Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | |||
Ялта 29 вересня 2013 р. 14:15 | |||
Біг на 200 м Дівчата 17 Забіги | ||||||||||
Забіг 1 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1223 | КОБА Джойс | Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Вінниця | 26.02.1998 | 1.3 | 25.60 | I | Прошин В.М. | ||
2 | 322 | САДКОВА Олена | Харкiвська, У, КСДЮСШОР "Олімпія" | 10.05.1998 | 1.3 | 27.84 | III | Соколов Л., Костоглодов О. | ||
3 | 1553 | ЛАЗАРЮК Юлія | Хмельницька, МОН, ДЮСШ №1 Кам-Подільська | 23.03.1997 | 1.3 | 28.13 | III | Вергуш О.М. () | ||
4 | 1976 | ПІХОЦЬКА Вікторія | Волинська, МОН, ДЮСШ Луцького р-ну | 22.02.1998 | 1.3 | 28.28 | III | Козлович О.Є. | ||
5 | 1087 | БАГДАСАР'ЯН Кристина | АР Крим, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь | 19.11.1997 | 1.3 | 28.43 | III | Селицька С.С. | ||
6 | 2552 | МИМРІКОВА Анастасія | АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта | 30.04.1999 | 1.3 | 28.85 | III | Сухова В. | ||
7 | 1822 | ДОМБРОВСЬКА Василина | Житомирська, ЖСДЮСШОР | 23.03.2000 | 1.3 | 28.92 | III | Бр. Денисова | ||
8 | 2399 | МЕДВЕДЄВА Анна | Кіровоградська, К, ОКДЮСШ "Колос" Крв | 19.09.1999 | 1.3 | 29.33 | I юн | |||
Забіг 2 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 301 | КАЛІСТРАТОВА Аліна | Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків | 06.11.1996 | 0.1 | 25.86 | I | Бодрови В.В. та Н.Д., Юрченко М.А. | ||
2 | 1831 | СУХОТСЬКА Анастасія | Житомирська, С, ЖСДЮСШОР | 23.09.1997 | 0.1 | 26.66 | II | Ледньова А.Є. | ||
3 | 754 | БУРЛАКА Катерина | Черкаська, МОН, ДЮСШ №1 м.Умань | 01.12.1997 | 0.1 | 27.81 | III | Ткачук М. | ||
4 | 2346 | ЗАВГОРОДНЯ Ірина | Полтавська, К, ДЮСШ №1 Кременчук | 22.08.1996 | 0.1 | 28.16 | III | Козлова В.М., Якуба М.В. () | ||
5 | 1481 | КОРОТЕНКОВА Ірина | Луганська, Д, СДЮШОР "Динамо" Луг | 17.06.1998 | 0.1 | 28.77 | III | Гурмаженко О.М. | ||
423 | ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва | Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | 17.08.2001 | DQ 163.3 | Омельченко М.В., Омельченко О.П. | |||||
1550 | РУЧКІВСЬКА Наталія | Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старокостянтинівська | 28.05.1996 | DNS | Гоняк В.М. | |||||
Забіг 3 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 2404 | КАЧУР Яна | Кіровоградська, Д, ДЮСШ Гайворонська | 13.01.1997 | -2.0 | 26.66 | II | Кузь В, Коваленко Т.І. | ||
2 | 2328 | ЯКОВЕНКО Анастасія | Полтавська, МОН, ДЮСШ м.Пирятин | 05.05.1996 | -2.0 | 27.44 | II | Бахмач А.О. | ||
3 | 495 | ГРИНЬКО Вікторія | Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ Синельниківська | 02.09.1999 | -2.0 | 27.98 | III | бр. Фатєєвих (), Бр. Коваль в.і, о.в.,г.с. | ||
4 | 319 | КОЛЧЕВА Євгенія | Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ Харків | 23.09.1999 | -2.0 | 28.29 | III | Андрусенко Ю | ||
5 | 1486 | ШЕВЧЕНКО Олена | Луганська, Д, СДЮШОР "Динамо" Луг | 18.03.1998 | -2.0 | 29.03 | III | Єременко В.К. | ||
6 | 1886 | ВЕРЕМЄЄВА Анастасія | Херсонська, ДЮСШ "Золота нива" Цюрупинська | 15.08.1998 | -2.0 | 29.11 | III | Туришева Н.А., Мягков С.К. | ||
7 | 41 | БЕССАЛА Ганна | Донецька, С, СДЮШОР Н. Ткаченко Днц | 22.12.1998 | -2.0 | 29.42 | I юн | Корсун А.І. | ||
503 | ОСОКІНА Анастасія | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 07.04.1999 | DNS | Сендецький Ю.В. | |||||
Забіг 4 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 589 | РАДОЛОВА Вікторія | Запорiзька, К, ДЮСШ "Колос" Зпр | 29.10.1997 | -1.6 | 27.02 | II | бр. Мальцева М.П. | ||
2 | 1288 | МУЧАРОВА Євгенія | Сумська, ДЮСШ м.Охтирка | 28.08.1999 | -1.6 | 27.24 | II | Шимко В.І. | ||
