Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 28 січня 2014 р. 13:00  
   
Семиборство: Біг на 1000 м Чоловіки  Фінал            
                     
  Забіг 1 (2)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 427 ДЕРЕВ'ЯНКО Володимир Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.04.1991 2:54.22 722   Переясловець Л.І., Манжос М.В., Шевцов В.І.
                     
2 569 МАЛОГЛОВЕЦЬ Руслан Дніпропетровська, К, ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ 29.05.1994 2:55.43 710   Андросович В.С.
                     
3 271 ШОФУЛ Іван Київська, К, ДШВСМ 01.08.1990 2:55.66 707   Шкуропат Ю.Н., Зенкова Т.П.
                     
4 306 ЩЕРБИНА Олександр Харкiвська, Д, ХДАФК 21.11.1993 2:55.75 706   Ісправнікова В.М. (), Марченко В.А. ()
                     
5 403 БІЛОКОПИТИЙ Микола Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а 18.08.1994 3:01.93 645   Бондаренко В, Переясловець Л.І.
                     
6 265 ВАРАВА Антон Київська, К, БВУФК Бровари 02.04.1993 3:03.33 632   Шкуропат Ю.Н.
                     
7 944 ОЛІЙНИК Валентин Одеська, Д, ШВСМ 10.11.1994 3:04.30 623   Олійник І.А., Сергеєв О.А.
                     
8 1512 ХАРКІВСЬКИЙ Віталій Луганська, Д, ШВСМ Луганська 05.09.1984 3:31.37 390   Томінов О.О.
                     
  Забіг 2 (2)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Очки Розряд Тренери    
                     
1 651 КАСЬЯНОВ Олексій Запорiзька, С-У, ШВСМ 26.08.1985 2:44.02 829   Льопа Д.І., Філоненко О
                     
2 671 СУЮНОВ Артур Запорiзька, У, СДЮШОР 10.08.1991 2:45.65 812   Льопа Д.І., Ольховникова А
                     
3 529 ЯРОХОВИЧ Сергій Дніпропетровська, К, СДЮШОР №3 Днп 18.09.1991 2:49.64 769   Коваль В.І., Бережний В.О.
                     
4 1403 ІВАНИЦЬКИЙ Василь Львiвська, Д, ЛШВСМ 29.01.1991 2:52.99 735   Петринець Л.
                     
5 270 ПАЛАМАРЧУК Олександр Київська, Д, КОШВСМ 11.05.1987 2:56.75 696   Постемський В.Ф., Медвідь М.В.
                     
6 561 ЧЕМЕРИС Сергій Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп 02.05.1990 2:59.68 667   Андросович В.С., Єрьомін О.М.
                     
7 528 СМОЛІЙ Ілля Дніпропетровська, К, ШВСМ Днп 21.03.1992 3:00.51 659   Смолій С, Бережний В.О., Єрьомін О.М.
                     
694 СЕРГЄЄЧЕВ Владислав Запорiзька, У, СДЮШОР 24.10.1995 DNS     Льопа Д.І., Ольховникова А
                     
710 КЛІВЦУР Максим Запорiзька, У, СДЮШОР 31.05.1996 DNS     Льопа Д.І., Ольховникова
                     
1418 ПІНКЕВИЧ Віталій Львiвська, Д, ЛШВСМ 09.03.1988 DNS     Бондаренко В, Переяславець О, Петринець Л.