Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 27 січня 2014 р. 14:20  
   
Біг на 60 м з/б (0.840) Жінки  Забіги            
                     
  Забіг 1 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 645 МЕЛЬНИЧЕНКО Ганна Запорiзька, Полтавська, Д-У, ШВСМ 24.04.1983 8.31 МС Льопа Д.І., Козлова В.М.
                     
2 1307 ШКУРАТ Оксана Сумська, С, СДЮШОР ім.В.Голубничого 30.07.1993 8.54 КМС Сердюченко О., Сердюченко О.І.
                     
3 35 ЧУБКОВЦОВА Ганна Донецька, СДЮШОР №8 ім.С.Бубки 20.04.1994 8.88 I Барсукова В.В., Бойко З.О. ()
                     
4 1850 СУХОТСЬКА Юлія Житомирська, С, ШВСМ Житомир 26.09.1990 9.14 I Ледньова А.Є., Лайчук А.
                     
5 2424 КОЖУХАР Анастасія Кіровоградська, Д, СДЮШОР №2 12.04.1992 9.18 I Абраменко В.І., Абраменко Н.Є.
                     
398 ПЛОТІЦИНА Анна Харкiвська, Київська, Д, ШВСМ з л/а 01.01.1987 DNS   Красовський С.Ф., Бодрови В.В. та Н.Д., Білодід О.Ф.
                     
  Забіг 2 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 343 ІОНИЧЕВА Юлія Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 05.07.1996 8.79 I Омельченко М.В., Омельченко О.П.
                     
2 460 ДОЛЖКОВА Юлія Дніпропетровська, ЗСУ-МОН, ЦСДЮШОР 03.07.1993 8.86 I Голуб О.О., Красовський С.Ф., Дуда Б.П.
                     
3 2228 ЗАКАТОВА Ярослава Чернігiвська, С, ОШВСМ Чрг 30.07.1994 9.09 I Філіпов В.в., Марченко М.С.
                     
4 1790 СІЛІНА Олександра Житомирська, СДЮШОР Жтм 15.04.1995 9.15 I Бр. Денисова
                     
5 1615 РУЧКІВСЬКА Наталія Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старокостянтинівська 28.05.1996 9.23 I Гоняк В.М.
                     
6 402 ШЕЛКОВНІКОВА Катерина Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 24.07.1997 9.47 II Халаїм М.М., Пупова М, Філенко М.Т.
                     
  Забіг 3 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1166 ЯНОВСЬКА Олена Вінницька, К, ШВСМ Вінницька 15.02.1990 8.42 МС Черненков С.О. (), Чикида П.В.
                     
2 1797 ЯЧНІК Марина Житомирська, СДЮШОР Жтм 09.02.1997 9.05 I Бр. Денисова
                     
3 1619 ШВЕЦЬ Тетяна Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старокостянтинівська 15.10.1990 9.22 I Гоняк В.М.
                     
4 2238 МИКОЛЕНКО Марія Чернігiвська, С, ОШВСМ Чрг 04.04.1994 9.31 II Салівон Р.П., Марченко М.С.
                     
5 1460 ЧИКЕТОВА Катерина Луганська, Д, ШВСМ Луганська 28.08.1992 9.55 II Шпакова Г
                     
6 631 ХАРЛАНОВА Тетяна Запорiзька, У, ДЮСШ №10 Зпр 08.03.1994 9.73 II Криль Ф.М.