Потрійний стрибок Дівчата 17        
                           
                           
                           
                           
  Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) 31.01.2014 Час початку: 12:00    
    Час закінчення:    
  м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь" Фінал      
         
  Старт.
поз.
Номер Прізвище, ім'я Дата
народження
Команда Перша
спроба
Друга
спроба
Третя
спроба
Кращя 
з трьох
Місце Четверта
спроба
П'ята
спроба
Краща
з п'ятьох
Місце Шоста
спроба
Результат Місце    
  1 1 084 КОРНЄВА Яна 28.02.1999 АР Крим, МОН, СДЮШОР "Локомотив" Сімф                            
  2 1 016 БОТУШАН Валерія 04.03.1997 Одеська, МОН, ОСДЮСШОР Одеса                            
  3 2 518 СІНЕЙ Марія 29.03.1997 Дніпропетровська, У, СДЮШОР "Метеор" Днп                            
  4 334 КОРСУНЕНКО Анастасія 23.09.1997 Харкiвська, У, КЗ КДЮСШ "ХТЗ"                            
  5 618 МАКАРЕНКО Катерина 28.09.2000 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР                            
  6 872 БЕРЕЖНА Єва 09.03.2000 м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ                            
  7 35 ПОПКОВА Аліна 01.12.1998 Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц                            
  8 2 592 ЗАЛІСЬКА Олександра 13.05.1998 АР Крим, У, СДЮШОР "Авангард" Ялта                            
  9 877 ПЕТРОЧЕНКО Яна 23.03.1998 м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ                            
  10 348 ШЛЯХТІНА Альона 02.12.1998 Харкiвська, У, КСДЮСШОР"Олімпія"                            
  11 69 ПОДОЛЯНЮК Елеонора 28.06.1997 Донецька, МОН, СДЮШОР №1 Днц                            
  12 875 УЛЬЯНКІНА Аліса 20.08.1997 м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ                            
  13 2 419 ДЮБАНОВА Альона 02.06.1997 Кіровоградська, К, КДЮСШ №2 Кіровоград                            
  14 672 ГРИШУНОВА Катерина 21.01.2000 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР                            
  15 667 ЧЕРНИШ Юлія 20.10.1997 Запорiзька, У, СДЮШОР СК "Металург" ЗПР                            
  16 456 КУССЕКАЛА Соня 05.05.2000 Дніпропетровська, МОН, СДЮШОР №3 Днп                            
  17 287 ПАЩЕНКО Альона 28.08.1997 Київська, МОН, ОКДЮСШ "Гарт" БЦ                            
  18 2 422 ДУМЧЕВА Анастасія 12.06.1997 Кіровоградська, МОН, ДЮСШ ім.Верхоланцева                            
  19 1 602 АНТОНЮК Катерина 24.12.1997 Хмельницька, МОН, ДЮСШ Старокостянтинівська Хмельницька обл.                            
  20 2 005 СЛАСТІНА Алевтина 27.07.1999 Миколаївська, МОН, ДЮСШ Н-одеська                            
  21 876 ЛЕВЧЕНКО Олександра 01.11.1999 м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ                            
  22 1 600 КОЛОТІЙ Анастасія 09.01.1999 Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ Хмл                            
  23 274 ЛЕВИЦЬКА Богдана 13.08.1998 Київська, МОН, КОЛІФКС                            
  24 2 410 ПАВЛЮК Дар'я 10.08.1999 Кіровоградська, К, КДЮСШ №2 Кіровоград                            
  25 265 ПРОЙДИСВІТ Олександра 18.11.1997 Київська, МОН, КОЛІФКС                            
  26 485 АКИМОВА Дарья 14.09.1999 Дніпропетровська, МОН, КЗ ДЮСШ №1  НІКОПОЛЬ                            
                                       
  Прізвище та підпис рефері Секретар 1                            
                                       
                                       
  Прізвище та підпис старшого судді Секретар 2                            
                                       
                                       
  Прізвище та підпис старшого хронометриста