Біг на 1500 м Чоловіки    
  Men 1500 m
             
             
             
             
  Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств 27.01.2014 Час початку /
        Events start: 16:30
   
    Час закінчення/ 
Events end:
   
    Фінал
Final
Формула виходу 
Event draw
   
  м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь"      
       
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Час Вітер Місце    
  Line Bib Name Bithday Teame Time Wind Place    
  Heat : 1(3) Забіг: 1(3)              
  1 182 КИЦ Володимир
Volodymyr Kyts
15.01.1987 Київська, Д, КОЦОП
, Dynamo
         
  2 303 ШУДРИК Олександр
Oleksandr Shudryk
19.05.1991 Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а
, Dynamo
         
  3 543 КАЗБАН Артем
Artem Kazban
23.03.1990 Дніпропетровська, Д-С, ШВСМ Днп          
  4 852 НІКОЛАЙЧУК Дмитрій
Dmytriy Nikolaychuk
20.03.1992 м. Київ, , ДЮСШ "Старт" Київ          
  5 1 139 ФАРЖАНІ Фуад
Fouad Farjani
04.01.1988 АР Крим, , ШВСМ м. Сімферополь          
  6 1 170 ТОМАШУК Олександр
Oleksandr Tomashuk
06.09.1989 Вінницька, К, ШВСМ Вінницька
, Kolos
         
  7 1 541 КАЯФА Олег
Oleh Kayafa
04.04.1989 Хмельницька, Д, ДЮСШ Полонська
, Dynamo
         
  8 1 542 МЕДВІДЬ Михайло
Mykhaylo Medvid
29.09.1991 Хмельницька, Д, ДЮСШ №1 Кам-Подільська
, Dynamo
         
  9 1 599 ЖУРА Максим
Maksym Zhura
15.04.1995 Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ Хмл
, MON
         
  10 2 164 ДІДОВОДЮК Дмитро
Dmytro Didovodyuk
18.10.1987 Івано-Франківська, Д, ШВСМ Ів-Фр
, Dynamo
         
  Heat : 2(3) Забіг: 2(3)              
  1 119 СУХАРЄВ Ілля
Illya Sukharyev
17.06.1986 Донецька, Д, ШВСМ Донецьк
, Dynamo
         
  2 127 АЛІМОВ Владислав
Vladyslav Alimov
30.09.1993 Донецька, Д
, Dynamo
         
  3 593 ПАВЛЕНКО Євген
Yevhen Pavlenko
07.09.1995 Запорiзька, К, РДЮСШ "Колос" Зпр
, Kolos
         
  4 1 293 ГОЛУБ Роман
Roman Holub
30.05.1993 Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого
, Spartak
         
  5 1 404 ГОРОДИСЬКИЙ Богдан-іван
Bohdan-Ivan Horodyskyy
18.05.1994 Львiвська, Д, ЛУФК
, Dynamo
         
  6 1 408 КОЛЯДА Костянтин
Kostyantyn Kolyada
08.06.1993 Львiвська, МОН, ЛДЮСШ №2
, MON
         
  7 1 414 РОСТИКУС Роман
Roman Rostykus
18.08.1992 Львiвська, Д, ЛШВСМ
, Dynamo
         
  8 1 749 ПРИХОДЬКО Віктор
Viktor Pryhodko
10.07.1988 Чернівецька, Д, ШВСМ Чернівецька
, Dynamo
         
  9 2 361 МАСЛАК Олександр
Oleksandr Maslak
05.02.1985 Полтавська, К, ПОШВСМ
, Kolos
         
  10 2 413 СЕНЧИШИН Віктор
Viktor Senchyshyn
08.09.1994 Кіровоградська, С, ДЮСШ "Спартак-2002" Крв
, Spartak
         
  Heat : 3(3) Забіг: 3(3)              
  1 47 ТЮМЕНЦЕВ Віктор
Viktor Tyumentsev
12.03.1992 Донецька, Д-МОН, ШВСМ Донецьк, Київська          
  2 53 КІЩЕНКО Юрій
Yuriy Kishchenko
04.08.1991 Одеська, Д-МОН, КДЮСШ, Донецька          
  3 563 МЕВША Микола
Mykola Mevsha
04.10.1994 Дніпропетровська, МОН, СК "Перемога"
, MON
         
  4 565 СОВЕРТЕКА Володимир
Volodymyr Soverteka
12.12.1994 Дніпропетровська, МОН, СК "Перемога"
, MON
         
  5 1 387 РОМАНИШИН Олег
Oleh Romanyshyn
14.04.1994 Львiвська, Д, ЛШВСМ
, Dynamo
         
  6 1 546 КАПІТАНЕЦЬ Віталій
Vitaliy Kapitanets
27.07.1995 Хмельницька, МОН
, MON
         
  7 1 887 МЯГКОВ Дмитро
Dmytro Myahkov
06.01.1988 Херсонська, С, ДЮСШ "Золота нива" Хрс
, Spartak
         
  8 1 964 БЕРЕЗЮК Сергій
Serhiy Berezyuk
30.08.1992 Волинська, МОН, ШВСМ Волиньська
, MON
         
  9 2 246 СТРЕБКОВ Іван
Ivan Strebkov
28.09.1991 Тернопiльська, Д-МОН, ШВСМ Трн          
  10 2 415 РОЗДОБУДЬКО Олександр
Oleksandr Rozdobudko
27.01.1991 Кіровоградська, Д, ДЮСШ Олександрівська
, Dynamo
         
                     
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2          
                     
                     
  Прізвище та підпис старшого хронометриста