Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 27 січня 2014 р. 13:15  
   
Біг на 60 м Жінки  Забіги            
                     
  Забіг 1 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 897 СТУЙ Христина м. Київ, Івано-Франківська, Д-У, КМШВСМ 03.02.1988 7.38 МС Басенко С.
                     
2 692 ЛЕНСКАЯ Ольга Ізраїль 24.12.1992 7.63 КМС        
                     
3 857 МОКРОВА Мария м. Київ, ДШВСМ 01.05.1991 7.74 КМС Косован О.В. ()
                     
4 786 КИРИЧЕНКО Ілона Черкаська, Д, ШВСМ Черкаська 23.06.1995 7.89 I Вавринкевич В.В. ()
                     
5 2214 ШУЛЬГА Євгенія Чернігiвська, У, ДЮСШ "Атлет" 13.09.1994 7.93 I Вятіорець С.Є., Середа С.С.
                     
6 1802 КОВАЛЬЧУК Марія Житомирська, Д, ШВСМ Житомир 02.08.1992 7.93 I Нікітіни А.В.,Н.М. ()
                     
7 663 ТОНІЄВИЧ Єлизавета Запорiзька, У, СДЮШОР 24.11.1996 7.99 II Боднар В.Я.
                     
  Забіг 2 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 22 ШМІДОВА Марія Донецька, С, ШВСМ Донецьк 03.04.1992 7.54 МС Чумак А.І., Чумак О.В. (), Ольхова Т.О.
                     
2 12 ГОЛЄНЄВА Анастасія Донецька, МОН, ДВУОР ім. С.Бубки 08.09.1995 7.63 КМС Вегнери О.і.,о.а,
                     
3 1375 ВАСЬКІВ Ірина Львiвська, С 18.05.1989 7.68 КМС Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю
                     
4 1137 БОНДАР Анастасія АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 21.05.1991 7.87 I Савін О.М.
                     
5 661 ХАРКОВЕНКО Олександра Запорiзька, У, СДЮШОР 25.10.1993 8.20 II Рурак М.І., Рурак К.М.
                     
6 301 АРАБАДЖИ-ДОЛГОПОЛОВА Анна Харкiвська, Д, НТУ "ХПІ" 15.07.1984 8.33 III Ірхін В.І.
                     
  Забіг 3 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1538 СТРОГОВА Наталія Луганська, Д, ШВСМ Луганська 26.12.1992 7.49 МС Томінов О.О., Чумаков О.М.
                     
2 5 ЛУНЯКІНА Дар'я Донецька, МОН, ДВУОР ім. С.Бубки 05.11.1994 7.65 КМС Франков О.В. (), Франков О.
                     
3 764 НІКІТІНА Анастасія Черкаська, С, ОСДЮСШОР Чрк 08.09.1994 7.67 КМС Горбівненко О
                     
4 2345 ШЕВЧЕНКО Ірина Полтавська, К, ПОШВСМ 15.01.1994 7.79 I Щербак Ю.Є.
                     
5 2228 ЗАКАТОВА Ярослава Чернігiвська, С, ОШВСМ Чрг 30.07.1994 8.02 II Філіпов В.в., Марченко М.С.
                     
6 1850 СУХОТСЬКА Юлія Житомирська, С, ШВСМ Житомир 26.09.1990 8.07 II Ледньова А.Є., Лайчук А.
                     
7 338 ДУМЕНКО Марина Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк 31.08.1991 8.12 II Бодрови В.В. та Н.Д., Ісправнікова В.М. ()