Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств  
   
   
   
   
   
     
  Запоріжжя 28 січня 2014 р. 13:35  
   
Естафетний біг 200+400+600+800 м Чоловіки  Фінал            
                     
  Забіг 1 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
5 1541 КАЯФА Олег Хмельницька, Д, ДЮСШ Полонська 04.04.1989 4:33.77   Ліщук В.І.
                     
5 1542 МЕДВІДЬ Михайло Хмельницька, Д, ДЮСШ №1 Кам-Подільська 29.09.1991 4:33.77   Ліщук В.В.
                     
5 1558 ТОМЧУК Андрій Хмельницька, МОН 24.06.1996 4:33.77   Ліщук В.В.
                     
5 1601 НИЖНІЙ Михайло Хмельницька, МОН 21.11.1992 4:33.77   Ліщук В.В.
                     
6 506 ЛУКОВСЬКИЙ Ігор Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп 08.09.1993 4:34.63   Фатєєв А
                     
6 520 НАЗИМА Євген Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР 23.06.1993 4:34.63   Родкіна Т.І., Ярощук В., Ахкозова Л.В.
                     
6 525 ПАНЧЕНКО Руслан Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Локомотив" 16.02.1994 4:34.63   Зайченко О.М.
                     
6 565 СОВЕРТЕКА Володимир Дніпропетровська, МОН, СК "Перемога" 12.12.1994 4:34.63   Гужва С
                     
9 1170 ТОМАШУК Олександр Вінницька, К, ШВСМ Вінницька 06.09.1989 4:42.10   Митурич В.М.
                     
9 1182 ДЕНИСЮК Денис Вінницька, К, СДЮШОР Вінницька 21.02.1995 4:42.10   Черненков С.О. (), Голота Л.М. ()
                     
9 1185 ЦАРИК Андрій Вінницька, ШВСМ Вінницька 02.12.1990 4:42.10   Турлюк В.М.
                     
9 1232 ВІТОВ Іван Вінницька, К, ШВСМ Вінницька 01.05.1992 4:42.10   Мельничук В.М.
                     
  Забіг 2 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
4 47 ТЮМЕНЦЕВ Віктор Донецька, Київська, Д-МОН, ШВСМ Донецьк 12.03.1992 4:32.79   Приходько В.М., Лобанов О.
                     
4 162 КАРПЕНКО Олександр Київська, У, КОШВСМ 19.08.1995 4:32.79   Карпенко В.
                     
4 177 ПОЛОВИЦЯ Олег Київська, Д, КОЦОП 13.05.1994 4:32.79   Зайцев В.О., Гаман Л.Л.
                     
4 256 ПОЖАР Дмитро Київська, К, КОЦОП 06.04.1995 4:32.79   Шурмельов С.О.
                     
8 302 УСТИМЕНКО Олександр Харкiвська, Д, ОШВСМ Хрк 01.06.1993 4:38.91   Бодрови В.В. та Н.Д., Зайцев В.О.
                     
8 422 ВАСЮРЕНКО Денис Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ 02.03.1991 4:38.91   Чурилін С.Г., Сінєков Ю.М.
                     
8 428 ДЕЩЕНКО Андрій Харкiвська, Д, НТУ "ХПІ" 30.07.1994 4:38.91   Поливаний В.І., Літвінова Л
                     
8 432 КОЛІСНИК Тарас Харкiвська, Д, ХДВУФК №1 24.12.1995 4:38.91   Літвінова Л, Поливаний В.І.
                     
1365 БАС Юрій Львiвська, С 31.03.1992 DQ 170.7   Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю, Сташків М.В.
                     
1387 РОМАНИШИН Олег Львiвська, Д, ЛШВСМ 14.04.1994 DQ 170.7   Теплий Д.М.
                     
1401 МАРЧУК Степан Львiвська, К, ЛШВСМ 03.01.1990 DQ 170.7   Сазонова В.І.
                     
1417 ТИНДИК Андрій Львiвська, Д, ЛШВСМ 17.07.1987 DQ 170.7   Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. ()
                     
  Забіг 3 (3)            
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат Розряд Тренери      
                     
1 1792 МАРИНИЧ Віталій   03.06.1987 4:25.00          
                     
1 1802 ДЗЮБЕНКО Назарій Житомирська, К, ДЮСШ Житомир 27.09.1990 4:25.00   Зорнік В.Р.
                     
1 1804 ОЛІШЕВСЬКИЙ В'ячеслав Житомирська, Д, ШВСМ 18.07.1986 4:25.00   Зорнік В.Р., Зорнік о.
                     
1 1813 ЗАБЕЛА Віктор Житомирська, Д, ДЮСШ Житомир 13.09.1992 4:25.00   Нікітіни А.В.,Н.М. ()
                     
2 583 КАЛМИКОВ Сергій Запорiзька, К 23.08.1993 4:31.94   Мальцев М.П. (), Свириденко В.О.
                     
2 590 КОСТЕНКО Сергій Запорiзька, У, ШВСМ 20.10.1987 4:31.94   Кущ Є.В. ()
                     
2 607 РОГОВНІН Олександр Запорiзька, К, РДЮСШ "Колос" Зпр 12.02.1990 4:31.94   Мальцев М.П. (), Свириденко В.О.
                     
2 659 ГОЛОВАНЬ Віталій Запорiзька, К, РДЮСШ "Колос" Зпр 09.05.1989 4:31.94   Мальцев М.П. (), Свириденко В.О.
                     
3 743 ГОЛОВАЩЕНКО Роман Черкаська, МОН, ШВСМ Черкаська 14.04.1987 4:32.07   Старовойтов О.Ф.
                     
3 744 НЕЧЕПУРНИЙ Ігор Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 08.06.1993 4:32.07   Нечипоренко О.В. (), Нечипоренко Л.А.
                     
3 746 ХАРКІВСЬКИЙ Вадим Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 31.10.1994 4:32.07   Дзюник І.С.
                     
3 749 КАРАСЬ Павло Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 22.09.1993 4:32.07   Нечипоренко О.В. ()
                     
7 117 ЧЕРНОВ Ігор Донецька, У 21.08.1990 4:38.71   Васюков К
                     
7 119 СУХАРЄВ Ілля Донецька, Д, ШВСМ Донецьк 17.06.1986 4:38.71   Степанцов К.А., Ліщинський І.І.
                     
7 127 АЛІМОВ Владислав Донецька, Д 30.09.1993 4:38.71   Степанцов К.А., Мезенцева Т.
                     
7 128 БЛАГУН Сергій Донецька, МОН, ШВСМ Донецьк 22.04.1992 4:38.71   Ковальова Н.М.