Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | |||
Ялта 28 вересня 2013 р. 11:45 | |||
Біг на 400 м Юнаки 17 Забіги | ||||||||||
Забіг 1 (6) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1310 | САВОСТЬЯН Федір | Сумська, ДЮСШ м.Охтирка | 01.02.1997 | 51.85 | II | Шимко В.І. | |||
2 | 2403 | ПІМЕНОВ Денис | Кіровоградська, С, ДЮСШ Новомиргородська | 22.01.1998 | 52.30 | II | Дарієнко О | |||
3 | 917 | МАТВЄЄВ Володимир | м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ | 15.11.1996 | 53.30 | II | бр. Лебедєвих (), Краснов А.Г. | |||
4 | 1381 | ГАЛАН Юрій | Львiвська, МОН, ДЮСШ Стрийська | 08.10.1997 | 53.84 | III | Тимків М.т. | |||
5 | 1901 | МЕРКОТАН Дмитро | Херсонська, У, МДЮСШ "Україна" Херсон | 16.02.1998 | 54.16 | III | Сергеєв С.О., Михалін О | |||
6 | 2005 | САВЧЕНКО Віталій | Миколаївська, МСДЮШОР Миколаїв | 29.11.1996 | 54.45 | III | Боровский Л.Б., Половенко Г. | |||
7 | 1927 | БАСУЄВ Дмитро | Херсонська, У, МДЮСШ "Україна" Херсон | 05.04.1998 | 55.80 | III | Харченко С. | |||
8 | 276 | СТОГНІЙ Едуард | Київська, МОН, КОЛІФКС | 25.01.1999 | 57.29 | I юн | Андрухова О., Гаман Л | |||
Забіг 2 (6) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 874 | ПОЛІЩУК Ренат | м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ | 12.04.1997 | 50.76 | II | Каран В.Т. | |||
2 | 1604 | МЕГЕГА Юрій | Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ Хмл | 27.05.1996 | 52.42 | II | Костомаха М., Новіков А.Є. | |||
3 | 92 | ЗОРЬКІН Андрій | Донецька, С, СДЮШОР Н. Ткаченко Днц | 17.03.1996 | 53.15 | II | Лукомський В.Л. | |||
4 | 1917 | ТИЩЕНКО Артем | Херсонська, У, МДЮСШ "Україна" Херсон | 16.04.1997 | 53.31 | II | Сергеєв С.О., Михалін О, Манахімов С | |||
5 | 1771 | ШУЛЬГА Вячеслав | Житомирська, ЖСДЮСШОР | 24.05.1998 | 55.15 | III | Бр. Денисова | |||
6 | 1251 | МАЙСТРУК Павло | Вінницька, С, МДЮСШ №1 Вінниця | 13.07.1997 | 58.36 | I юн | Турлюк В.М. | |||
7 | 377 | ЖУЧЕНКО Олександр | Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ Харків | 15.10.1997 | 1:01.31 | II юн | Андрусенко Ю | |||
1257 | ОЖИЙОВ Костянтин | Сумська, С, МКЗ СДЮШОР В.Голубничого | 15.03.1996 | DNS | Яценко В.в. | |||||
Забіг 3 (6) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1315 | ТЮТЮННИКОВ Михайло | Сумська, ОДЮСШ м.Суми | 11.08.1996 | 51.22 | II | Білодід О.Ф. | |||
2 | 511 | КОМПАНІЄЦЬ Сергій | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 17.05.1996 | 52.62 | II | Фатєєв А, Толстопятов Ф.І. | |||
3 | 234 | ГОРДІЙЧУК Максим | Київська, К, СДЮШОР "Колос" К.о. | 19.09.1997 | 53.03 | II | Шурмельов С.О. | |||
4 | 2225 | ГАРИГА Максим | Чернігiвська, С, КДЮСШ-2ЧМГО СТ "Спартак" | 06.10.1996 | 54.79 | III | Філіпова В.І., Філіпов В.в. | |||
5 | 1832 | КОВАЛЬЧУК Дмитро | Житомирська, МОН, ДЮСШ м.Коростень | 20.11.1996 | 55.06 | III | Медведчук В.В., Приходько В.М. | |||
6 | 546 | КУЗНЄЦОВ Євген | Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп | 16.06.1998 | 55.13 | III | бр. Охрименко (), Грінь В.о | |||
7 | 1520 | СКНАРІН Іван | Луганська, МОН, КЗ ПНЗ КДЮСШ-2 Луг | 07.02.2000 | 1:10.47 | Пономарьова Н. | ||||
1252 | КОМЕНЧУК Олег | Вінницька, К, МДЮСШ №1 Вінниця | 23.01.1998 | DQ 162,7 | Москвін А.Г., Хотян В () | |||||
