Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 28 січня 2014 р. 12:30  
   
Потрійний стрибок Чоловіки  Фінал             
                     
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 66 ОПАЦЬКИЙ Юрій Донецька, У, ДЮСШ "Азовмаш" Маріуполь 05.11.1979 15.94 100 КМС Гримзін К.Ф. ()
    14.76 15.18 15.58 15.54 15.94 X  
                     
2 300 СЕМЕНЕНКО Євген Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 17.07.1984 15.80 80 КМС Курочка А.М., Орнаджі О.І.
    15.30 15.80 X X 15.01 14.80  
                     
3 476 НЕГРІЙ Микита Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 13.02.1991 15.57 70 КМС Бондаренко В, Котова Т.
    15.13 X X 15.57 15.43 X  
                     
4 897 КОЗЛОВ Кирило м. Київ, К, ДЮСШ "Старт" Київ 21.03.1993 15.20 60 КМС Маслаков А.М.
    14.56 15.00 14.97 15.20  
                     
5 2248 ЧОРНОТА Дмитро Тернопiльська, К, ШВСМ Трн 28.09.1987 15.18 50 I Кармелюк Є.Т.
    14.45 15.18 15.10 X X 15.06  
                     
6 478 ДАНІЛЬЧЕНКО Володимир Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 12.10.1992 15.02 40 I Бондаренко В, Котова Т., Ціох І.В.
    X X 14.91 X 15.02 14.44  
                     
7 72 ДАВИДЕНКО Сергій Донецька, МОН, КДЮСШ №4 Маріуполь 12.07.1992 14.72 30 I Буяр О.А.
    14.64 14.41 14.72 X X 14.60  
                     
8 537 ДАВИДЕНКО Антон Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп 26.03.1996 14.72 25 I Кравченко Н.А. (), Кравченко В.І.
    X 14.72 14.52 X 14.37 X  
                     
9 536 ШЕВЧЕНКО Євген Дніпропетровська, С, СДЮШОР №3 Днп 20.10.1995 14.46 20 I Кравченко Н.А. (), Кравченко В.І.
    14.40 14.30 14.46        
                     
10 1488 КОВАЛЕНКО Кирило Луганська, Д 20.01.1994 14.28 15 II Шпакова Г
    13.91 14.27 14.28        
                     
11 2410 КОРІННИЙ Дмитро Кіровоградська, К 06.11.1981 13.95 10 II      
    13.90 X 13.95        
                     
1391 БУЛАК Орест Львiвська, К, ЛШВСМ 15.08.1984 NM     Сазонова В.І.
    X        
                     
175 ДМИТРІЄВ Дмитро Київська, МОН, ЦШВСМ МОН 26.09.1993 DNS     Горбаченко Ю.С.
                 
                     
747 ЗІМІН Анатолій Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 14.06.1992 DNS     Колот А.В.
                 
                     
1548 ТИДЕНЬ Дмитро Хмельницька, К, ШВСМ Хмл 17.01.1985 DNS     Горбаченко Ю.С., Новіков А.Є.