Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | |||
Ялта 28 вересня 2013 р. 13:05 | |||
Біг на 400 м з/б (0.840) Юнаки 17 Забіги | ||||||||||
Забіг 1 (4) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 502 | КЛОПЕНКО Олександр | Дніпропетровська, У, МК ДЮСШ Днп | 08.02.1997 | 57.50 | II | Ахкозова І, Косован О.В. () | |||
2 | 500 | НАЗИМА Сергій | Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп | 23.08.1996 | 57.55 | II | Родкіна Т.І., Ярощук В., Ахкозова Л.В. | |||
3 | 2354 | ЯКОБЧУК Олександр | Полтавська, К, ДЮСШ №1 Кременчук | 05.12.1996 | 58.92 | II | Козлова В.М. | |||
4 | 2016 | ДЄДУХОВ Євген | Миколаївська, МСДЮШОР Миколаїв | 23.06.1997 | 59.18 | II | Боровский Л.Б., Половенко Г. | |||
5 | 1379 | КЛЬОЗ Руслан | Львiвська, МОН, ДЮСШ №10 Львів | 24.01.1998 | 1:04.38 | I юн | Калантаєвський О.Ю. | |||
6 | 2221 | БРЕУС Артем | Чернігiвська, МОН, ДЮСШ Менська | 04.08.1997 | 1:04.45 | I юн | Терпицька І.М. () | |||
Забіг 2 (4) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1665 | КОЗИК Андрій | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн | 07.05.1997 | 58.48 | II | Нечипорук І | |||
2 | 727 | САМОЙЛЕНКО Максим | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 13.09.1998 | 59.92 | III | Василенко І.М., Дзюник І.С. | |||
3 | 2507 | КОСТАЩУК Дмитро | Дніпропетровська, У, ДЮСШ СК Інгулець Кр.Ріг | 27.02.1997 | 1:00.12 | III | Ахкозова Л.В. | |||
4 | 2338 | СУЛЕЙМАНОВ Ельшан | Полтавська, С, ПДЮСШ №5 | 12.04.1996 | 1:01.31 | III | Озірна І, Клименко В | |||
5 | 2029 | ВОВК Олег | Миколаївська, МОН, МСДЮШОР Миколаїв | 10.04.1998 | 1:06.11 | I юн | Ільюшкіна О., Ковпак А.Ф., Мороз А.П. () | |||
6 | 2508 | КИКОТЬ Артем | Дніпропетровська, У, ДЮСШ СК Інгулець Кр.Ріг | 05.11.1997 | 1:06.42 | II юн | Ахкозова Л.В. | |||
Забіг 3 (4) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 1369 | НАЗАРУК Артур | Львiвська, МОН, ДЮСШ м.Сокаль | 10.03.1996 | 56.78 | II | Федоренко В.Ф., Черних В.М., Пікунова М.м. | |||
2 | 2037 | КОВПАК Павло | Миколаївська, МСДЮШОР Миколаїв | 07.11.1997 | 57.47 | II | Ковпак А.Ф., Чумаченко М.М., Шпильовий В.О. () | |||
3 | 241 | ВОЛКУНОВИЧ Дмитро | Київська, МОН, БВУФК Бровари | 08.04.1996 | 59.80 | III | Панасенко Л.О. | |||
4 | 1074 | САМОЙЛЕНКО Михайло | АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь | 09.02.1997 | 1:00.62 | III | Бр. Дерюгіна | |||
5 | 2450 | КОЗАРЬ Ярослав | Закарпатська, МОН, СОК ДЮСШ Мукачево | 13.01.1999 | 1:00.91 | III | Федоренко В.Ф., Андреасова Л.В. | |||
6 | 1384 | ТРОФИМУК Володимир | Львiвська, МОН, ДЮСШ Дрогобич | 11.02.1998 | 1:02.23 | III | Журавчак П.В., Федоренко В.Ф., Черних В.М. | |||
Забіг 4 (4) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Результат | Розряд | Тренери | |||
1 | 442 | ЧЕСАК Микита | Дніпропетровська, ФКіС, СДЮШОР №3 Днп | 12.04.1997 | 55.07 | I | Степанова Т.В. | |||
2 | 129 | ДЕНИСОВ Ілля | Донецька, МОН, ДЮСШ №2 Горлівка | 29.07.1996 | 56.77 | II | Гурей В.А. () | |||
3 | 342 | НОСІК Дмитро | Харкiвська, МОН, КСДЮСШОР "Олімпія" | 11.11.1997 | 1:01.54 | III | Омельченко М.В., Омельченко О.П. | |||
4 | 977 | ГОРДІЄНКО Дмитро | Одеська, МОН, КДЮСШ м.Іллічівськ | 02.02.1998 | 1:01.61 | III | Сіваченко О.Б. | |||
5 | 978 | КІТ Владислав | Одеська, Д, СДЮШОР "Динамо" Одеса | 05.10.1997 | 1:03.84 | I юн | Герасимчук А.Л., Забродська Н. | |||
6 | 497 | БІБІКОВ Микола | Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ Синельниківська | 18.05.1999 | 1:04.34 | I юн | бр. Фатєєвих () | |||
7 | 455 | НИЧИК Микита | Дніпропетровська, ФКіС, СДЮШОР №3 Днп | 28.05.1998 | 1:11.65 | Степанова Т.В., Куценко О.А. |