Забіг 4 (6) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1847 | КОВАЛЬЧУК Владислав | Житомирська, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ | 31.01.1997 | 51.79 | II | Сушицький А | |||
2 | 721 | ПИТЕЛЬ Петро | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 13.07.1996 | 52.05 | II | Нечипоренко Л.А., Юнак Л. | |||
3 | 1670 | ЯНЧЕВСЬКИЙ Ярослав | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн | 07.08.1996 | 52.17 | II | Машанєнков О.В. | |||
4 | 896 | СОРОКІН Гліб | м. Київ, ДЮСШ "Старт" Київ | 27.02.1997 | 53.14 | II | Махонін М.П. | |||
5 | 1821 | СТРУТИНСЬКИЙ Владислав | Житомирська, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ | 05.04.1999 | 55.22 | III | Сушицький А | |||
6 | 822 | БАЙДАЛЮК Дмитро | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" | 04.07.1996 | 55.52 | III | Приходько В.М., Москаленко О.І. (), Сташко І.П. | |||
7 | 1913 | ІВАНОВ Дмитро | Херсонська, ДЮСШ "Золота нива" Цюрупинська | 07.02.1997 | 57.62 | I юн | Туришева Н.А., Мягков С.К. | |||
8 | 2563 | ГОЛІКОВ Олексій | АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта | 10.03.1999 | 1:00.98 | II юн | Білуха Т.В. () | |||
Забіг 5 (6) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 66 | ЧЕРНЕНКО Євген | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц | 22.05.1996 | 52.38 | II | Москвіна М.Г. (), Романенко І.М. | |||
2 | 143 | КОЛОДІН Владислав | Донецька, МОН, КДЮСШ № 1 Артемівськ | 12.12.1996 | 53.81 | III | Мартинюк В.М. (), Москвіна М.Г. () | |||
3 | 620 | ЧЕРНОВ Владислав | Запорiзька, К, ДЮСШ "Колос" Зпр | 19.02.1996 | 54.57 | III | бр. Мальцева М.П. | |||
4 | 391 | ПУГАЧ Владислав | Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ Харків | 04.04.1996 | 54.78 | III | Андрусенко Ю | |||
5 | 109 | ПАЛЕВСЬКИЙ Єфім | Донецька, С, СДЮШОР Н. Ткаченко Днц | 09.05.1997 | 58.88 | I юн | Корсун А.І. | |||
6 | 2541 | ЗУЄВ Георгій | АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта | 28.06.1998 | 59.86 | II юн | Сухова В. | |||
582 | ГУБІН Роман | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 03.04.1996 | DNF | Апанович В.І.,Л.Д. () | |||||
568 | СИСАК Дмитро | Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп | 28.03.1996 | DNS | бр. Охрименко (), Каруца Ж.А. | |||||
Забіг 6 (6) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 57 | ЧИКАНОВ Олексій | Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц | 16.02.1996 | 50.94 | II | Москвіна М.Г. (), Ярликов Д.І. () | |||
2 | 451 | ІВАНОВ Дмитро | Дніпропетровська, ФКіС, СДЮШОР №3 Днп | 25.12.1996 | 51.81 | II | Бр. Пташнікових | |||
3 | 2290 | ДОПТА Володимир | Тернопiльська, К, ДЮСШ "Колос" Трн | 15.02.1997 | 52.02 | II | Васірук М.С. (), Гавронська Н.Я. | |||
4 | 731 | ГОНЧАРЕНКО Вадим | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 14.01.1997 | 53.25 | II | Семеренко І. | |||
5 | 1970 | СЕМЕНЮК Олег | Волинська, МОН, ДЮСШ Луцького р-ну | 23.03.1997 | 53.54 | II | Козлович О.Є., Карпук П.М. () | |||
6 | 1829 | ЯРЕМЕНКО Андрій | Житомирська, ЖСДЮСШОР | 21.06.1997 | 54.27 | III | Гаврилюк О.В. | |||
760 | ЗЛУНІЦИН Владислав | Черкаська, МОН, ДЮСШ №1 м.Умань | 19.07.1998 | DNS | Ткачук М. | |||||
2338 | СУЛЕЙМАНОВ Ельшан | Полтавська, С, ПДЮСШ №5 | 12.04.1996 | DNS | Озірна І, Клименко В |