ | 08.07.1997 | 2:07.02 | II юн | Козюра В.В. | |||
7 | 806 | ГОНЧАРЕНКО Вадим | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР | 04.01.1997 | 2:07.02 | II юн | Семеренко І., Проценко І | |||
7 | 807 | ЛЮШЕНКО Олег | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР | 17.02.1996 | 2:07.02 | II юн | Люшенко а.м. | |||
7 | 810 | САМОЙЛЕНКО Максим | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР | 13.09.1998 | 2:07.02 | II юн | Василенко І.М., Дзюник І.С. | |||
8 | 1993 | ДЄДУХОВ Євген | Миколаївська, СДЮШОР Миколаїв | 23.06.1997 | 2:07.09 | II юн | Боровський Л.Б., Половенко Г. | |||
8 | 1997 | КОВПАК Павло | Миколаївська, СДЮШОР Миколаїв | 07.11.1997 | 2:07.09 | II юн | Ковпак А.Ф., Чумаченко М.М., Шпильовий В.О. | |||
8 | 2024 | САВЧЕНКО Віталій | Миколаївська, СДЮШОР Миколаїв | 29.11.1996 | 2:07.09 | II юн | Боровський Л.Б., Половенко Г. | |||
8 | 2059 | ВОВК Олег | Миколаївська, МОН, ДЮСШ №5 м.Миколаїв | 10.04.1998 | 2:07.09 | II юн | Ільюшкіна О., Мороз А.П. | |||
9 | 1066 | КЛІМЕНКО Андрій | АР Крим, У, ДЮСШ №1 м. Євпаторія | 19.06.1997 | 2:07.98 | II юн | Агутін О.Ф. | |||
9 | 1086 | ШИДЛОВСЬКИЙ Іван | АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь | 27.09.1998 | 2:07.98 | II юн | Агапова І, Турський О | |||
9 | 1103 | ПОЛІВАНОВ Дмитро | АР Крим, Д, КДЮСШ №1 м.Сімферополь | 05.05.1996 | 2:07.98 | II юн | Леонов О.М., Копитіч Д. | |||
9 | 1110 | ДУДЕНКО Віктор | АР Крим, Д, КДЮСШ №1 м.Сімферополь | 06.01.1996 | 2:07.98 | II юн | Леонов О.М., Копитіч Д. | |||
2402 | ГУРІЧЕВ Олексій | Кіровоградська, С, ДЮСШ Новомиргородська | 01.01.1997 | DQ 163.3 | Дарієнко О | |||||
2403 | ПІМЕНОВ Денис | Кіровоградська, С, ДЮСШ Новомиргородська | 22.01.1998 | DQ 163.3 | Дарієнко О | |||||
2411 | КОЖУХІВСЬКИЙ Володимир | Кіровоградська, МОН, ДЮСШ Олександрівська | 23.02.1997 | DQ 163.3 | Довгаль А., Приймак В.М. | |||||
2413 | ЦАРЕНКО Євген | Кіровоградська, К, ДЮСШ №2 м.Кіровоград | 02.01.1997 | DQ 163.3 | Нищеменко В.А. | |||||
972 | ЖЕКОВ Ілля | Одеська, МОН, ОСДЮСШОР | 15.03.1996 | DNS | Малих В.Я. | |||||
975 | КУЧЕРЕНКО Ілля | Одеська, Д, СДЮШОР "Динамо" Одеса | 02.08.1996 | DNS | Галка Т.І. | |||||
981 | КІТ Владислав | Одеська, Д, СДЮШОР "Динамо" Одеса | 05.10.1997 | DNS | Герасимчук А.Л., Забродська Н. | |||||
984 | СЕЛЕЗНЕВ Дмитро | Одеська, МОН, ОСДЮСШОР | 04.12.1996 | DNS | Орлов А.Д. | |||||
Забіг 2 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1306 | КРИВОРУЧКО Єгор | Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого | 02.09.1996 | 1:59.71 | II | Курочкін А.Б. | |||
1 | 1315 | САВОСТЬЯН Федір | Сумська, МОН, ДЮСШ Охтирка | 01.02.1997 | 1:59.71 | II | Шимко В.І. | |||
1 | 1316 | ТЮТЮННИКОВ Михайло | Сумська, МОН, ОДЮСШ | 11.08.1996 | 1:59.71 | II | Білодід О.Ф. | |||