3 | 2418 | ГВРИТІШВІЛІ Ганна | Кіровоградська, Д, ДЮСШ ім.Верхоланцева | 03.04.1998 | -1.6 | 27.55 | II | Абраменко Н.Є., Абраменко В.І. | ||
4 | 594 | ОСТЕМЧУК Вікторія | Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр | 28.11.1997 | -1.6 | 27.60 | II | Боднар В.Я. | ||
5 | 1380 | МИГАСЮК Христина | Львiвська, МОН, ДЮСШ м.Сокаль | 26.05.1998 | -1.6 | 27.74 | III | Пікунова М.м. | ||
6 | 1935 | ПЕРЕПЕЛКА Дар'я | Херсонська, К, ОДЮСШ "Спартак"Херсонська | 04.01.1998 | -1.6 | 28.56 | III | Трикоз С.А., Марек О.С. | ||
303 | РУБАН Тетяна | Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків | 01.04.1996 | DNS | Ірхін В.І., Семененко Ю.В., Каняхіна Н. | |||||
Забіг 5 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1647 | КОВТУН Інна | Рівненська, МОН, ДЮСШ м.Костопіль | 25.08.1997 | -2.1 | 26.42 | II | Кожарко С.М., Ковтун Г, Янчук С.І. | ||
2 | 214 | АВРАМЧУК Іванна | Хмельницька, К, СДЮШОР "Колос" К.о. | 17.04.1998 | -2.1 | 26.50 | II | Прокудін О.М. | ||
3 | 2597 | МОРОЗОВА Анастасія | АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта | 10.02.1997 | -2.1 | 27.26 | II | Білуха Т.В. () | ||
4 | 1461 | БУДЧЕНКО Юлія | Луганська, К, ЛОК ДЮСШ "Колос" | 12.03.1997 | -2.1 | 28.70 | III | Шевчук В.В., Задніпрук О.В. () | ||
5 | 1249 | ДОВГАНЬ Лілія | Вінницька, С, МДЮСШ №1 Вінниця | 17.01.1996 | -2.1 | 28.87 | III | Турлюк В.М. | ||
6 | 2339 | ДЯЧЕНКО Єлізавета | Полтавська, С, ПДЮСШ №5 | 20.03.2001 | -2.1 | 31.50 | II юн | Озірна І, Клименко В | ||
504 | ГУСАРОВА Дарина | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 17.07.2000 | DNF | Сендецький Ю.В. | |||||
2006 | ІСАЄВА Єлизавета | Миколаївська, МСДЮШОР Миколаїв | 16.11.1999 | DNS | Ковпак А.Ф., Шалар І.Г. | |||||
Забіг 6 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 507 | СТАВНИЧА Дарія | Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп | 15.08.1997 | 0.0 | 26.11 | I | бр. Фатєєвих () | ||
2 | 876 | БРИЗГІНА Анастасія | м. Київ, Д, КДЮСШ "Юний динамівець" Київ | 09.01.1998 | 0.0 | 26.41 | II | Коваленко Т.І. | ||
3 | 2405 | КАРГОПОЛОВА Анастасія | Кіровоградська, К, ОКДЮСШ "Колос" Крв | 06.11.1997 | 0.0 | 28.07 | III | Армашов П.В. | ||
4 | 1283 | ГРИЩЕНКО Олена | Сумська, МОН, ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля | 27.09.1996 | 0.0 | 29.73 | I юн | Лазоркін Р.О. () | ||
268 | ЛУКАШЕНКО Яна | Київська, МОН, ДЮСШ К.о. | 06.11.1996 | DNF | Гончаренко І.Я. () | |||||
777 | ЛЕОНСЬКА Аліна | Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк | 11.09.1998 | DNF | Василенко І.М., Дзюник І.С. | |||||
2347 | ЗОЛОТАР Ольга | Полтавська, С, ПДЮСШ №5 | 10.01.2001 | DNS | Озірна І, Клименко В | |||||
Забіг 7 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1067 | ЯНОВСЬКА Юлія | АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь | 12.10.1998 | -1.0 | 26.25 | II | Бр. Дерюгіна | ||
2 | 1378 | ХАРЧЕНКО Романа | Львiвська, МОН, ЛДЮСШ №2 | 17.10.1996 | -1.0 | 26.31 | II | Нікіфоров О | ||
3 | 1069 | ЛАНОВСЬКА Оксана | АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь | 21.06.1999 | -1.0 | 28.01 | III | Бр. Дерюгіна | ||
4 | 1385 | СТЕПАНЕНКОВА Аліна | Львiвська, МОН, ДЮСШ №10 Львів | 19.04.1998 | -1.0 | 28.19 | III | Сташків А.Ю () | ||
5 | 1850 | КРОТОВА Олександра | Житомирська, С, ЖСДЮСШОР | 09.03.1998 | -1.0 | 28.23 | III | Ледньова А.Є. | ||
6 | 17 | БОТУЗОВА Анна | Донецька, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки | 26.01.1998 | -1.0 | 28.76 | III | Чумак О.В. () | ||
7 | 752 | ПОЛІЩУК Анна | Черкаська, МОН, ДЮСШ №1 м.Умань | 13.12.2000 | -1.0 | 31.25 | II юн | Ткачук М. | ||
