Стрибки у довжину Жінки               
  Women Long Jump 
                           
                           
                           
                           
  Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств 27.01.2014 Час початку/ Start time: 17:15    
    Час закінчення/ End time:    
    Фінал
Final
     
  м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь"      
       
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Перша
спроба
Друга
спроба
Третя
спроба
Кращя 
з трьох
Місце Четверта
спроба
П'ята
спроба
Краща
з п'ятьох
Місце Шоста
спроба
Результат Місце    
  Start order Bib Name Bithday Team 1 2 3 Best Place 4 5 Best Place 6 Result Place    
  9 784 НІКОЛАЄВА Ірина
Iryna Nikolayeva
20.01.1984 Черкаська, С, ШВСМ Черкаська
, Spartak
                           
  19 8 ТВЕРДОХЛІБ Маргарита
Marharyta Tverdohlib
02.06.1991 Донецька, ЗСУ-МОН, ШВСМ Донецьк                            
  17 164 МОХНЮК Анастасія
Anastasiya Mokhnyuk
01.01.1991 Київська, ЗСУ, КОШВСМ
, ZSU
                           
  11 341 ЄРМАКОВА Анна
Anna Yermakova
01.10.1991 Харкiвська, У, ШВСМ з л/а
, Ukraine
                           
  15 645 МЕЛЬНИЧЕНКО Ганна
Hanna Melnychenko
24.04.1983 Запорiзька, Д-У, ШВСМ, Полтавська                            
  5 378 МОЛЧАНОВА Вікторія
Viktoriya Molchanova
26.05.1982 Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а
, Dynamo
                           
  16 764 НІКІТІНА Анастасія
Anastasiya Nikitina
08.09.1994 Черкаська, С, ОСДЮСШОР Чрк
, Spartak
                           
  10 453 ДЬЯЧЕНКО Дар'я
Darya Dyachenko
15.02.1996 Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп
, MON
                           
  20 37 ЛЕВЧЕНКО Лілія
Liliya Levchenko
11.09.1986 Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц
, MON
                           
  2 10 ЛЕВЧЕНКО Марина
Maryna Levchenko
16.10.1993 Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц
, MON
                           
  4 2 473 ГУДЗЬ Юліанна
Yulianna Hudz
02.07.1994 Закарпатська, Д, ШВСМ Закарпатська
, Dynamo
                           
  6 1 072 НЄБУЄВА Марія
Mariya Nyebuyeva
29.06.1994 АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь
, MON
                           
  7 391 МАРТИНОВА Оксана
Oksana Martynova
11.09.1996 Харкiвська, Д, ХДВУФК №1
, Dynamo
                           
  13 2 421 ФІРСОВА Юлія
Yuliya Firsova
23.07.1994 Кіровоградська, С, ДШВСМ
, Spartak
                           
  8 381 НАКІСЬКО Олександра
Oleksandra Nakisko
17.05.1994 Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а
, Dynamo
                           
  3 443 МАНЖОС Дарина
Daryna Manzhos
29.07.1995 Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп
, MON
                           
  14 447 БАГАЧ Дар'я
Darya Bahach
20.05.1995 Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп
, MON
                           
  12 2 239 КРАСУЦКА Ганна
Hanna Krasutska
20.07.1995 Чернігiвська, С, ОШВСМ Чрг
, Spartak
                           
  18 776 НЕЧИПОРЕНКО Ірина
Iryna Nechyporenko
27.05.1992 Черкаська, С, ШВСМ Черкаська
, Spartak
                           
  1 1 549 СНІГУР Наталія
Nataliya Snihur
20.06.1988 Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ Хмл
, MON
                           
                                       
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1                            
                                       
                                       
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2                            
                                       
                                       
  Прізвище та підпис старшого хронометриста