Біг на 200 м Юнаки 17        
                 
                 
                 
                 
  Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) 31.01.2014 Час початку: 11:10    
    Час закінчення:    
  м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь" Забіги Формула виходу    
    8t    
  Стартова
позиція
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Прихід Час Вітер Очки Місце    
  Забіг: 1(25)                  
  1 1 306 СУПРУН Владислав 03.06.1998 Сумська, МОН, ОДЮСШ м.Суми              
  2 2 390 МЕДВЕДЕНКО Микола 23.03.1998 Кіровоградська, С, ДЮСШ "Спартак-2002" Крв              
  3 1 470 ЧОРНИЙ Анатолій 13.02.1997 Луганська, У, ДЮСШ №2 м.Северодонецьк              
  4 1 790 ШУЛЬГА Вячеслав 24.05.1998 Житомирська, , СДЮШОР  Жтм              
  Забіг: 2(25)                  
  1 695 СОЛОДОВНІКОВ Олег 05.04.1999 Запорiзька, К, ДЮСШ №10 Зпр              
  2 514 НАЙДА Олександр 27.11.1998 Дніпропетровська, У, КДЮСШ "ЮНІСТЬ" Днп              
  3 2 257 СЕНЧУК Віктор 27.02.1997 Тернопiльська, К, ДЮСШ Чортків              
  4 1 789 УЛЬЯНОВ Борис 17.04.1998 Житомирська, , СДЮШОР  Жтм              
  Забіг: 3(25)                  
  1 834 СОРОКІН Гліб 27.02.1997 м. Київ, , ДЮСШ "Старт" Київ              
  2 674 СТЕПУРА Олександр 20.06.1999 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР              
  3 1 997 КОВПАК Павло 07.11.1997 Миколаївська, , СДЮШОР м.Миколаїв              
  4 285 ФЕЛЕЧКО Максим 22.08.1999 Київська, МОН, КОЛІФКС              
  Забіг: 4(25)                  
  1 2 199 СИЛА Ярослав 19.05.1997 Чернігiвська, У, КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів              
  2 2 498 СЕВОСТ`ЯНОВ Павло 30.08.1998 м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь              
  3 572 ЧЕСАК Микита 12.04.1997 Дніпропетровська, С, СДЮШОР №3 Днп              
  4 2 244 КРАСИЛЬНІК Ярослав 09.10.1999 Чернігiвська, МОН, КЗ ДЮСШ №1 Чернігівської МР              
  Забіг: 5(25)                  
  1 1 326 САВОСТЬЯН Федір 01.02.1997 Сумська, МОН, ДЮСШ м.Охтирка              
  2 2 482 АНІСІМОВ Євген 25.01.1998 м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь              
  3 484 ЛИСЕНКО Олег 12.04.1997 Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп              
  4 2 242 МИРОНЕНКО Костянтин 26.09.1998 Чернігiвська, МОН, КЗ ДЮСШ №1 Чернігівської МР              
  Забіг: 6(25)                  
  1 621 ЛЕВЧЕНКО Микита 20.05.1998 Запорiзька, К, ДЮСШ "Локомотив" м. Запоріжжя              
  2 2 492 ШАШИН Валерій 26.10.1997 м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь              
  3 2 402 НЕРУШ Євген 16.09.1997 Кіровоградська, С, ДЮСШ "Спартак-2002" Крв              
  4 1 171 ГОНЧАРУК Владислав 20.09.1998 Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Він              
  Забіг: 7(25)                  
  1 2 523 ДЮЖЕВ Максим 04.03.1998 Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп              
  2 1 149 ПІСКУНОВ Кирило 08.02.1999 АР Крим, Д, СДЮШОР "Локомотив" Сімф              
  3 525 ЛЯСОВ Костянтин 07.03.1997 Дніпропетровська, МОН, РДЮСШ Апостолівська              
  4 545 РАДЧЕНКО Михайло 11.08.1997 Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп              
  Забіг: 8(25)                  
  1 2 486 РУЧКІН Ілля 14.11.1999 м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь              
  2 1 147 РОМАНЕНКО Даніїл 31.01.1998 АР Крим, , СДЮШОР "Локомотив" Сімф              
  3 610 РОМАНЦОВ Артем 10.02.1997 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР              
