Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 27 січня 2014 р. 11:15  
   
Біг на 400 м Жінки  Забіги            
                     
  Забіг 1 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 897 СТУЙ Христина м. Київ, Івано-Франківська, Д-У, КМШВСМ 03.02.1988 55.30 КМС Басенко С.
                     
2 1167 ЧЕХІВСЬКА Юлія Вінницька, ШВСМ Вінницька 17.03.1992 58.35 I Жуковський В.Т. (), Турлюк В.М.
                     
3 1981 ШАНКОВСЬКА Аліна Волинська, МОН, РДЮСШ 29.11.1993 1:01.30 II Козлович О.Є.
                     
4 2352 ЯКУБОВА Ельвіра Полтавська, К, КДЮСШ №1 Полтава 27.03.1994 1:01.34 II Омельяненко В.М.
                     
  Забіг 2 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 951 КУЛІКОВА Дар'я Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса 05.10.1992 56.91 I Юрченко А.
                     
2 240 ШЕВЧЕНКО Тетяна Київська, Д, КОШВСМ 19.03.1994 57.15 I Зайцев В.О., Гаман Л.Л.
                     
3 26 ТКАЧУК Вікторія Донецька, МОН, ШВСМ Донецьк 08.11.1994 57.23 I Чумак А.І.
                     
4 283 МАРОТЧАК Альона Київська, МОН, ЦШВСМ МОН 31.01.1992 58.36 I Хмара О.Б.
                     
  Забіг 3 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 660 ТКАЧУК Анастасія Запорiзька, Івано-Франківська, Д-У, ШВСМ 20.04.1993 56.17 КМС Рурак К.М., Рурак М.І., Дорундяк С.А. ()
                     
2 1249 БЕРЕЗЮК Наталія Вінницька, К, СДЮШОР Вінницька 14.08.1996 59.98 I Мельничук В.М.
                     
3 619 БОГАТИР Діана Запорiзька, У, СДЮШОР 25.11.1996 1:00.54 II Нечта С.о., Місірук Г.О. (), Алхутов С.К.
                     
1801 БОГАТКО Наталія Житомирська, Д, ШВСМ Житомир 13.05.1983 DNF   Нікітіни А.В.,Н.М. ()
                     
  Забіг 4 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 450 ЛЕБІДЬ Анастасія Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп 30.10.1993 56.49 КМС Фатєєва О.І., Циценюк В.Д.
                     
2 1802 КОВАЛЬЧУК Марія Житомирська, Д, ШВСМ Житомир 02.08.1992 58.29 I Нікітіни А.В.,Н.М. ()
                     
3 41 ПОТАПЕНКО Людмила Донецька, Д, ШВСМ Донецьк 23.07.1993 58.73 I Степанцов К.А., Краснов О.Г.
                     
4 185 МОРОЗ Юлія Київська, К, КОЦОП 19.01.1996 59.56 I Шурмельов С.О.
                     
  Забіг 5 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 25 ЛОГВИНЕНКО Аліна Донецька, С, ШВСМ Донецьк 18.07.1990 54.97 КМС Чумак А.І., Чумак О.В. (), Скірда І.В.
                     
2 1627 КОЛЕСНИЧЕНКО Олена Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 03.06.1993 56.05 КМС Подолянко В.З.
                     
3 458 ГАЛДЕЦЬКА Юлія Дніпропетровська, У, КДЮСШ 03.03.1995 1:00.51 II Яцина В.Г.
                     
4 455 АКСЬОНОВА Оксана Дніпропетровська, МОН, ДВУФК 29.01.1997 1:02.42 II Родкіна Т.І., Ярощук В., Бр. Скляренко
                     
  Забіг 6 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 448 БАРАЛЕЙ Юлія Дніпропетровська, Тернопільська, Д-МОН, ШВСМ Днп 25.04.1990 56.15 КМС Твердохліб С., Дуда Б.П.
                     
2 2255 РАЛЬКО Оксана Тернопiльська, Д-МОН, ШВСМ Трн 01.02.1994 56.98 I Борейко М.М., Борейко Т.М. ()
                     
3 2425 ПАЛАДІЙ Марія Кіровоградська, Д, ОШВСМ Крв 01.09.1994 58.07 I Абраменко В.І., Абраменко Н.Є.
                     
4 1474 МАТВІЙЧУК Лідія Луганська, Д, ШВСМ Луганська 09.04.1996 1:00.07 I Томінов О.О., Шевчук В.В.
                     
  Забіг 7 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 438 РИЖИКОВА (ЯРОЩУК) Анна Дніпропетровська, Рівненська, ЗСУ, ШВСМ Днп 24.11.1989 56.55 КМС Кравченко В.І., Чулаєвський Б.В., Крупко П.і.
                     
2 1176 ЖУПАНІК Надія Вінницька, ШВСМ Вінницька 22.11.1993 58.57 I Жуковський В.Т. (), Турлюк В.М.
                     
3 783 МОНАСТИРЕЦЬКА Валерія Черкаська, Д, ОСДЮСШОР Чрк 23.06.1994 58.81 I Дзюник І.С., Василенко І.М.
                     
4 604 ЛАКТІОНОВА Ксенія Запорiзька, К 10.05.1995 1:00.67 II Мальцев М.П. (), Свириденко В.О.
                     
  Забіг 8 (8)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 199 КАРАНДЮК Ксенія Київська, МОН-С, КОШВСМ 21.06.1986 55.29 КМС Прокудін О.М.
                     
2 1654 КЛИМЮК Катерина Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн 02.06.1995 56.32 КМС Дубіч В.П.
                     
3 13 ВЕРЕГА Ксенія Донецька, МОН 26.10.1995 58.33 I Вегнери О.і.,о.а,
                     
4 454 КОМПАНІЄЦЬ Тетяна Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР 08.08.1992 59.08 I Родкіна Т.І., Ярощук В., Веремійчик Л.Г.