2332 | КРАВЧЕНКО Катерина | Полтавська, С, ПДЮСШ №5 | 11.10.1996 | DNS | Озірна І, Клименко В | |||||
Забіг 8 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 2504 | БАРАНОВА Лариса | АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта | 28.04.1996 | -0.2 | 27.05 | II | Білуха Т.В. () | ||
2 | 256 | МІЩЕНКО Анастасія | Київська, МОН, КЗ КО ДЮСШ "Гарт" Б.Ц. | 15.04.1996 | -0.2 | 27.54 | II | Гаман Л, Зайцев В.О. | ||
3 | 1648 | ТЕРЕЩЕНКО Тетяна | Рівненська, МОН, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн | 03.11.1999 | -0.2 | 27.62 | II | Нечипорець Я.Й. (), Нечипорець А. | ||
4 | 1653 | ХАРКЕВИЧ Оксана | Рівненська, МОН, ДЮСШ м.Костопіль | 12.11.1997 | -0.2 | 27.88 | III | Янчук С.І., Кожарко С.М. | ||
5 | 2548 | РИДЗИВИЛО Дар'я | АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта | 24.04.2000 | -0.2 | 28.72 | III | Костюченкова І.А. () | ||
6 | 43 | ПАЩЕНКО Дар'я | Донецька, С, СДЮШОР Н. Ткаченко Днц | 18.09.1997 | -0.2 | 29.10 | III | Кравченко А | ||
825 | ПІРІЄВА Марина | м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У" | 16.07.1998 | DQ 162.8 | Приходько В.М., Москаленко О.І. (), Сташко І.П. | |||||
353 | ФАХРІЄВА Сабіна | Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ Харків | 02.06.1999 | DNF | Андрусенко Ю | |||||
Забіг 9 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 1852 | ЯЧНІК Марина | Житомирська, ЖСДЮСШОР | 09.02.1997 | 0.6 | 25.86 | I | Бр. Денисова | ||
2 | 185 | РОМАНЮК Олександра | Київська, К, СДЮШОР "Колос" К.о. | 22.07.1996 | 0.6 | 26.04 | I | Панасенко Л.О. | ||
3 | 481 | ГУДКОВА Дар'я | Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп | 18.02.1998 | 0.6 | 26.79 | II | Каруца Ж.А. | ||
4 | 1006 | РАТНІКОВА Вікторія | Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса | 15.05.1999 | 0.6 | 27.30 | II | Масунов Л.І. | ||
5 | 1655 | КОНСТАНТИНОВА Катерина | Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн | 12.01.1996 | 0.6 | 27.56 | II | Дубіч В.П. | ||
6 | 1372 | ТРОФИМОВА Анна | Львiвська, МОН, ДЮСШ №10 Львів | 15.03.1997 | 0.6 | 28.40 | III | Яндола О.В. | ||
7 | 1512 | ЖУРАВЛЬОВА Олена | Луганська, МОН, ДЮСШ Ровеньки | 21.09.1996 | 0.6 | 28.45 | III | Резніченко Г.В. (), Константинова О.М. () | ||
8 | 2001 | ФРЕЙ Ангеліна | Миколаївська, МОН, ВУФК м.Миколаїв | 02.10.1998 | 0.6 | 28.81 | III | Стьопіна В | ||
Забіг 10 (10) | ||||||||||
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження |
Вітер | Результат | Розряд | Тренери | ||
1 | 479 | ГУДКОВА Катерина | Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп | 18.02.1998 | -2.0 | 26.25 | II | Каруца Ж.А. | ||
2 | 1066 | МИРОНОВА Анастасія | АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь | 11.11.1997 | -2.0 | 26.54 | II | Бр. Дерюгіна | ||
3 | 399 | ГАЛЕЄВА Валерія | Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ" | 08.06.1997 | -2.0 | 26.64 | II | Омельченко М.В., Омельченко О.П. | ||
4 | 1936 | КУРОЧКІНА Марина | Херсонська, К, ОДЮСШ "Спартак"Херсонська | 14.12.1998 | -2.0 | 27.74 | III | Трикоз С.А., Ємельянов Ю.М. | ||
5 | 1343 | МАСЛЮК Дарина | Сумська, ДЮСШ м.Охтирка | 16.08.2000 | -2.0 | 28.04 | III | Кривонос С.М. | ||
6 | 1068 | ЛУЦЬОВИЧ Ірина | АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь | 17.12.1999 | -2.0 | 28.53 | III | Бр. Дерюгіна | ||
483 | ЮРЧЕНКО Юлія | Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп | 19.04.1999 | DNS | Каруца Ж.А. | |||||
486 | НІЦЬКА Ірина | Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп | 14.07.1998 | DNS | Родкіна Т.І., Ярощук В., Кожурина С.В. () |