  4 512 ХАРЧЕНКО Денис 31.07.1997 Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп              
  Забіг: 9(25)                  
  1 2 333 ВОРОНА Олег 22.02.1998 Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" Кременчук              
  2 1 620 ТИМОШЕНКО Вадим 27.01.1997 Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старокостянтинівська Хмельницька обл.              
  3 1 173 ГЛУШКО Олександр 21.01.1997 Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Він              
  4 1 353 ТРОФИМУК Володимир 11.02.1998 Львiвська, МОН, ДЮСШ м.Дрогобич              
  Забіг: 10(25)                  
  1 448 МАСЮК Владислав 03.02.1999 Дніпропетровська, , ДЮСШ № 7 Кривий Ріг              
  2 1 562 ГЕРАСІМЧУК Євген 01.01.1999 Хмельницька, К, ДЮСШ Шепетівського р-ну              
  3 1 822 ШЕЛЕСЬКО Ростислав 26.06.1997 Житомирська, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ              
  4 2 298 СТАХІВ Андрій 01.03.1998 Тернопiльська, К, ДЮСШ "Колос" Трн              
  Забіг: 11(25)                  
  1 1 619 ДЕНЕГА Максим 02.12.1997 Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старокостянтинівська Хмельницька обл.              
  2 720 БУРТАК Артем 29.10.1997 Черкаська, МОН, ДЮСШ Черкаська              
  3 518 ЛЕБІДЬ Валерій 18.05.1997 Дніпропетровська, МОН, ДЮСШ №3 м.Дніпродзержинськ              
  4 1 981 ОКСЕНЧУК Владислав 15.05.1997 Волинська, МОН, РДЮСШ Луцька              
  Забіг: 12(25)                  
  1 1 605 ГУЛЕВАТИЙ Дмитро 06.03.1997 Хмельницька, МОН, ДЮСШ Кам-Подільська              
  2 721 САМОЙЛЕНКО Максим 13.09.1998 Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк              
  3 327 ЄНА Максим 03.11.1998 Харкiвська, МОН, КЗ МКДЮСШ Харків              
  4 1 901 КУТОВИЙ Андрій 19.01.1997 Херсонська, У, МХ ДЮСШ              
  Забіг: 13(25)                  
  1 725 БОГАТИРЬОВ Олександр 04.01.1998 Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк              
  2 1 979 СЕМЕНЮК Олег 23.03.1997 Волинська, МОН, РДЮСШ Луцька              
  3 328 ІЧАНСЬКИЙ Віталій 16.11.1997 Харкiвська, Д, КЗ МКДЮСШ Харків              
  4 914 ТЕСЛЕНКО Максим 15.01.1998 м. Київ, , ДЮСШ "Старт" Київ              
  Забіг: 14(25)                  
  1 2 373 ВЄЛІЄВ Тамірлан 04.07.1997 Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" ПЛТ              
  2 702 КИСЕЛЬОВ Андрій 19.01.1997 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР              
  3 370 ГРАНКОВСЬКИЙ Анатолій 07.02.1997 Харкiвська, Д, ДЮСШ Роганьська              
  4 371 ДАЮК Артем 24.01.1999 Харкiвська, Д, ДЮСШ Золочівська              
  Забіг: 15(25)                  
  1 455 ЗУЄНОК Едуард 13.11.1998 Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп              
  2 740 ЗВІЗДАЙ Євген 12.01.1999 Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк              
  3 2 355 ГОЛУБНИХ Сергій 22.10.1997 Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" ПЛТ              
  4 2 417 ЦАРЕНКО Євген 01.01.1997 Кіровоградська, К, КДЮСШ №2 Кіровоград              
  Забіг: 16(25)                  
  1 454 ЖУРАВЕЛЬ Владислав 05.07.1998 Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп              
  2 716 ПАВЛЕНКО Денис 08.07.1997 Черкаська, МОН, ДЮСШ Черкаська              
  3 2 335 МАЛИНОВСЬКИЙ Євген 24.06.1998 Полтавська, С, КДЮСШ №1 Полтава              
  4 2 415 КОЖУХІВСЬКИЙ Володимир 23.01.1997 Кіровоградська, МОН, ДЮСШ Олександрівська              
  Забіг: 17(25)                  
  1 2 500 КАРАМАНОВ Юрій 10.06.1999 м. Севастополь, МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь              
  2 715 ЩИБРЯ Богдан 18.04.1997 Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк              
