Метання списа 500 гр Дівчата 17 | |||||||||||||||||||
Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | 29.09.2013 | Час початку: 14:10 | |||||
Час закінчення: | |||||||
НСБ «Авангард» Ялта | Фінал | ||||||
Старт. поз. |
Номер | Прізвище, ім'я | Дата народження |
Команда | Перша спроба |
Друга спроба |
Третя спроба |
Кращя з трьох |
Місце | Четверта спроба |
П'ята спроба |
Краща з п'ятьох |
Місце | Шоста спроба |
Результат | Місце | |||
1 | 1 066 | ГОВОРУНЕНКО Анастасія | 21.12.1998 | АР Крим, МОН, , Сакська міська ДЮСШ | |||||||||||||||
2 | 1 092 | ПОЛЕНІЧКА Олена | 15.07.1998 | АР Крим, МОН, , Сакська міська ДЮСШ | |||||||||||||||
3 | 584 | КОЛОДКА Юлія | 15.12.1997 | Запорiзька, У, , СДЮШОР "Металург" Зпр | |||||||||||||||
4 | 422 | ПЛИС Аліна | 07.03.1997 | Харкiвська, У, , КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | |||||||||||||||
5 | 802 | БАНИРА Вікторія | 07.04.1999 | Черкаська, МОН, , ДЮСШ №1 м.Умань | |||||||||||||||
6 | 2 570 | СІТНІКОВА Катерина | 15.03.2002 | АР Крим, У, , СДЮШОР "Авангард" Ялта | |||||||||||||||
7 | 1 966 | ЯНЧУК Мирослава | 11.12.1996 | Волинська, МОН, , ДЮСШ Луцького р-ну | |||||||||||||||
8 | 612 | ЄФІМОВА Маргарита | 15.10.1997 | Запорiзька, У, , СДЮШОР "Металург" Зпр | |||||||||||||||
9 | 1 924 | МОШТА Яна | 20.04.1998 | Херсонська, У, , ДЮСШ Горностаївська | |||||||||||||||
10 | 2 569 | ГРИНЮК Христина | 11.10.1997 | АР Крим, У, , СДЮШОР "Авангард" Ялта | |||||||||||||||
11 | 1 383 | КИРИЛЕНКО Вікторія | 01.12.1996 | Львiвська, К, , КДЮСШ "Колос" Львів | |||||||||||||||
12 | 248 | СЕВЕРИН Яна | 18.03.1997 | Київська, МОН, , БВУФК Бровари | |||||||||||||||
13 | 1 358 | КИСІЛЬ Анна | 04.02.1996 | Львiвська, МОН, , КДЮСШ "Колос" Львів | |||||||||||||||
14 | 311 | БІДЕНКО Клавдія | 21.12.1996 | Харкiвська, У, , КЗ МКДЮСШ Харків | |||||||||||||||
15 | 506 | КОЛЬЦОВА Анастасія | 01.07.1997 | Дніпропетровська, У, , СДЮШОР "Метеор" Днп | |||||||||||||||
16 | 2 581 | БРЕЗГІНА Регіна | 31.12.1999 | АР Крим, У, , СДЮШОР "Авангард" Ялта | |||||||||||||||
17 | 505 | ІВАНОВА Анастасія | 12.11.1997 | Дніпропетровська, У, , СДЮШОР "Метеор" Днп | |||||||||||||||
18 | 2 054 | БАСЮК Віра | 19.12.1996 | Миколаївська, МОН, , РДЮСШ Новоодеська | |||||||||||||||
19 | 789 | СОТНІКОВА Тетяна | 23.03.1999 | Черкаська, МОН, , ОСДЮСШОР Чрк | |||||||||||||||
20 | 2 199 | НЕБОЩИЦЬКА Вікторія | 10.01.1996 | Чернігiвська, МОН, , ДЮСШ Бахмач | |||||||||||||||
21 | 190 | ШУХ Аліна | 12.02.1999 | Київська, К, , СДЮШОР "Колос" К.о. | |||||||||||||||
22 | 1 086 | СІЛКІНА Єлізавета | 27.11.1996 | АР Крим, У, , СДЮШОР "Авангард" Ялта | |||||||||||||||
23 | 1 109 | ШУЛЬГА Діана | 04.03.1998 | АР Крим, У, , СДЮШОР "Авангард" Ялта | |||||||||||||||
24 | 767 | ВАСІЛЬЄВА Сюзана | 27.04.1998 | Черкаська, МОН, , ОСДЮСШОР Чрк | |||||||||||||||
26 | 2 191 | БАШУК Діана | 10.01.1998 | Чернігiвська, МОН, , ДЮСШ Бахмач | |||||||||||||||
Прізвище та підпис рефері | Секретар 1 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого судді | Секретар 2 | ||||||||||||||||||
Прізвище та підпис старшого хронометриста | |||||||||||||||||||