Стрибки у висоту Жінки | ||||||||||||||||||||||||
Women High Jump | ||||||||||||||||||||||||
Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді | 25.07.2013 | Час початку / Events start: 16:35 |
|||||
Час закінчення/ Events end: |
|||||||
Фінал Final |
Квалиф. норматив Qualification norm |
||||||
РСК "Олімпійський" | |||||||
RSC "Olimpiysky" |
Старт. поз. |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Висоти | Результат | Місце | |||||||||||||||||
Heights | ||||||||||||||||||||||||
Start order | Bib | Name | Date of birth | Team | Results | Place | ||||||||||||||||||
1 | 176 | ЛЯШЕНКО Валентина Valentyna Lyashenko |
30.01.1981 | Київська, К, КОЦОП , Kolos |
||||||||||||||||||||
2 | 306 | ТАБАШНИК Катерина Kateryna Tabashnyk |
15.06.1994 | Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а , Dynamo |
||||||||||||||||||||
3 | 1 840 | ГАПЧУК Наталія Nataliya Hapchuk |
15.11.1988 | Житомирська, Д, ШВСМ , Dynamo |
||||||||||||||||||||
4 | 175 | ФЬОДОРОВА Аліна Alina Fyodorova |
31.07.1989 | Київська, Д, КОШВСМ , Dynamo |
||||||||||||||||||||
5 | 886 | ГЕРАЩЕНКО Ірина Iryna Herashchenko |
10.03.1995 | м. Київ, У, СДЮШОР №16 Київ , Ukraine |
||||||||||||||||||||
6 | 2 031 | ДЕМИДОВА Олена Olena Demydova |
16.06.1982 | Миколаївська, У, ШВСМ , Ukraine |
||||||||||||||||||||
7 | 1 991 | ОКУНЄВА Оксана Oksana Okunyeva |
14.03.1990 | Миколаївська, , МСДЮШОР м.Миколаїв | ||||||||||||||||||||
8 | 624 | ПАЛАМАР Віта Vita Palamar |
12.10.1977 | Запорiзька, ЗСУ-У, ШВСМ , ZSU |
||||||||||||||||||||
9 | 1 908 | КУЧИНА Дар'я Darya Kuchyna |
14.06.1993 | Херсонська, С, ШВСМ , Spartak |
||||||||||||||||||||
10 | 2 009 | ХОЛОША Олена Olena Holosha |
26.01.1982 | Миколаївська, ЗСУ, МСДЮШОР м.Миколаїв, Черкаська , ZSU |
||||||||||||||||||||
11 | 2 002 | СТЬОПІНА Віта Vita Styopina |
21.02.1976 | Миколаївська, ЗСУ, ШВСМ , ZSU |
||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | |||||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | |||||||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | ||||||||||||||||||||||||