Біг на 200 м Дівчата 17        
                 
                 
                 
                 
  Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) 31.01.2014 Час початку: 10:30    
    Час закінчення:    
  м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь" Забіги Формула виходу    
    8t    
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Прихід Час Вітер Очки Місце    
  Забіг: 1(20)                  
  1 1 996 БОНДАР Софія 14.11.1998 Миколаївська, , СДЮШОР м.Миколаїв              
  2 1 923 КУРОЧКІНА Марина 14.12.1998 Херсонська, С, ОДЮСШ "Спартак"Херсонська              
  3 2 404 КАЧУР Яна 13.01.1997 Кіровоградська, Д-ЗСУ, ДЮСШ "Локомотив" Гайворонська              
  4 1 713 ХАРКЕВИЧ Оксана 12.11.1997 Рівненська, МОН, КОЛІФКіС Рвн              
  Забіг: 2(20)                  
  1 2 489 ВОЛОБУЄВА Ольга 05.11.2000 м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь              
  2 1 086 ПОДУНАЙ Маргарита 29.04.1998 АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімф              
  3 1 797 ЯЧНІК Марина 09.02.1997 Житомирська, , СДЮШОР  Жтм              
  4 2 008 МАЛЬЧЕНКО Діана 15.03.1998 Миколаївська, МОН, ДЮСШ Н-одеська              
  Забіг: 3(20)                  
  1 2 006 МИНДРУЛ Ольга 10.04.1999 Миколаївська, МОН, ДЮСШ Н-одеська              
  2 2 543 МИМРІКОВА Анастасія 30.04.1999 АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта              
  3 103 СКИТСЬКА Ірина 18.05.1997 Донецька, Д, ОКДЮСШ "Динамо" Днц              
  4 1 027 РАТНІКОВА Вікторія 15.05.1999 Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса              
  Забіг: 4(20)                  
  1 2 515 ЗІНЧЕНКО Маргарита 02.11.2000 Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп              
  2 2 521 ОСОКІНА Анастасія 07.04.1999 Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп              
  3 1 082 ЯНОВСЬКА Юлія 12.10.1998 АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф              
  4 2 339 КОБЗАР Марина 06.08.1997 Полтавська, С, КДЮСШ №1 Полтава              
  Забіг: 5(20)                  
  1 337 АБЄЛЄНЦЕВА Яна 17.09.1999 Харкiвська, У, КСДЮСШОР"Олімпія"              
  2 632 ЧУЛОЙ Маргарита 30.07.1999 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР              
  3 1 081 МИРОНОВА Анастасія 11.11.1997 АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф              
  4 2 331 ЗОЛОТАР Ольга 10.01.2001 Полтавська, С, КДЮСШ №1 Полтава              
  Забіг: 6(20)                  
  1 1 315 ЦИБУЛЬНИК Анна 04.06.2000 Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми              
  2 673 ГРАБКО Дар`я 01.03.1999 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР              
  3 814 ХАБІНА Яна 27.05.1997 м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У"              
  4 1 085 САВІЛОВА Юліана 13.01.1999 АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімф              
  Забіг: 7(20)                  
  1 1 368 БАМБОЛЯ Мар'яна 13.02.1998 Львiвська, МОН, ДЮСШ Самбірська              
  2 582 ВОЙТЕНКО Яна 10.06.1999 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР              
  3 1 476 БРИЗГІНА Анастасія 09.01.1998 Луганська, Д, СДЮШОР м.Луг              
  4 1 356 КОВАЛЬ Лілія 05.07.1998 Львiвська, К, ДЮСШ "Колос" Ів.-Фр.              
  Забіг: 8(20)                  
  1 1 771 ДОМБРОВСЬКА Василина 23.03.2000 Житомирська, , СДЮШОР  Жтм              
  2 737 НІЩИК Ольга 15.04.1999 Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк              
  3 446 ГУДКОВА Катерина 18.02.1998 Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ              
  4 509 ГРИНЬКО Вікторія 02.09.1999 Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ м.Синельникове              
  Забіг: 9(20)                  
  1 515 ТЮТЧЕКО Злата 20.10.1998 Дніпропетровська, У, КДЮСШ "ЮНІСТЬ" Днп              
  2 738 БЕЗШИЙКО Тетяна 10.02.2000 Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк              
  3 1 376 БУЧКО Анастасія 05.08.1998 Львiвська, МОН, ДЮСШ Самбірська              
  4 491 АКСЬОНОВА Оксана 29.01.1997 Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ              
  Забіг: 10(20)                  
  1 1 089 БАГДАСАР'ЯН Кристина 19.11.1997 АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімф              
  2 734 ІСАЄВА Віталія 01.06.1997 Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк              
  3 879 ПІРІЄВА Марина 16.07.1998 м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У"              
