Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 27 січня 2014 р. 13:45  
   
Семиборство: Стрибки у довжину Чоловіки  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 651 КАСЬЯНОВ Олексій Запорiзька, С-У, ШВСМ 26.08.1985 7.52 940 КМС Льопа Д.І., Філоненко О
    7.52 X X        
                     
2 270 ПАЛАМАРЧУК Олександр Київська, Д, КОШВСМ 11.05.1987 7.42 915 КМС Постемський В.Ф., Медвідь М.В.
    6.95 7.42 7.22        
                     
3 1403 ІВАНИЦЬКИЙ Василь Львiвська, Д, ЛШВСМ 29.01.1991 7.36 900 КМС Петринець Л.
    7.09 6.94 7.36        
                     
4 671 СУЮНОВ Артур Запорiзька, У, СДЮШОР 10.08.1991 7.06 828 I Льопа Д.І., Ольховникова А
    7.06 X X        
                     
5 265 ВАРАВА Антон Київська, К, БВУФК Бровари 02.04.1993 6.98 809 I Шкуропат Ю.Н.
    6.80 6.98 6.87        
                     
6 944 ОЛІЙНИК Валентин Одеська, Д, ШВСМ 10.11.1994 6.92 795 I Олійник І.А., Сергеєв О.А.
    6.92 6.85 6.90        
                     
7 561 ЧЕМЕРИС Сергій Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп 02.05.1990 6.83 774 I Андросович В.С., Єрьомін О.М.
    6.78 6.83 6.74        
                     
8 529 ЯРОХОВИЧ Сергій Дніпропетровська, К, СДЮШОР №3 Днп 18.09.1991 6.97 807 I Коваль В.І., Бережний В.О.
    6.81 6.97 6.82        
                     
9 528 СМОЛІЙ Ілля Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп 21.03.1992 6.80 767 I Смолій С, Бережний В.О., Єрьомін О.М.
    6.59 6.77 6.80        
                     
10 403 БІЛОКОПИТИЙ Микола Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.08.1994 6.73 750 II Бондаренко В, Переясловець Л.І.
    6.54 6.73 6.40        
                     
11 694 СЕРГЄЄЧЕВ Владислав Запорiзька, У, СДЮШОР 24.10.1995 6.69 741 II Льопа Д.І., Ольховникова А
    6.49 6.69 6.52        
                     
12 271 ШОФУЛ Іван Київська, К, ДШВСМ 01.08.1990 6.59 718 II Шкуропат Ю.Н., Зенкова Т.П.
    6.32 6.40 6.59        
                     
13 1418 ПІНКЕВИЧ Віталій Львiвська, Д, ЛШВСМ 09.03.1988 6.52 702 II Бондаренко В, Переяславець О, Петринець Л.
    6.18 6.32 6.52        
                     
14 1512 ХАРКІВСЬКИЙ Віталій Луганська, Д, ШВСМ Луганська 05.09.1984 6.47 691 II Томінов О.О.
    6.30 6.25 6.47        
                     
15 306 ЩЕРБИНА Олександр Харкiвська, Д, ХДАФК 21.11.1993 6.43 682 II Ісправнікова В.М. (), Марченко В.А. ()
    6.21 X 6.43        
                     
16 427 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.04.1991 6.20 630 III Переясловець Л.І., Манжос М.В., Шевцов В.І.
    6.12 6.20 6.14        
                     
17 569 МАЛОГЛОВЕЦЬ Руслан Дніпропетровська, К, ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ 29.05.1994 6.19 628 III Андросович В.С.
    6.03 6.04 6.19        
                     
18 710 КЛІВЦУР Максим Запорiзька, У, СДЮШОР 31.05.1996 6.16 621 III Льопа Д.І., Ольховникова
    6.16 5.80 X