Біг на 400 м Жінки    
  Women 400 m
             
             
             
             
  Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств 27.01.2014 Час початку /
        Events start: 11:15
   
    Час закінчення/ 
Events end:
   
    Забіги
Heats
Формула виходу 
Event draw
   
  м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь" 12t    
       
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Час Вітер Місце    
  Line Bib Name Bithday Teame Time Wind Place    
  Heat : 1(8) Забіг: 1(8)              
  1 1 981 ШАНКОВСЬКА Аліна
Alina Shankovska
29.11.1993 Волинська, МОН, РДЮСШ
, MON
         
  2 1 167 ЧЕХІВСЬКА Юлія
Yuliya Chekhivska
17.03.1992 Вінницька, , ШВСМ Вінницька          
  3 897 СТУЙ Христина
Hrystyna Stuy
03.02.1988 м. Київ, Д-У, КМШВСМ, Івано-Франківська
, , , Ivano-Frankivsk
         
  4 2 352 ЯКУБОВА Ельвіра
Elvira Yakubova
27.03.1994 Полтавська, К, КДЮСШ №1 Полтава
, Kolos
         
  Heat : 2(8) Забіг: 2(8)              
  1 283 МАРОТЧАК Альона
Alyona Marotchak
31.01.1992 Київська, МОН, ЦШВСМ МОН
, MON
         
  2 951 КУЛІКОВА Дар'я
Darya Kulikova
05.10.1992 Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса
, MON
         
  3 26 ТКАЧУК Вікторія
Viktoriya Tkachuk
08.11.1994 Донецька, МОН, ШВСМ Донецьк
, MON
         
  4 240 ШЕВЧЕНКО Тетяна
Tetyana Shevchenko
19.03.1994 Київська, Д, КОШВСМ
, Dynamo
         
  Heat : 3(8) Забіг: 3(8)              
  1 619 БОГАТИР Діана
Diana Bohatyr
25.11.1996 Запорiзька, У, СДЮШОР
, Ukraine
         
  2 1 249 БЕРЕЗЮК Наталія
Nataliya Berezyuk
14.08.1996 Вінницька, К, СДЮШОР Вінницька
, Kolos
         
  3 660 ТКАЧУК Анастасія
Anastasiya Tkachuk
20.04.1993 Запорiзька, Д-У, ШВСМ, Івано-Франківська
, , , Ivano-Frankivsk
         
  4 1 801 БОГАТКО Наталія
Nataliya Bohatko
13.05.1983 Житомирська, Д, ШВСМ Житомир
, Dynamo
         
  Heat : 4(8) Забіг: 4(8)              
  1 185 МОРОЗ Юлія
Yuliya Moroz
19.01.1996 Київська, К, КОЦОП
, Kolos
         
  2 1 802 КОВАЛЬЧУК Марія
Mariya Kovalchuk
02.08.1992 Житомирська, Д, ШВСМ Житомир
, Dynamo
         
  3 41 ПОТАПЕНКО Людмила
Lyudmyla Potapenko
23.07.1993 Донецька, Д, ШВСМ Донецьк
, Dynamo
         
  4 450 ЛЕБІДЬ Анастасія
Anastasiya Lebid
30.10.1993 Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп
, Ukraine
         
  Heat : 5(8) Забіг: 5(8)              
  1 455 АКСЬОНОВА Оксана
Oksana Aksyonova
29.01.1997 Дніпропетровська, МОН, ДВУФК
, MON
         
  2 458 ГАЛДЕЦЬКА Юлія
Yuliya Haldetska
03.03.1995 Дніпропетровська, У, КДЮСШ
, Ukraine
         
  3 25 ЛОГВИНЕНКО Аліна
Alina Lohvynenko
18.07.1990 Донецька, С, ШВСМ Донецьк
, Spartak
         
  4 1 627 КОЛЕСНИЧЕНКО Олена
Olena Kolesnychenko
03.06.1993 Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн
, MON
         
  Heat : 6(8) Забіг: 6(8)              
  1 1 474 МАТВІЙЧУК Лідія
Lidiya Matviychuk
09.04.1996 Луганська, Д, ШВСМ Луганська
, Dynamo
         
  2 2 425 ПАЛАДІЙ Марія
Mariya Paladiy
01.09.1994 Кіровоградська, Д, ОШВСМ Крв
, Dynamo
         
  3 448 БАРАЛЕЙ Юлія
Yuliya Baraley
25.04.1990 Дніпропетровська, Д-МОН, ШВСМ Днп, Тернопільська          
  4 2 255 РАЛЬКО Оксана
Oksana Ralko
01.02.1994 Тернопiльська, Д-МОН, ШВСМ Трн          
  Heat : 7(8) Забіг: 7(8)              
  1 604 ЛАКТІОНОВА Ксенія
КСЕНІЯ Laktionova
10.05.1995 Запорiзька, К
, Kolos
         
  2 438 РИЖИКОВА (ЯРОЩУК) Анна
Anna Ryzhykova (yaroshchuk)
24.11.1989 Дніпропетровська, ЗСУ, ШВСМ Днп, Рівненська
, ZSU
         
  3 1 176 ЖУПАНІК Надія
Надія Zhupanik
22.11.1993 Вінницька, , ШВСМ Вінницька          
  4 783 МОНАСТИРЕЦЬКА Валерія
Valeriya Monastyretska
23.06.1994 Черкаська, Д, ОСДЮСШОР Чрк
, Dynamo
         
  Heat : 8(8) Забіг: 8(8)              
  1 13 ВЕРЕГА Ксенія
Kseniya Vereha
26.10.1995 Донецька, МОН
, MON
         
  2 454 КОМПАНІЄЦЬ Тетяна
Tetyana Kompaniyets
08.08.1992 Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР
, MON
         
  3 199 КАРАНДЮК Ксенія
Kseniya Karandyuk
21.06.1986 Київська, МОН-С, КОШВСМ          
  4 1 654 КЛИМЮК Катерина
Kateryna Klymyuk
02.06.1995 Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн
, MON
         
                     
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого хронометриста