Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 27 січня 2014 р. 15:20  
   
Семиборство: Штовхання ядра 7.260 кг Чоловіки  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 651 КАСЬЯНОВ Олексій Запорiзька, С-У, ШВСМ 26.08.1985 14.84 780 I Льопа Д.І., Філоненко О
    14.44 14.49 14.84        
                     
2 270 ПАЛАМАРЧУК Олександр Київська, Д, КОШВСМ 11.05.1987 14.00 728 I Постемський В.Ф., Медвідь М.В.
    14.00 13.89 X        
                     
3 1418 ПІНКЕВИЧ Віталій Львiвська, Д, ЛШВСМ 09.03.1988 13.36 689 II Бондаренко В, Переяславець О, Петринець Л.
    13.36 12.10 13.10        
                     
4 529 ЯРОХОВИЧ Сергій Дніпропетровська, К, СДЮШОР №3 Днп 18.09.1991 13.36 689 II Коваль В.І., Бережний В.О.
    13.36 X X        
                     
5 265 ВАРАВА Антон Київська, К, БВУФК Бровари 02.04.1993 13.25 682 II Шкуропат Ю.Н.
    X 13.25 X        
                     
6 306 ЩЕРБИНА Олександр Харкiвська, Д, ХДАФК 21.11.1993 13.24 682 II Ісправнікова В.М. (), Марченко В.А. ()
    13.18 X 13.24        
                     
7 561 ЧЕМЕРИС Сергій Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп 02.05.1990 13.11 674 II Андросович В.С., Єрьомін О.М.
    12.52 13.11 13.10        
                     
8 671 СУЮНОВ Артур Запорiзька, У, СДЮШОР 10.08.1991 13.00 667 II Льопа Д.І., Ольховникова А
    12.48 13.00 12.77        
                     
9 403 БІЛОКОПИТИЙ Микола Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.08.1994 12.81 656 II Бондаренко В, Переясловець Л.І.
    11.42 12.81 X        
                     
10 1512 ХАРКІВСЬКИЙ Віталій Луганська, Д, ШВСМ Луганська 05.09.1984 12.80 655 II Томінов О.О.
    12.35 12.71 12.80        
                     
11 1403 ІВАНИЦЬКИЙ Василь Львiвська, Д, ЛШВСМ 29.01.1991 12.71 650 II Петринець Л.
    12.71 12.42 X        
                     
12 427 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.04.1991 12.52 638 II Переясловець Л.І., Манжос М.В., Шевцов В.І.
    12.24 X 12.52        
                     
13 271 ШОФУЛ Іван Київська, К, ДШВСМ 01.08.1990 12.50 637 II Шкуропат Ю.Н., Зенкова Т.П.
    12.03 12.50 12.49        
                     
14 944 ОЛІЙНИК Валентин Одеська, Д, ШВСМ 10.11.1994 11.95 603 II Олійник І.А., Сергеєв О.А.
    11.39 11.88 11.95        
                     
15 569 МАЛОГЛОВЕЦЬ Руслан Дніпропетровська, К, ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ 29.05.1994 11.91 601 II Андросович В.С.
    11.59 11.91 11.32        
                     
16 528 СМОЛІЙ Ілля Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп 21.03.1992 11.74 591 II Смолій С, Бережний В.О., Єрьомін О.М.
    9.51 11.28 11.74        
                     
17 694 СЕРГЄЄЧЕВ Владислав Запорiзька, У, СДЮШОР 24.10.1995 10.65 525 III Льопа Д.І., Ольховникова А
    10.65 10.25 X        
                     
18 710 КЛІВЦУР Максим Запорiзька, У, СДЮШОР 31.05.1996 9.99 485 III Льопа Д.І., Ольховникова
    9.78 9.99 9.82