1 | 1325 | ПІДЛІСНИЙ Станіслав | Сумська, МОН, ОДЮСШ | 23.02.1996 | 1:59.71 | II | Білодід О.Ф. | |||
4 | 1634 | ЗУБИК Владислав | Рівненська, У, ДЮСШ "Авангард" Рівне | 26.07.1998 | 2:02.90 | III | Грабовська Д.Г. | |||
4 | 1652 | КОЗИК Андрій | Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР | 07.05.1997 | 2:02.90 | III | Нечипорук І.а. | |||
4 | 1654 | ЯНЧЕВСЬКИЙ Ярослав | Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР | 07.08.1996 | 2:02.90 | III | Машанєнков О.В. | |||
5 | 27 | СІМЧЕНКО Едуард | Донецька, С, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки | 03.05.1997 | 2:05.99 | I юн | Чумак О.В. , Кравченко А | |||
5 | 44 | ЧЕРНЕНКО Євген | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 м.Донецьк | 22.05.1996 | 2:05.99 | I юн | Москвіна М.Г. , Романенко І.М. | |||
5 | 54 | ТЕРНАВСЬКИЙ Владислав | Донецька, МОН, ДЮСШ №4 Маріуполь | 16.05.1996 | 2:05.99 | I юн | Юхно В.А. | |||
5 | 55 | САМЕЛЮК Анатолій | Донецька, МОН, ДЮСШ №4 Маріуполь | 01.04.1997 | 2:05.99 | I юн | Юхно В.А. | |||
5 | 1642 | ДАНИЛЬЧИК Роман | Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР | 28.03.1997 | 2:02.90 | III | Чулаєвська Н.Ю., Чулаєвська Б.В. | |||
340 | РЕВЕНКО Олександр | Харкiвська, МОН, КЗ КДЮСШ № 12 | 14.05.1996 | DQ 163.5 | Пупов С. | |||||
376 | МОРОЗОВ Володимир | Харкiвська, ХРЛІСП, У | 16.08.1998 | DQ 163.5 | Заболотний В.В., Кучер О.М. | |||||
379 | ПАСМОР Максим | Харкiвська, МОН, ДЮСШ Рогань | 16.02.1998 | DQ 163.5 | Соколов , Костоглодов О. | |||||
390 | ЩЕРБИНА Анатолій | Харкiвська, ХРЛІСП, МДА, КЗ МКДЮСШ | 10.03.1996 | DQ 163.5 | Сінєков Ю.М., Каняхіна Н., Огій І | |||||
491 | КАРЯКА Владислав | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 25.01.1996 | DQ 163.5 | бр. Пацелі , Слюсар А.Д. | |||||
504 | КОМПАНІЄЦЬ Сергій | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 17.05.1996 | DQ 163.5 | Фатєєв А., Толстопятов Ф.І. | |||||
518 | НАЗИМА Сергій | Дніпропетровська, Інгок, МОН | 23.08.1996 | DQ 163.5 | Родкіна Т.І., Ярощук В., Ахкозов Л.В. | |||||
550 | ХОМЕНКО Станіслав | Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Богатир" | 23.04.1997 | DQ 163.5 | Смолій С | |||||
814 | СОРОКІН Гліб | м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ | 27.02.1997 | DNF | Махонін М.П. | |||||
882 | ПАВЛЮЧЕНКО Олександр | м. Київ, У, ДЮСШ "Старт" Київ | 31.05.1996 | DNF | бр. Лебедєвих | |||||
895 | ЛАВРЕНКО Дмитро | м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ | 16.05.1997 | DNF | Каран В.Г. | |||||
914 | ПАНЧЕНКО В'ячеслав | м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ | 18.06.1997 | DNF | бр. Лебедєвих , Краснов А.Г. | |||||
167 | КОЧЕТКОВ Тимофій | Київська, МОН, КДЮСШ | 07.06.1996 | DNS | Кочетков О.В. | |||||