  4 1 831 КРОТОВА Олександра 09.03.1998 Житомирська, С, СДЮШОР  Жтм              
  Забіг: 11(20)                  
  1 1 512 БУДЧЕНКО Юлія 12.03.1997 Луганська, К, КДЮСШ "Колос" Луганська              
  2 663 ОСТЕМЧУК Вікторія 28.11.1997 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР              
  3 355 КРИВЕГА Олена 08.09.1997 Харкiвська, Д, КСДЮШОР "Динамо" Харків              
  4 2 395 БИЧКОВА Аріна 01.01.1998 Кіровоградська, С, ДЮСШ Новомиргородська              
  Забіг: 12(20)                  
  1 2 477 ГЛУШКО Анастасія 30.10.1999 м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь              
  2 730 СТОЯН Катерина 12.07.1998 Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк              
  3 2 413 КАРГОПОЛОВА Анастасія 06.11.1997 Кіровоградська, К, ОКДЮСШ "Колос" Крв              
  4 1 849 РОЙ Вікторія 10.07.1997 Житомирська, С, СДЮШОР  Жтм              
  Забіг: 13(20)                  
  1 373 КРИВЕГА Ганна 08.09.1997 Харкiвська, Д, ХДВУФК №1              
  2 495 НІЦЬКА Ірина 14.07.1998 Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ              
  3 330 ГАЛЕЄВА Валерія 08.06.1997 Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ"              
  4 171 АВРАМЧУК Іванна 17.04.1998 Київська, К, ВРУФК              
  Забіг: 14(20)                  
  1 1 345 МУЧАРОВА Євгенія 28.08.1999 Сумська, МОН, ДЮСШ м.Охтирка              
  2 616 ХУПОВКА Марія 20.08.1998 Запорiзька, К, КДЮСШ "Колос" Запоріжжя              
  3 2 035 ЖУЧКОВА Каріна 28.11.1998 Миколаївська, , СДЮШОР м.Миколаїв              
  4 492 БОРВИНСЬКА Катерина 09.01.1997 Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ              
  Забіг: 15(20)                  
  1 1 679 ТЕРЕЩЕНКО Тетяна 03.11.1999 Рівненська, Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн              
  2 589 РАДОЛОВА Вікторія 29.10.1997 Запорiзька, К, КДЮСШ "Колос" Запоріжжя              
  3 441 ГУДКОВА Дар'я 18.02.1998 Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ              
  4 2 512 СТАВНИЧА Дарія 15.08.1997 Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп              
  Забіг: 16(20)                  
  1 2 494 ЯКОБСОН Валерія 06.03.1999 м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь              
  2 581 ФОКІНА Єлізавета 20.07.1997 Запорiзька, К, КДЮСШ "Колос" Запоріжжя              
  3 2 570 ДОРОХОВА Анастасія 28.05.1999 АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта              
  4 1 083 ЛАНОВСЬКА Оксана 21.06.1999 АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф              
  Забіг: 17(20)                  
  1 857 БЕРЕНШТЕЙН Марина 05.10.1997 м. Київ, МОН, СДЮШОР м.Києва "У"              
  2 697 БЛАЩИК Аліна 14.04.2000 Запорiзька, К, ДЮСШ №10 Зпр              
  3 1 772 РАФАЛЬСЬКА Дарина 28.09.1999 Житомирська, МОН, ДЮСШ Житомир              
  4 1 030 АРХИПЕНКО Яна 09.12.1999 Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса              
  Забіг: 18(20)                  
  1 301 ГОРБЕНКО Олена 14.09.1997 Харкiвська, МОН, КЗ "КДЮСШ №12" Харків              
  2 2 412 МЕДВЕДЄВА Анна 19.09.1999 Кіровоградська, К, ОКДЮСШ "Колос" Крв              
  3 662 НЕХОРОШКОВА Аліна 30.11.1997 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР              
  4 261 ЄРМОЛЕНКО Каріна 30.01.1998 Київська, МОН, КОЛІФКС              
  Забіг: 19(20)                  
  1 1 853 ЗАІНЧКОВСЬКА Юлія 04.07.2000 Житомирська, , СДЮШОР  Жтм              
  2 696 НОВИЦЬКА Єлизавета 24.09.2002 Запорiзька, К, ДЮСШ №10 Зпр              
  3 487 ЮРЧЕНКО Юлія 19.04.1999 Дніпропетровська, У, КДЮСШ "Локомотив" м.Дніпропетровськ              
  4 24 БОТУЗОВА Анна 26.01.1998 Донецька, , СДЮШОР №8 ім.С.Бубки              
  Забіг: 20(20)                  
  1 291 АНДРЄЄВА Олена 10.11.1998 Харкiвська, МОН, КЗ "КДЮСШ №12" Харків              
  2 617 РОТКО Оксана 16.04.1997 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР              
  3 576 БЕСКРОВНА Ірина 13.03.1998 Дніпропетровська, , ДЮСШ "Богатир" м. Кривий Ріг              
  4 1 995 СЕМЕНІКОВА Анна 26.06.1997 Миколаївська, , СДЮШОР м.Миколаїв              
                         
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1              
                         
                         
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2              
                         
                         
  Прізвище та підпис старшого хронометриста