Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 28 січня 2014 р. 09:20  
   
Семиборство: Біг на 60 м з/б (1.067) Чоловіки  Фінал            
                     
  Забіг 1 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 427 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.04.1991 8.84 781 I Переясловець Л.І., Манжос М.В., Шевцов В.І.
                     
2 569 МАЛОГЛОВЕЦЬ Руслан Дніпропетровська, К, ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ 29.05.1994 9.00 746 II Андросович В.С.
                     
3 271 ШОФУЛ Іван Київська, К, ДШВСМ 01.08.1990 9.08 728 II Шкуропат Ю.Н., Зенкова Т.П.
                     
4 306 ЩЕРБИНА Олександр Харкiвська, Д, ХДАФК 21.11.1993 9.29 683 III Ісправнікова В.М. (), Марченко В.А. ()
                     
694 СЕРГЄЄЧЕВ Владислав Запорiзька, У, СДЮШОР 24.10.1995 DNF     Льопа Д.І., Ольховникова А
                     
710 КЛІВЦУР Максим Запорiзька, У, СДЮШОР 31.05.1996 DNF     Льопа Д.І., Ольховникова
                     
  Забіг 2 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 1512 ХАРКІВСЬКИЙ Віталій Луганська, Д, ШВСМ Луганська 05.09.1984 8.60 836 I Томінов О.О.
                     
2 561 ЧЕМЕРИС Сергій Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп 02.05.1990 8.65 825 I Андросович В.С., Єрьомін О.М.
                     
3 944 ОЛІЙНИК Валентин Одеська, Д, ШВСМ 10.11.1994 8.72 809 I Олійник І.А., Сергеєв О.А.
                     
4 528 СМОЛІЙ Ілля Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп 21.03.1992 8.76 800 I Смолій С, Бережний В.О., Єрьомін О.М.
                     
5 265 ВАРАВА Антон Київська, К, БВУФК Бровари 02.04.1993 8.80 791 I Шкуропат Ю.Н.
                     
6 403 БІЛОКОПИТИЙ Микола Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.08.1994 9.69 601 III Бондаренко В, Переясловець Л.І.
                     
  Забіг 3 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 651 КАСЬЯНОВ Олексій Запорiзька, С-У, ШВСМ 26.08.1985 7.96 992 МС Льопа Д.І., Філоненко О
                     
2 270 ПАЛАМАРЧУК Олександр Київська, Д, КОШВСМ 11.05.1987 8.34 898 КМС Постемський В.Ф., Медвідь М.В.
                     
3 1418 ПІНКЕВИЧ Віталій Львiвська, Д, ЛШВСМ 09.03.1988 8.57 843 I Бондаренко В, Переяславець О, Петринець Л.
                     
4 1403 ІВАНИЦЬКИЙ Василь Львiвська, Д, ЛШВСМ 29.01.1991 8.63 829 I Петринець Л.
                     
5 671 СУЮНОВ Артур Запорiзька, У, СДЮШОР 10.08.1991 8.69 816 I Льопа Д.І., Ольховникова А
                     
6 529 ЯРОХОВИЧ Сергій Дніпропетровська, К, СДЮШОР №3 Днп 18.09.1991 8.89 770 II Коваль В.І., Бережний В.О.