168 | КАЛМАКАН Кирило | Київська, МОН, БВУФК Бровари | 01.03.1996 | DNS | Римко В.В., Римко В.О., Черновол О.г. | |||||
170 | ВОЛКУНОВИЧ Дмитро | Київська, МОН, БВУФК Бровари | 08.04.1996 | DNS | Панасенко | |||||
172 | ЛОБАТЕНКО Микола | Київська, МОН, КОЦОП | 24.02.1996 | DNS | Романчук Н, Романчук С.І. | |||||
Забіг 3 (3) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
2 | 1952 | СЕМЕНЮК Олег | Волинська, МОН, РДЮСШ | 23.03.1997 | 2:01.86 | III | Козлович О.Є., Трофімук Т.Л. | |||
2 | 1955 | ОКСЕНЧУК Владислав | Волинська, МОН, РДЮСШ | 15.05.1997 | 2:01.86 | III | Козлович О.Є., Трофімук Т.Л. | |||
2 | 1959 | ГУМЕНЮК Максим | Волинська, МОН, ДЮСШ В. Волинська | 01.10.1996 | 2:01.86 | III | Колєсніков Р | |||
2 | 1962 | ВИШИНСЬКИЙ Дмитро | Волинська, МОН, ОДЮСШ | 18.07.1996 | 2:01.86 | III | Киричук В.М. | |||
6 | 1885 | ШАЛУХІН Владислав | Херсонська, У, ДЮСШ Н.Каховська | 08.11.1996 | 2:06.12 | I юн | Каратун І.А. | |||
6 | 1914 | ТИЩЕНКО Артем | Херсонська, У, МДЮСШ "Україна" Херсон | 16.04.1997 | 2:06.12 | I юн | Манахімов С, Сергєєв С.О., Михалін О | |||
6 | 1939 | ГРИЦЕНКО Ілля | Херсонська, С, ОДЮСШ "Спартак"Херсонська | 26.06.1996 | 2:06.12 | I юн | Трикоз С.А., Марек О.С. | |||
6 | 1940 | ЛИСЕНКО Віталій | Херсонська, С, ОДЮСШ "Спартак"Херсонська | 26.12.1996 | 2:06.12 | I юн | Трикоз С.А., Марек О.С. | |||
1541 | МЕГЕГА Юрій | Хмельницька, МОН, ДЮСШ Хмельницька | 27.05.1996 | DQ 163.5 | Новиков А.Є., Костомаха М. | |||||
1560 | БОРИСОВ Дмитро | Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старокостянтинівська | 01.01.1996 | DQ 163.5 | Соботович В, Гоняк В.М. | |||||
1589 | ЗАГОРОДНІЙ Олександр | Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старокостянтинівська | 19.10.1996 | DQ 163.5 | Соботович В | |||||
1598 | ЛЯТАВСЬКИЙ Олександр | Хмельницька, МОН, ДЮСШ Хмельницька | 13.04.1998 | DQ 163.5 | Крушинський В.В. | |||||
2257 | СЕНЧУК Віктор | Тернопiльська, ДЮСШ Чортків | 27.02.1997 | DQ 170.19 | Большаков В.О. , Васірук М.С. | |||||
2258 | ДОПТА Володимир | Тернопiльська, К, ДЮСШ "Колос" Трн | 15.02.1997 | DQ 170.19 | Васірук М., Гавронська Н.Я. | |||||
2259 | ЦЕБРИНСЬКИЙ Олег | Тернопiльська, К, ДЮСШ "Колос" Трн | 07.10.1996 | DQ 170.19 | Васірук М., Гавронська Н.Я. | |||||
2292 | ХОМА Олександр | Тернопiльська, К, ДЮСШ "Колос" Трн | 04.12.1996 | DQ 170.19 | Кармелюк Є.Т., Гавронська Н.Я. | |||||
1215 | СТЕЦЮРА Олександр | Вінницька, К, МДЮСШ №1 Вінниця | 21.01.1997 | DNS | Москвін А.Г., Москвіна Н.М. | |||||
1221 | РЯБЧУН Вадим | Вінницька, К, МДЮСШ №1 Вінниця | 11.01.1996 | DNS | Москвін А.Г., Москвіна Н.М. | |||||
1232 | МАЙСТРУК Павло | Вінницька, С, ДЮСШ "Спартак" | 13.07.1997 | DNS | Турлюк В.М. | |||||
1246 | ГЕРЦУН Ілля | Вінницька, К, СДЮШОР | 26.07.1998 | DNS | Прошин В.М. |