Стрибки у довжину Чоловіки               
  Men Long Jump 
                           
                           
                           
                           
  Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств 27.01.2014 Час початку/ Start time: 15:30    
    Час закінчення/ End time:    
    Фінал
Final
     
  м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь"      
       
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Перша
спроба
Друга
спроба
Третя
спроба
Кращя 
з трьох
Місце Четверта
спроба
П'ята
спроба
Краща
з п'ятьох
Місце Шоста
спроба
Результат Місце    
  Start order Bib Name Bithday Team 1 2 3 Best Place 4 5 Best Place 6 Result Place    
  2 747 ЗІМІН Анатолій
Anatoliy Zimin
14.06.1992 Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк
, MON
                           
  14 514 РЕПЕШКО Артем
АРТЕМ Repeshko
25.05.1995 Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп
, MON
                           
  11 1 548 ТИДЕНЬ Дмитро
Dmytro Tyden
17.01.1985 Хмельницька, К, ШВСМ Хмл
, Kolos
                           
  8 433 МАКАРЧЕВ Андрій
Andriy Makarchev
15.11.1985 Харкiвська, ЗСУ, ШВСМ з л/а, Хмельницька
, ZSU
                           
  15 476 НЕГРІЙ Микита
Mykyta Nehriy
13.02.1991 Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп
, MON
                           
  9 480 ПРУДНІКОВ Дмитро
Dmytro Prudnikov
02.12.1989 Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп
, MON
                           
  18 1 367 ГРАМА Максим
Maksym Hrama
20.05.1992 Львiвська, К, КДЮСШ "Колос" Львів
, Kolos
                           
  12 1 391 БУЛАК Орест
Orest Bulak
15.08.1984 Львiвська, К, ЛШВСМ
, Kolos
                           
  6 2 021 АЛЕКСЄЄНКО Костянтин
Kostyantyn Aleksyeyenko
28.12.1994 Миколаївська, У, ЦОП
, Ukraine
                           
  3 165 ХЛУС Ярослав
Yaroslav Khlus
17.01.1992 Київська, МОН, ЦШВСМ МОН
, MON
                           
  19 570 КОПИТЬКО Владислав
Vladyslav Kopytko
17.04.1993 Дніпропетровська, К, СДЮШОР №3 Днп
, Kolos
                           
  7 1 612 ГРИЩУК Роман
Roman Hryshchuk
09.06.1990 Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старокостянтинівська
, MON
                           
  1 2 025 МИТРОФАНОВ Іван
Ivan Mytrofanov
11.09.1995 Миколаївська, , ЦОП                            
  4 92 БІЛОБОРОДОВ Михайло
Mykhaylo Biloborodov
31.10.1993 Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц
, MON
                           
  17 1 488 КОВАЛЕНКО Кирило
Kyrylo Kovalenko
20.01.1994 Луганська, Д
, Dynamo
                           
  5 667 ГОРСТКА Тимофій
Tymofiy Horstka
11.05.1993 Запорiзька, У, СДЮШОР
, Ukraine
                           
  10 615 СОЛДАТОВ Вадим
Vadym Soldatov
29.11.1996 Запорiзька, У, ДЮСШ №10 Зпр
, Ukraine
                           
  13 559 ГРЕБЕНЮК Олег
Oleh Hrebenyuk
15.03.1994 Дніпропетровська, С, ДЮСШ "Лада" Днп
, Spartak
                           
  16 606 СИНЕНКО Олександр
Oleksandr Synenko
13.08.1996 Запорiзька, У, СДЮШОР
, Ukraine
                           
                                       
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1                            
                                       
                                       
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2                            
                                       
                                       
  Прізвище та підпис старшого хронометриста