  3 2 451 КУДРЯХІН Олег 08.07.1997 Закарпатська, МОН, ДЮСШ №1 м.Ужгород              
  4 1 774 СТРУТИНСЬКИЙ Владислав 05.04.1999 Житомирська, К, КДЮСШ "Колос" ЖТМ              
  Забіг: 18(25)                  
  1 2 337 СКЛЯРОВ Владислав 29.10.1997 Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" ПЛТ              
  2 2 585 КРАВЦОВ Віталій 17.11.1997 АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта              
  3 873 ЛЯШЕНКО Павло 04.01.1998 м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ              
  4 1 190 ЖУК Сергій 16.04.1997 Вінницька, К, СДЮШОР "Колос" Він              
  Забіг: 19(25)                  
  1 447 БЄЛЯЄВ Кирило 01.01.1998 Дніпропетровська, , ДЮСШ № 7 Кривий Ріг              
  2 729 АГАПОВ Олександр 31.05.1999 Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк              
  3 888 ПОЛІЩУК Ренат 12.04.1997 м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ              
  4 508 КОМЕРІСТИЙ Богдан 10.09.1997 Дніпропетровська, МОН, МК ДЮСШ Днп              
  Забіг: 20(25)                  
  1 2 333 ЗОТОВ Олександр 12.12.1997 Полтавська, , ДЮСШ №2 Кременчук              
  2 710 ПЕТРИКОВСЬКИЙ Микола 14.10.1997 Запорiзька, У, СДЮШОР "Металург" Зпр              
  3 1 485 ВЄРЬОВКІН Андрій 13.04.1998 Луганська, МОН, ДЮСШ Перевальськ              
  4 669 ТАРАРІЄВ Олег 01.10.1998 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР              
  Забіг: 21(25)                  
  1 2 375 ПРОНСЬКИЙ Антон 19.10.1997 Полтавська, У, КДЮСШ "Авангард" ПЛТ              
  2 2 506 КАНДИБАЙЛО Петро 03.02.1998 Дніпропетровська, У, СК "Інгулець" м. Кривий Ріг              
  3 1 374 ДМИТЕРКО Богдан 24.08.1997 Львiвська, ЗСУ, ДЮСШ ім.Кутенка              
  4 1 029 ЧЕРНОМОРЧЕНКО Єгор 23.01.1999 Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса              
  Забіг: 22(25)                  
  1 1 709 ВЕРТЕЛЕЦЬКИЙ Максим 16.04.1998 Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн              
  2 516 ЗАБОГОНСЬКИЙ Олександр 14.12.1999 Дніпропетровська, У, КДЮСШ "ЮНІСТЬ" Днп              
  3 1 383 ТЕПЛИЙ Павло 12.07.1999 Львiвська, МОН, ДЮСШ Самбірська              
  4 1 028 ПЛЮТА Дмитро 29.07.1998 Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса              
  Забіг: 23(25)                  
  1 91 БРОННІКОВ Ігор 12.01.1998 Донецька, , КДЮСШ № 1 Артемівськ              
  2 861 ГРИНЕЦЬ Дмитро 03.06.1998 м. Київ, , КДЮСШ "Юний Динамівець" Київ              
  3 348 НОСІК Дмитро 11.11.1997 Харкiвська, Д, КЗ КДЮСШ "ХТЗ"              
  4 1 711 КОЗИК Андрій 07.05.1997 Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн              
  Забіг: 24(25)                  
  2 2 517 БІБІКОВ Микола 18.05.1999 Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп              
  3 211 ГОРДІЙЧУК Максим 19.09.1997 Київська, К, ВРУФК              
  4 1 712 РОМАНЮК Дмитро 26.03.1997 Рівненська, МОН, ОСДЮШОР Рвн              
  Забіг: 25(25)                  
  2 47 ТАРАСЕНКО Єгор 07.06.1997 Донецька, , СДЮШОР №8 ім.С.Бубки              
  3 880 МАРТИНЕНКО Олексій 30.01.1997 м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У"              
  4 675 ІВЛЕВ Владислав 26.02.1998 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР              
                         
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1              
                         
                         
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2              
                         
                         
  Прізвище та підпис старшого хронометриста